Кредит по паспорту і ІПН

Велика швидкість видачі кредиту, мінімум документів для заповнення, мінімум вимог до позичальника – так можна сказати про популярні МФО в Україні, які видають онлайн кредити тільки по паспорту та ІПН.

Коли дуже потрібні гроші в кредит, людина буває змушена звертатися до родичів або знайомих і просити в борг. Однак не всім це підходить.

Взяти кредит по паспорту і ІПН можна в банку або в мікрофінансовій організації (МФО). При цьому сьогодні економічна ситуація в країні така, що банки практично повністю відмовилися від надання незабезпечених кредитів, а особливо від експрес-кредитів, за якими громадяни звертаються, коли гроші потрібні, а де їх взяти – невідомо.

Отримати гроші по паспорту і ІПН можна, залишивши онлайн-заявку на сайті МФО. Після подачі анкети з клієнтом зв’яжеться фахівець і задасть уточнюючі питання. Рішення зазвичай приймається відразу або протягом декількох годин. Швидкість розгляду заявки має вирішальне значення, коли дуже потрібні фінанси.

Особливості отримання кредиту по паспорту і ІПН онлайн

Якщо ви вирішили взяти кредит, вам необхідно враховувати особливості способу його отримання. Сьогодні таких способів кілька.

Перший спосіб отримання кредиту по паспорту готівкою. Для того щоб отримати суму позики на руки, досить просто звернутися в офіс мікрофінансової компанії, заповнити анкету і отримати позитивне рішення.

Другий спосіб – переказ позики онлайн по паспорту на карту. Сума може бути перерахована на ваш рахунок, повні реквізити при цьому потрібно вказати вже при заповненні анкети. Коли ви зможете скористатися фінансами, залежить від швидкості перерахування. Іноді час переказу досягає декількох годин, але зазвичай процедура займає 5-10 хвилин.

Сьогодні у громадям є величезний вибір фінансових прослуг. Якщо ви хочете швидко і зручно отримати гроші по паспорту, то відмінним рішенням стане займ грошей в МФО. Дану послугу пропонують мікрофінансові компанії, які ще нещодавно надавали кошти малому бізнесу. Сьогодні оформити позику в МФО можуть і фізичні особи. При цьому популярність такого способу отримання грошей зростає з кожним роком. Причина в тому, що банки намагаються працювати тільки з перевіреними клієнтами, тому взяти позику у великої кредитної компанії стає складніше.

Особливо це відноситься до тих клієнтів, хто раніше мав прострочення по позиках. Якщо в банку цей факт – причина для відмови, то в МФО можна отримати кошти по паспорту навіть з поганою кредитною історією. Зрозуміло, на велику позику не варто розраховувати. Але при грамотному використанні навіть невеликі кошти здатні вирішити безліч проблем. До того ж маленький займ ви оплатите швидше, поліпшивши свою історію, що дозволить в майбутньому претендувати на позику з більш вигідними умовами.

Процедура отримання грошей з паспортом

Оформити кредит з паспортом і ІПН вправі будь-який повнолітній українець, що має постійний дохід і прописку в Україні. Останній пункт передбачений для онлайн-заявки, оскільки заповнити анкету можуть в тому числі ті споживачі, які проживають за межами міста. Однак для початку вам потрібно буде визначитися з величиною позики. Для цього необхідно зробити розрахунки планованих витрат. Потім продивіться всі пропозиції на ринку, порівнявши основні параметри позик: процентна ставка, вартість обслуговування, тривалість і т. д. Так ви знайдете найвигідніший варіант.

Прийнявши остаточне рішення, ви подаєте заявку на офіційному сайті, в офісі МФО або в точках обслуговування, розташованих на території вашого міста. 

Щоб оформити гроші в борг, вам не потрібен спеціальний пакет документів, отримати займ з паспортом і ІПН зараз досить просто. Це вигідно відрізняє мікрофінансові компанії від банків, які вимагають зібрати багато паперів, на підготовку яких йде пара днів.

Варто сказати, що взяти кошти в МФО – простий і швидкий спосіб вирішення фінансових труднощів. Компанії надають безліч позикових ліній для людей з різними можливостями, тому ви обов’язково знайдете підходящий варіант. Ви можете навіть отримати довгостроковий кредит, а звертатись до МФО можна онлайн цілодобово. Головне – грамотно розпорядитись позикою і не витрачати гроші на непотрібні речі.