Кредити автоматом онлайн на карту в Україні

Якщо ви не хочете чекати, поки ваш кредит будуть довго розглядати, то кредит автоматом саме для вас. Алгоритми самостійно перевіряють дані користувача та надають відповідь.

Позика автоматом – це послуга, яка створена для швидкої фінансової допомоги громадянам, яким терміново знадобились кошти, а часу на отримання банківського кредиту немає. Зазвичай алгоритмами автоматичного кредитування користуються МФО. Вони надають займи на невеликі суми грошей. Термін кредитування при таких умовах в середньому не перевищує 30 днів. Головною особливістю кредиту онлайн автоматом можна назвати його доступність. Рішення щодо видачі коштів приймається протягом декількох хвилин. Інформація з анкети позичальника обробляється спеціальною скоринговую програмою, яка аналізує дані, що вказав клієнт та наявність або відсутність боргів у інших фінансових установах. Після підтвердження видачі гроші миттєво перераховуються на карту.

Плюси автоматичного кредиту онлайн

кредит онлайн автоматомПроцедура автоматичної позики має великі переваги перед стандартним способом кредитування:

 • Оформити мікрозайм можна онлайн через сервіс автоматичної видачі позик, при цьому не контактуючи з менеджерами та іншими співробітниками обраної компанії;
 • Отримати позику можна у будь-який час чи день – у свята, вихідні, цілодобово, вдень або вночі;
 • Служба підтримки також працює цілодобово, щоб клієнти могли звернутись з питаннями та проблемами до живих спеціалістів та отримати допомогу;
 • Повністю виключаються помилки, які може допустити кредитний працівник при розгляді заявки вручну, суб’єктивне ставлення до позичальника;
 • Автоматичні позики видаються без додаткових перевірок, дзвінків на роботу і контактним особам.

Перевірка позичальника і оцінка його платоспроможності здійснюється на основі його індивідуальних властивостей і анкетних даних. Тому особливо важливим є повне і точне внесення до заявки усіх необхідних відомостей.

В основу оцінки закладений певний алгоритм, на основі якого розраховується рейтинговий бал. Залежно від результату розрахунку приймається рішення про видачу. Мінус у роботі таких сервісів може бути лише один. Через невелику неточність в анкетних даних рішення з видачі може бути негативним. Саме тому говоною умовою ухвалення рішення є не ідеальна кредитна історія та не застава, а саме достовірна анкета без помилок. 

Умови кредитування

Більшість компаній зараз переходять на автоматичні алгоритми через їх надійність та популярність послуги. Умови видачі кредиту автоматично на карту не відрізняються від програм з ручною обробкою

автоматичний кредит онлайн інформації в МФО. В середньому, можна отримати кредит з такими параметрами:

 • Сума позики – до 15000 грн (деякі компанії надають кредити на суми до 30000 грн). При оформленні займів на більші суми компанії використовують ручну обробку та більш детально розглядають клієнтів;
 • Термін кредитування від 1 до 30 днів. Рідко можна зустріти компанії, які пропонують позики до 6 або навіть 12 місяців;
 • Відсоткова ставка не перевищує 2% на день;
 • Відсутня необхідність шукати заставу або поручителя;
 • Не потрібна довідка про доходи;
 • На першу позику можуть пропонуватись акційні умови – відсоткова ставка 0,01% або знижка при отриманні кредиту;
 • При обставинах, коли клієнт не встигає повернути борг вчасно, більшість МФО пропонують можливість пролонгації на зручних для обох сторін умовах.

Вимоги до позичальника

Хто може автоматичний кредит на карту? Вимоги до клієнтів зрозумілі та лояльні:

 • Громадянство України;
 • Постійна або тимчасова реєстрація на території країни;
 • Наявність мобільного телефону та електронної пошти;
 • Вік від 18 до 65 років (по середнім показникам).

Немає вимог і до працевлаштування позичальника. Кредити надаються навіть студентам, пенсіонерам, тимчасово безробітним та неофіційно працевлаштованим. Не треба надавати довідку про доходи.

кредит автоматомДля отримання позики необхідний мінімальний пакет документів, який є у кожного:

 1. Паспорт. При реєстрації на сервісі копія паспорта пересилається кредитору, при повторному отриманні позики в тій же компанії, надавати документ повторно не треба.
 2. Індивідуальний код платника податків. Він необхідний для ідентифікації особистості та перевірки позичальника на наявність актуальних боргів або невиплачених позик.
 3. Іменна банківська карта (дебетова або кредитна). Підходить тільки карта, яка зареєстрована на позичальника. Неможливо отримати кредит на карту друга або родича. При реєстрації та подачі заявки карту треба буде верифікувати та закріпити за особистим кабінетом в обраній МФО.

