CreditBox Кредит Бокс відгуки

Кредит в CreditBox

Перший займ до 20000 грн під 0.01% в день

Повторний займ до 100000 грн під 0.7% в день

☆ Рейтинг: 1/100 (Перейти до відгуків)

Умови кредитування

Сума кредитування: від 500 грн до 100000 грн (Перший займ до 20000 грн)
Термін: від 20 до 1095 днів
Відсоткова ставка: ...0.7 %
Швидкість видачі: 10 хвилин
Тип кредиту, , , , , , , , , , , , ,
Мета кредиту, , , , , ,
Форма видачі
Графік прийому заявок
Мінімальний вік, , , ,
Максимальний вік 60 років
Необхідні документі
Тип працевлаштування, , , , , , , , ,
ПролонгаціяМожлива пролонгація кредиту, при цьому треба сплатити нараховані відсотки за фактичні дні користування кредитом. Ніяких додаткових плат не стягується. Кредит продовжується автоматично після сплати.
Дострокове погашенняКредит можна погашати достроково, при цьому оплата здійснюється лише за фактичні дні користування коштами.
ШтрафиУ разі порушення клієнтом термінів оплати кредиту і невиконання зобов'язань за договором, замість звичайних процентів за кредитом почне нараховуватися 3,4% на день - проценти за користування коштами у розмірі 1,7% від суми кредиту та пеня у розмірі 1,7% від суми кредиту.

Про компанію CreditBox

Офіційний сайтhttps://creditbox.in.ua/
Телефон гарячої лінії+38 044 247 67 27
Електронна пошта info@creditbox.in.ua
Юридична адреса04211, м.Київ, Оболонський район, вул. Оболонська набережна, буд.7, корп. 2

Як повернути кредит?

 • За допомогою особистого кабінету на сайті компанії
 • За допомогою будь-якого відділення банку за реквізитами зазначеним на сайті
 • За допомогою Укрпошти
 • За допомогою терміналів EasyPay
 • За допомогою Приват 24

Переваги та особливості

 • Кредит можна оформити на сайті в будь-який час доби
 • Потрібен тільки паспорт та ІПН
 • Захист особистих даних від перепродажу
 • 95% схвалених кредитів
 • Постійні акції та знижки для лояльних користувачів
 • Великий вибір способів повернення кредиту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зміст

Огляд кредитної компанії CreditBox

Компанія CreditBox (ТОВ “Фінансова компанія” Н.А.Груп “) працює на українському ринку з 2018 року, але в той же час змогла захопити великий шматок ринку мікрофінансових кредитів в зв’язку з своєю практичністю, довіреністю і зручними умовами отримання та повернення мікрокредитів.

На даний момент компанія активно розвивається і надає додаткові послуги (лізинг, поручительство та інші).

Умови кредитування в Кредит Бокс

В компанії КредитБокс існує два тарифи мікрокредитування:

 • Кредит “Standart”. Ця послуга підходить звичайним громадянам, яким не вистачає коштів на якусь покупку чи до зарплатні. Кредитний ліміт встановлено від 500 гривень до 20 тисяч гривень. Термін кредитування – від 20 до 30 днів. Існує акція для нових клієнтів – перші 14 днів кредитування – пільгові, за них нараховується лише 0,01% ставки. За інші дня ставка становить 1,7%.
 • Кредит “Taksa”. Така позика підходить підприємцям на розвиток бізнесу або покупку обладнання. Однак вона також доступна і звичайним громадянам. Кредит “Taksa” можна отримати на суму від 5 до 100 тисяч гривень. Термін кредитування складає від 3 до 36 місяців. На даний момент це найбільш довготривалий кредит серед всіх конкурентів. Відсоткова ставка становить 89% річних. В перший день кредитування позичальник повинен сплатити 20% по кредитній ставці.

