alexcredit logo

Кредит в Alexcredit

Перший займ до 4000 грн під 0.01% в день

Повторний займ до 14000 грн під 1.7% в день

☆ Рейтинг: 93/100 (Перейти до відгуків)

Умови кредитування

Сума кредитування: від 100 грн до 12000 грн (Перший займ до 4000 грн)
Термін: від 5 до 30 днів
Відсоткова ставка: 0.5...1.7 %
Швидкість видачі: 10 хвилин
Тип кредиту, , , , , , , , , , , ,
Мета кредиту, , , , ,
Форма видачі
Графік прийому заявок
Мінімальний вік, , , ,
Максимальний вік 65 років
Необхідні документі
Тип працевлаштування, , , , , , , , ,
ПролонгаціяПісля сплати відсотків можливе продовження кредиту до 30 днів
Дострокове погашенняКомісія за дострокове погашення не нараховується
ШтрафиЯкщо до настання дати погашення кредит не буде повернений в повному обсязі, на наступний день менеджер зв'яжеться з вами для обговорення ситуації, що склалася. Якщо кредит не буде погашений в цей день до 12:00, процентну ставка збільшується до 3% за кожен день прострочення.

Про компанію Alexcredit

Офіційний сайтhttps://alexcredit.ua/
Телефон гарячої лінії+380996186464
Електронна пошта mail@alexcredit.com.ua
Юридична адреса49041, м. Дніпро, вул. Стартова, 9-а

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мікрофінансових компанія Alex Credit з’явилася зовсім недавно — в 2017 році, але вона активно розвивається і вдосконалюється, виходячи на хороші позиції на ринку фінансових послуг.

Відгуки людей про роботу фірми тільки позитивні, її характеризують, як чесну, надійну, професійну організацію. Ця компанія діє так само на території Грузії та Чехії, тільки називається інакше. Її спеціалізація — кредити в режимі онлайн.

Детальна інформація про кредити в Alex Credit

З огляду на те, що організація нова, багато хто хоче дізнатися про неї якомога більше, перед тим, як оформити кредит на картку. Це цілком природно, до вибору фінансового партнера необхідно підходити відповідально. Отже. що готова запропонувати компанія Алекс Кредит своїм клієнтам?

Процентна ставка

Процентні ставки діють у всіх фінансових організаціях. Які спеціалізуються на видачі кредитів, тільки вони відрізняються своїми розмірами. У Алекс Кредит новим клієнтам пропонують мінімальний відсоток за щоденне користування грошима — всього 0.01%.

На повторний кредит вже встановлює ставка в розмірі 1.7%, що все одно є невисоким показником, порівняно з пропозиціями інших мікрофінансових компаній. На головній сторінці сайту є зручний кредитний калькулятор, за допомогою якого ви зможете вибрати суму позики і термін кредитування.

Хто може отримати кредит в Alex Credit

Будь-яка фінансова організація має раду вимог до позичальників, і «Алекс Кредит» не є винятком. Для того щоб взяти кредит, необхідно:

 1. Бути повнолітнім, мати при собі посвідчення особи громадянина України та ідентифікаційний номер.
 2. Володіти діючої банківською карткою.
 3. Мати доступ до інтернету.
 4. Бути власником чинного мобільного номера.
 5. Бути молодше 65 років.

Переваги та особливості організації

Якщо ви вирішили оформити кредит на банківську карту в Alexcredit, то слід ознайомитися із основними принципами роботи сервісу. Він має низку переваг. До яких можна віднести:

 • Постійні акції, програми лояльності, які стосуються всіх клієнтів;
 • Гаряча лінія компанії працює кожен день, фахівці готові відповісти на всі питання клієнтів;
 • Кредит під 0.01% для новачків;
 • Для того щоб взяти кредит в «Алекс Кредит» не потрібно шукати поручителя або надавати заставу;
 • Вам не знадобиться приносити довідку про свої доходи;
 • Компанія готова до співпраці зі студентами, пенсіонерами та безробітними громадянами;
 • Доступна реструктуризація боргу;
 • Нарахування на банківську карту відбувається за кілька хвилин.

Що стосується особливостей співпраці з цією мікрофінансової компанією, то можна відзначити:

Неповні дані. Перед оформленням позики слід уважно читати договір – деяка інформація на сайті вказана не досить детально, а лише в загальних рисах.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Компанія «Алекс Кредит» працює на території країни на законних підставах, що підтверджує діюча ліцензія, а також свідоцтво про присвоєння статусу фінансової установи. «Alex Credit» існує на ринку зовсім недавно, тому ще не встиг завоювати нагороди.

alexcredit лицензия

Як взяти кредит онлайн в AlexCredit

Alexcredit алекскредит швидкі кредити

Оформити кредит в «АлексКредит» можна дуже швидко, при цьому вам не знадобиться стояти в черзі, їхати до відділення, витрачати зайвий час, і збирати безліч паперів. Досить просто зручно влаштуватися біля комп’ютера, і заповнити всі необхідні анкети. Приготуйте паспорт, ідентифікаційний код, банківську картку, мобільний телефон, і приступайте до оформлення позики. Завдяки покрокової інструкції, яка представлена ​​нижче, зробити це буде ще простіше.

