Кредит на 4000 грн

Кредит на 4000 грн вирішить проблеми з нестачою грошей до зарплати. Оформіть кредит на 4 тисячі гривень без довідки про доходи, поручителя та застави разом з Finance Credit.

Ледь не кожна людина потрапляла в ситуацію, коли бракувало грошей. Фінанси можуть знадобитись на будь-що – наприклад, на медичне обслуговування, відпочинок, весілля техніку та інші витратні дії. Іноді не вистачає коштів і до зарплати. Звісно, можна спробувати позичити необхідну суму у родичів, але вони не завжди мають змогу допомогти.

Для швидкого вирішення фінансових труднощів можна звернутись до МФО. Отримати кредит на 4000 грн або більше до зарплати зараз просто – для цього навіть не треба відходити від комп’ютера. 

Умови кредиту на 4 тисячі гривень

Середні умови по всім МФО України такі: 

 • сума кредиту – до 30 000 грн;
 • фіксована відсоткова ставка – до 2%;
 • термін кредитування – 30 днів.

Однак, треба розуміти, що кожна компанія може відрізнятись умовами кредитування. Так, максимальна сума в одній МФО може бути 5 тисяч, а в іншій – вже 50.

4 000 гривень – одна з найпопулярніших сум для мікрокредиту. Це обумовлено тим, що таку невелику позику можна отримати під 0,01% без ризиків. Більшість МФО надають можливість користувачам оцінити сервіс, таким чином шукаючи нових клієнтів.

Для отримання актуальної інформації про МФО, які надають кредити на 4000 грн, можна переглянути наш рейтинг компаній на цій сторінці. Рейтинг формується за відгуками користувачів та умовами кредитування і постійно змінюється. В початку рейтингу знаходяться компанії, які найкраще себе показали в роботі з клієнтами. 

Компанія Finance Credit працює лише з офіційно зареєстрованими компаніями, які ведуть прозору та легальну діяльність. Ненадійні компанії одразу фільтруються, тож можна не боятись обирати з тих, які є на сайті.

Вимоги до позичальника

Всі МФО мають схожі вимоги до своїх клієнтів. Хоч вони і прості, але їх виконання обов’язкове. Клієнт повинен бути повнолітнім і мати:

 • українське громадянство
 • паспорт та ІПН
 • власну карту будь-якого українського банку
 • телефон та електронну пошту.

Так, довідки про доходи і копії трудової додавати не треба. Не знадобиться також застава або поручитель. Клієнт повинен вказати своє джерело доходу та суму місячного прибутку. Можна також вказати додаткову інформацію про місце роботи (навіть неофіційне), це збільшить шанси на ухвалення заявки. Але ці пункти не є обов’язковими до заповнення.

Отримання кредиту на 4000 грн

Процедура оформлення позики на 4 000 гривень проста та не займає багато часу. Все, що вимагається від користувача – слідкувати інструкції:

 1. Оберіть МФО на нашому сайті. Скористайтесь зручними фільтрами та підберіть найкращу пропозицію для себе.
 2. Перейдіть на сайт компанії та розрахуйте суму і термін на онлайн-калькуляторі. Зазвичай він знаходиться на головній сторінці сайту. 
 3. Впевніться, що вас влаштовує фінальна сума та натисніть кнопку “Отримати кредит”.
 4. Заповніть базові дані. Таким чином ви зареєструєте особистий кабінет, за допомогою якого зможете оплачувати борг та оформлювати пролонгацію.
 5. Заповніть анкету-заявку на кредит. Вказуйте лише правдиві дані та перевіряйте їх на наявність помилок. Помилки можуть стати причиною відмови в кредитуванні.
 6. Верифікуйте свою карту та додайте фото документів (якщо потребується). Це допоможе компанії впевнитись, що ви не шахрай.
 7. Чекайте підтвердження кредиту. Після отримання згоди вам надійде код в СМС-повідомленні. Введіть його у спеціальну графу. Таким чином ви підписуєте договір.
 8. Чекайте надходження грошей. Зазвичай це займає декілька хвилин.

FAQ

Де взяти кредит на 4 тисячі гривень?

На цій сторінці запропонований список МФО в порядку рейтингу, тому ви можете обрати найкращу компанію, яка надає кредити на 4000 грн.

Чи можна отримати кредит на 4 000 грн без відсотків?

Так, багато МФО пропонують позичальникам взяти перший кредит під 0,01% на невелику суму - до 5 тисяч гривень.

З якого віку можна отримаати кредит на 4000 грн?

Всі позики МФО надають лише з 18 років, а деякі виставляють найменшу вікову планку ще вище - до 21 року. Це спичинено тим, що людина, яка хоче взяти кредит, повинна бути платоспроможною.

Як можна повернути кредит на 4000 грн?

Повернути кредит можна декількома способами. Найпростіший з них - оплатити борг карткою в особистому кабінеті МФО. Карта прив'язується до кабінету при заповненні заявки. Клієнту лише потрібно зробити декілька кліків. Також повернути позику можна в будь-якому банку через касу або скориставшись терміналом самообслуговування. Реквізити можна знайти на сайті компанії-кредитора.