Вимоги до позичальника CreditBox

Перед тим, як оформити займ, впевніться, що всі умови виконані:

 • вік від 18 до 65 років
 • банківська карта Visa/MasterCard
 • паспорт громадянина України (книжечка або ID) та ІПН
 • власна електронна пошта та телефон

Отримати онлайн позику в КредитБокс

 

CreditBox кредит швидкі кредитиДля отримання онлайн кредиту на карту клієнту доведеться зробити декілька простих дій. Це не займає багато часу і гроші за 15-20 хвилин потрапляють до позичальника на карту. Роздивимось алгоритм дій:

 1. Обрати кредит. На сайті компанії за допомогою сервісу можете вибрати потрібну суму і термін кредиту. Ви побачите відсотки та фінальну суму під повзунками калькулятору. Якщо вас все влаштовує, клікайте на кнопку.
 2. Реєстрація. Після цього необхідно зареєструватися на сайті, надати скан своїх документів і пройти верифікацію картки. Таким чином ви зареєструєте особистий кабінет. Зробіть якісні фотографії, де добре видно текст та ваше обличчя. Погані фотографії можуть стати причиною відмови в кредитуванні.

Вхід в особистий кабінет буде здійснюватись через ваш номер телефону та пароль (його ви обираєте самі при реєстрації. З особистого кабінету можна керувати операціями по кредиту, сплачувати заборгованості та перевіряти стан позики.

 1. Запит на кредит. Після цього можна відразу подати запит, який обробляється не більше 15 хвилин. Чесно відповідайте на питання в анкеті-запиті, не намагайтесь надурити співробітників МФО, всі дані ретельно перевіряються по внутрішнім алгоритмам. Більша частина відмов відбувається через помилки чи неправдиву інформацію в анкетах.
 2. Чекайте ухвалення кредиту. Як тільки ви отримаєте позитивне рішення (а таких 95% в компаніі), ви протягом хвилини отримаєте гроші на свою карту. Однак, стежте за тим, щоб вчасно повертати кредит, тому що в іншому випадку будуть працювати штрафні санкції в розмірі 3,2% в день. Також компанія надає пролонгацію в разі потреби.

Пролонгація в Кредит Бокс

Продовжити кредит в Credit Box можна на наступних умовах:

Для цього необхідно продовжити термін користування кредитів на сайті компанії, а також оплатити нараховані відсотки за фактичні дні користування кредитом. Після цього кредит продовжується автоматично. Період продовження кредиту дорівнює початковому періоду кредиту. Кількість продовжень – необмежена.

При виплаті кредиту варто врахувати той факт, що не всі способи оплати надсилають гроші за однаковий час, тому розраховуйтесь з кредитом заздалегідь, щоб не потрапити під штрафні санкції.

Відгуки про Credit Box

Компанія молода, але вже існує достатньо відгуків, щоб сформувати картину її стосунків з клієнтами. Більшість позичальників задоволені умовами в Credit Box. Хоч компанія не пропонує отримати весь перший кредит під 0,01%, а дозволяє виплатити лише 14 днів на таких умовах, 1,7% – все одно менша ставка, ніж у багатьох конкурентів. Тому не можна сказати, що умови кредиту не вигідні. Кредит “Taksa” швидко став фаворитом позичальників, тому що не має прямих аналогів серед конкурентів та має прозорі умови. Щодо прозорості – компанія максимально відкрита і це визиває довіру у клієнтів.

Контакти 

МФО Credit Box має гарячу лінію, куди можна подзвонити у разі виникнення питань. Телефон гарячої лінії – +38 044 247 67 27. Юридична адреса – 04211, м.Київ, Оболонський район, вул. Оболонська набережна, буд.7, корп. 2.

Запитання та відповіді

Яка максимальна сума позики в Credit Box?

Максимальна сума займу в Credit Box становить 100000 грн.

У якому віці можна отримати кредит в Credit Box?

Кредит в Credit Box може оформити позичальник у віці від 18 до 65 років.

Який максимальний термін кредитування в Credit Box?

Максимаьний термін кредитування в Credit Box - 3 роки (1095 діб).

Чи є спеціальні умови на перший кредит в Credit Box?

Для перших 14 днів кредитування діє акційна відсоткова ставка - 0,01%/день.

Схожі пропозиції