Оформлення заявки на кредит автоматом онлайн

Для оформлення знадобиться лише комп’ютер (або інший пристрій з інтернетом) та приблизно 20 хвилин вільного часу. Алгоритм оформлення простий:

 1. Перейдіть на сайт обраної компанії. На цій сторінці ви можете отримати повний список МФО, які працюють з можливостями автопідтвердження в Україні. Оберіть ту, яка найбільше подобається вам своїми умовами та клікніть на кнопку “Отримати кредит”.
 2. Визначтесь з параметрами кредиту. На онлайн-калькуляторі підрахуйте суму та термін кредитування та оцініть переплату. Якщо кінцевий результат вас влаштовує, переходьте до реєстрації.
 3. Зареєструйте аккаунт. Введіть свій номер телефону та вигадайте пароль. Заповніть необхідні поля. Таким чином ви зареєструєте власний особистий кабінет, в якому зможете перевіряти статус поточного кредиту, виплачувати борг та оформлювати пролонгацію.
 4. Заповніть анкету-заявку. Відповідайте на питання чесно та не допускайте помилок. Вносьте всю необхідну інформацію, бажано заповнювати навіть необов’язкові поля.
 5. Верифікуйте карту. Введіть дані картки, на яку хочете отримати гроші. З неї буде знято випадкову невелику суму розміром до 2 гривень. Вам треба буде вказати суму у спеціальному полі. Якщо дані введені правильно, то карта прикріплюється до особистого кабінету. Гроші вертаються на карту через 2-5 хвилин.
 6. Прикріпіть копію паспорта. Це потрібно для того, щоб підтвердити вашу особистість.
 7. Надішліть заявку та чекайте відповіді. Якщо заявку схвалять, прочитайте та підпишіть договір. Після підписання гроші будуть вислані на вашу карту. Як правило, сума надходить одразу, але банк може затримувати транзакцію на невеликий час.

Причини відмови в автоматичному кредиті

Причин відмови в позиці може бути декілька і вони найчастіше пов’язані з неуважністю позичальника:

 • Помилки в анкетних даних. Клієнти допускають неточності прикредит автоматично на карту заповненні заявки, пропускають важливі поля або не відмічають інформацію в чекбоксах.
 • Спроби заявника обдурити робот. Спроба отримати гроші за чужим паспортом та надання завідомо неправдивої інформації не тільки спричинять відмову в кредитуванні. Такі дії несуть за собою наслідки – клієнта включають до “чорного списку” обраної компанії та розповсюджують інформацію по іншим фінансовим організаціям.
 • Невідповідність вимогам кредитора. При зверненні на сервіс, звертайте увагу на мінімальний і максимальний поріг віку та інші обов’язкові умови (документи, працевлаштування). Іноді позичальники просто неуважно читають умови та отримують відмову.
 • Наявність у заявника проблем з правоохоронними органами. Якщо виявлені судимості за шахрайство та економічні злочини або якщо людина зараз перебуває у розшуку.
 • Дуже рідко можуть відмовити через погану кредитну історію. Зазвичай такі умови діють для невідповідальних громадян, на яких числяться борги за кредитами в банках та МФО або ж велика кількість активних кредитів.

Якщо не виходить отримати позику в одній МФО, ми пропонуємо звернутись одразу до декількох. На нашому сайті є великий список організацій, які надають кредити автоматом онлайн на карту. При підтвердженні позики в одній компанії можна відмінити заявки в інших.

FAQ

Які переваги кредиту автоматом?

При видачі кредиту автоматом дані користувача перевіряє алгоритм, а не жива людина. Це зменшує ймовірність відмови через людський фактор та кількість помилок. До того ж, позика автоматом надається набагато швидше. Очікування може зайняти лише декілька хвилин.

Чи є мінуси у видачі автоматичного кредиту?

Мінус лише один - алгоритм не розуміє помилки у написанні, тому може відхилити анкету, де позичальник випадково переплутав букву або цифру. Тому треба бути дуже уважним при заповненні анкети. У разі відмови можна передивитись дані та відправити заявку знову.

Чому компанії надають перевагу видачі кредиту автоматом?

Компанії переходять на алгоритми автопідтвердження через високий потік позичальників. Оскільки в МФО вимоги до клієнта невисокі, то і перевірка даних - механічний процес. Окрім цього, клієнт може отримати свій кредит набагато швидше, ніж якщозаявку обробляла жива людина.

Хто може отримати кредит автоматом?

Позику автоматом може отримати повнолітній громадянин України. Із документів потрібен лише паспорт та ІПН. Автоматична позика надходить на власну карту позичальника, тому її треба прикріпити до особистого кабінету в обраній МФО.