Кредит без довідки про доходи

Порівнюйте пропозиції і оформляйте кредит без довідки про доходи, офіційного працевлаштування, поручителів і застави. Позики від МФО доступні з 18 років готівкою або на онлайн карту в Україні.

Кредит без довідки про доходи та офіційного працевлаштування

Понад 30% громадян України працюють неофіційно та не можуть надати довідку про доходи, яка потрібна при отриманні кредиту. При цьому людина може отримувати стабільний дохід, займаючись фрілансом, працюючи репетитором або здаючи в оренду квартиру.

В Україні кредити без довідки про доходи та офіційного працевлаштування видають банки та МФО.

кредит у банку без довідки про доходи

Банківський кредит без довідки про доходи

Банки видають довгострокові кредити на великі суми, тому хочуть бути впевнені в платоспроможності клієнтів — виставляють суворі вимоги та запитують багато підтверджуючих документів.

Банки неохоче надають кредити без довідки про доходи та офіційного працевлаштування, якщо по ним не оформити заставу або поручительство. Банки не кредитують безробітних і громадян, які не можуть підтвердити платоспроможність, але є винятки.

Хто може отримати кредит у банку без довідок?

 1. Клієнт має ліквідне майно і може це підтвердити (автомобіль, нерухомість, коштовності). Оформляється застава і в разі невиплати її можуть конфіскувати.
 2. Ідеальна кредитна історія.
 3. При неофіційному працевлаштуванні можна надати робочі контакти. Співробітники банку дзвонять на роботу і задають питання, що цікавлять.
 4. Оформляючи невеликий кредит на товари в онлайн і офлайн магазинах через банки-партнери. Таким чином може знадобитися тільки паспорт та ІПН.

Мікрокредити без довідки про доходи

Позика без довідки у мікрофінансовій організації

Коли відмовляє банк або, клієнт хоче взяти кредит без застави, він звертається в мікрофінансову організацію, де шанс взяти гроші в кредит без довідки про доходи набагато вище — відсоток схвалення онлайн-заявок перевищує 90%.

МФО кредитують на короткий строк — на місяць (винятком є довгострокові кредити онлайн), сума першої позики до 10 000 грн. Такі умови дозволяють видавати гроші без довідок і офіційного працевлаштування, а ризики компенсуються підвищеної, на відміну від банків, процентною ставкою.

Взяти кредит без довідки про доходи

Позика без довідки про доходи на карту

Позика онлайн на карту

У більшості мікрофінансових організацій можна взяти кредит онлайн на карту без довідки про доходи і без поручителів 24/7. Зручність в тому, що для отримання грошей не потрібно виходити з дому і шукати офіс компанії. Єдина умова багатьох МФО: ім’я власника карти повинно збігатися з ім’ям позичальника.

Де взяти кредит до 5000 в Україні?

Кредит готівкою

Незважаючи на те, що більшість мікрофінансових організацій видають онлайн кредити на карту, також є компанії, які видають кредити готівкою у пункті видачі ( “Ваша Готівочка“) або відділенні Нової Пошти ( “Манівео“). Готівковий кредит зручний для позичальників, які не мають банківської картки або яким відразу потрібні готівкові кошти.

Умови онлайн кредитування

Умови у всіх компаній різні, відрізняються як сумою і термінами кредитування, так і процентною ставкою. Щоденна ставка починається від 0 відсотків (0,01% в день) і може доходити до 2%.

Головні умови кредитування:

 • Внутрішній паспорт громадянина України, ІПН
 • Наявність прописки
 • Вік з 18 років
 • Номер телефону та e-mail
 • Діюча банківська карта

причини відмови у кредиті

Причини відмови

Незважаючи на те, що небанківські фінансові організації рідко звертають увагу на кредитний рейтинг позичальників, він може послужити причиною відмови. 

Відмовляють клієнтам, які:

 • Взяли багато кредитів і регулярно не віддають позики
 • Перебувають в розшуку чи знаходяться в місцях позбавлення волі
 • У разі зазначення недостовірних даних у заявці

Переваги та недоліки позики без довідок

Мікрокредити або позики — це спрощена форма кредитів, які оформляють за 10 хвилин, а взяти їх можна, навіть не виходячи з дому. Вони дозволяють отримати кредит без довідки про доходи, коли гроші потрібні тут і зараз, у тому числі для студентів, пенсіонерів та жінок в декреті.

Основні переваги

швидке рішення по кредиту

Швидке прийняття рішення по заявці

Банки скоротили час розгляду заявки на кредит, проте в більшості випадків новим клієнтам доведеться чекати як мінімум протягом робочого дня. Добре, коли цей час є, але бувають випадки, коли гроші потрібні прямо зараз. Найшвидшим способом залишаються МФО.

документи для оформлення кредиту

Мінімум документів

Мікрофінансові організації видають новому клієнту кредит без довідки про доходи та офіційного працевлаштування. Не знадобиться пенсійне посвідчення, студентський квиток чи водійське посвідчення. Головна відмінність від банків полягає в тому, що потрібно не три чи більше, як це зазвичай буває, а два документа — паспорт та ІПН

кредит у львові з поганою кредитною історією

Погана кредитна історія

Банки серйозно посилили оцінку клієнтів, а багато хто і зараз кредитують тільки повторних позичальників. Найчастіше причиною відмови стає погана кредитна історія — багато українців мають проблеми з виплатою кредитів і позик. Таким клієнтам банки часто відмовляють. А МФО, навпаки, вміють з ними працювати.

кредит без поруки і застави

Не потрібно поруки та застави

Якщо треба взяти кредити без застави та поручителів, зручніше звернутися до МФО — більшість компаній не вимагає ні поручительства, ні заставного майна та швидко приймають рішення про схвалення позики, не пред’являючи зайвих вимог.