Покрокове керівництво: оформляємо кредит від Alexcredit

 1. Перед вами на сайті кредитний калькулятор, на ньому необхідно вказати суму свої позики, а також строк, на який вам потрібні гроші. Уважно вивчіть інформацію праворуч від калькулятора — це відсотки і крайній термін погашення боргу. Якщо вам все підходить, натисніть «подати заявку»;
 2. Реєстрація починається з заповнення невеликої анкети для створення вашого профілю. Тут потрібно вказати деякі свої дані, номер телефону, електронну пошту та пароль;
 3. Трохи нижче заповніть всі поля з інформацією про паспортні дані, вкажіть номер свого ідентифікаційного коду. Нижче потрібно поставити галочку, якщо ви згодні з умовами отримання позики, або хочете отримувати повідомлення з інформацією від компанії;
 4. На номер вашого мобільного телефону прийде код з чотирьох символів, його потрібно внести в спеціальний рядок;
 5. Тепер вкажіть свою адресу проживання та адресу реєстрації, якщо вони збігаються, то відзначте це в формі. Після вкажіть суму свого місячного доходу, і приблизний місячний витрат, і натисніть “Далі”.
 6. На наступному етапі слід внести всі відомості про банківську картку, на яку ви хочете отримати позику, в тому числі код, термін дії та номер, після чого пройти процедуру верифікації, тобто підтвердження карти;
 7. Завантажте свою фотографію. На ній ви повинні тримати паспорт поруч зі своїм обличчям, він повинен бути відкритий на першій сторінці, причому так, щоб була видна серія і номер документа;

Залишається тільки чекати рішення системи, а на це знадобиться не більше п’яти хвилин.

Отримали відмову — причини негативної відповіді

Іноді і в мікрофінансових компаніях відмовляються видавати кредит онлайн тому чи іншому клієнту. За статистикою, найбільш поширеними приводами для відмови є:

 • Неправильно вказані контакти, дані про місце роботи, про себе або інша інформація. Ви могли випадково пропустити букву або цифру, допустити маленьку помилку, але система сприймає це, як явне надання неправдивої інформації.
 • Якщо ви хотіли взяти кредит відразу, після того як погасили попередній, система могла ще не оновити дані, і ви все ще числитеся в списку боржників. Можна зателефонувати в кредитне бюро, і попросити співробітників допомогти з вирішенням проблеми, якщо гроші потрібні вам терміново, або просто почекати, і звернутися в фірми аналоги.
 • Проблема може бути і в банківській картці, наприклад, закінчився термін її дії, або на балансі не вистачило коштів для проходження верифікації

Як погасити борг в Алекс Кредит

Сучасні компанії намагаються максимально привернути увагу клієнтів. І подбати про те, щоб співпраця була комфортною для обох сторін. В Alex Credit подбали про те, щоб оплатити свій обов’язок для клієнтів не становило жодних труднощів.

Відгуки про АлексКредит

Мікрофінансових організація Alex Credit — це стабільна, надійна фірма, яка пропонує послуги з кредитування громадян України на високому рівні. Ви завжди зможете отримати вичерпну консультацію, набравши номер гарячої лінії, а завдяки зручному інтерфейсу не важко швидко і правильно заповнити реєстраційну форму.

Компанія пропонує допомогу громадянам, яким необхідно терміново поповнити свій бюджет до зарплати, отримати додаткову допомогу в зв’язку з заходом або річницею. Звертаючись в Алекс Кредит, ви отримуєте якісний сервіс і вигідні пропозиції від мікрофінансової установи.

Запитання та відповіді

Які є способи погасити кредит в Alex Credit?

Клієнт може скористатися терміналом самообслуговування, і слідуючи інструкціям вказати всі реквізити, і здійснити платіж.
 • Доступна оплата боргу через будь-яке відділення українського банку. Правильно вкажіть реквізити компанії, і деякі свої дані, щоб було зрозуміло, від кого надійшли гроші;
 • Можна оплатити кредит, не виходячи з дому. Просто зайдіть в свій особистий кабінет, і скористайтеся банківською картою.

На яку суму можна отримати кредит?

Максимальний кредит при першому зверненні — 3000 гривень, а ось повторний займ може скласти і 10 000 гривень. За допомогою індикаторів виберіть кредитні дані, і уважно ознайомтеся з інформацією, яка представлена ​​з правого боку. Ви побачите розмір відсотків, крайній термін погашення заборгованості, і суму, яку треба буде заплатити, з урахуванням процентної ставки.

Які ризики невиплати кредиту в Alex Credit?

Якщо ви розумієте, що не зможете внести необхідну суму в строк, обов'язково зв'яжіться з працівником компанії, і обговоріть ситуацію. За кожен день прострочення вам буде нараховуватися підвищена процентна ставка в розмірі трьох відсотків. Якщо протягом деякого часу ви не як не спробуєте вирішити ситуацію, справа буде направлена ​​до суду. Компанія співпрацює з кредитним бюро, тому інформація про вашу заборгованості може перешкодити в майбутньому отримувати кредитні кошти.

Які умови пролонгації позики в Alex Credit?

За допомогою пролонгації можна уникнути нарахування штрафних санкцій і відстрочити платіж. Для цього необхідно сплатити всі накопичені відсотки за користування кредитними коштами, а також комісію за оформлення продовження. Все це можна зробити в особистому кабінеті, і закріпити підписанням ще одного договору. Важливо, щоб на банківській картці була необхідна для оплати сума. Доступна відстрочка до 30 днів, ви можете оформляти її необмежену кількість разів.

Схожі пропозиції