Серед інших переваг можливість оформити позику через інтернет, прозорі та зрозумілі умови, просту анкета для заповнення, а також можливість виправити погану кредитну історію.

Недоліки

відсоткова ставка за кредит

Висока відсоткова ставка

Головний мінус — це щоденна відсоткова ставка, за якою вони надаються. Точніше, річна ставка, тому що саме при річному перерахунку вона досягає сотень відсотків. Проте онлайн кредити ніхто не бере на рік, зазвичай це термін до 30 днів, а користуються ними в середньому 2 тижні. Тому, отримуючи кредит, дивіться на суму переплати.

Невелика сума позики

Якщо потрібні десятки чи сотні тисяч гривень, позики не підійдуть. Як правило, в МФО можна отримати до 10 000 грн (сума займу для постійних клієнтів збільшується до 30 000 грн). Суть мікрофінансування в тому, щоб вирішувати термінові завдання, що вимагають невеликих сум.

Короткий термін

Те ж стосується і терміну, на який видають гроші. Зазвичай він становить до 30 днів, а в деяких випадках досягає 4 місяців або року.

Загалом, є серйозні і переваги, і недоліки. Але очевидно, що якщо зважити всі за і проти, фінансово грамотний клієнт може отримати від мікропозик користь.

Поради для тих, хто хоче взяти кредит без довідок

Для тих, хто хоче отримати швидкий кредит без довідки про доходи, експерти Finance Credit підготували декілька простих, але дієвих порад.

 1. Не беріть більше, ніж заробляєте. Не звертайтесь за позикою, якщо не впевнені, що зможете її повернути.
 2. Перевірте компанію. Перевірте, чи є компанія в держреєстрі МФО, щоб упевнитися, що вона є легальним кредитором. Ознайомитися з перевіреними МФО можна на сайті Finance Credit.
 3. Добре вивчити договір мікропозик. Слід уважно ознайомитися з договором — умовами видачі грошей і погашення боргу. Договір повинен містити QR-код, інформацію про компанію, повну вартість кредиту та максимальний розмір переплати.
 4. Страховка по позиках — додаткова послуга. Навіть якщо вона включена в договір, позичальник має право відмовитися від неї протягом п’яти робочих днів з моменту підписання договору.
 5. Клієнт повинен пам’ятати, що МФО не має права видавати позики в іноземній валюті, змінювати в односторонньому порядку терміни і ставки по позиці, штрафувати позичальника при його бажанні погасити борг достроково.
 6. Не приховувати проблеми з обслуговуванням боргу. Якщо затримали зарплату або сталася непередбачена ситуація, не варто чекати, коли почнуть нараховуватися штрафи за прострочення. Краще поінформувати менеджера компанії і запросити розстрочку або реструктуризацію займу.

FAQ

Чому довідка про доходи в Україні — проблема?

По-перше, багато українців самозайняті та їх офіційний дохід складає 0 грн. По-друге, працівники за наймом часто отримують мінімальну зарплату в конвертах. І хоч останні можуть надати довідку про доходи, але їх офіційна заробітна плата часто виявляється недостатньою для схвалення банківського кредиту. Пенсії або стипендії також не вистачає для кредиту.

Чи можна взяти кредит без довідок та офіційного працевлаштування?

Так, взяти кредит без довідки про доходи та офіційного працевлаштування — це дійсно можливо. Однак якщо ви берете кредит в перший раз, майже завжди можна отримати не більше 7-10 тисяч гривень.

Де взяти кредит без довідки про доходи в Україні?

Без довідок та офіційного працевлаштування можна отримати кредит в мікрофінансових організаціях або банках. Хоч банки частіше не дають кредити без довідок, ви можете купити техніку в кредит у магазинах-партнерах банків.

Також ви можете заявити в якості застави автомобіль, нерухомість або коштовності, щоб гарантувати повернення вашого кредиту. В іншому випадку банк має право на конфіскацію майна.

З великим відсотком схвалення кредити без довідок і працевлаштування видають мікрофінансові організації, однак вони пропонують великі відсотки та короткий строк кредитування.

Як взяти кредит без довідки про доходи?

Для цього вам потрібно вибрати фінансову організацію, яка видає кредити без довідки про доходи. Список таких компаній ми зібрали на цій сторінці. Для отримання позики потрібно зареєструвати акаунт та подати заявку, слідкуючи інструкції.

Як швидко розглядається анкета та надходять кошти?

Через 5-15 хвилин після заповнення анкети надходить повідомлення (на електронну пошту і на телефон) з інформацією про розгляд та схвалення заявки. Гроші надходять на банківську карту миттєво або протягом 2 хвилин після підтверждення заявки.

Чому МФО надає кредити без довідки про доходи та поручителів?

МФО вміють працювати з такими позичальниками. Наприклад, видають кредити з високою процентною ставкою - 2% в день, а також продають борги колекторам, що і покриває всі ризики неповернень боргів.

Хто може взяти позику без довідок?

Майже всі мікропозики дають перший кредит з 18-и років без довідок (ймовірність схвалення 90%), проте сума першого кредити часто невелика - не більше 2-7 тисяч гривень. При цьому постійним клієнтам МФО пропонують більш вигідні умови. При повторному кредити є можливість отримати від 15 до 30 тисяч гривень (станом на 2021 рік).

Що вибрати: банк чи МФО?

Банки видають кредити на довгий термін і великі суми, тому для підтвердження платоспроможності клієнта часто запитують довідку про доходи.

Мікрофінансові організації (МФО) видають кредит без довідок та мають прості вимоги до позичальників: паспорт, ІПН, прописка, вік від 18 років.