Кредит для СПД

Ви працюєте з СПД та хочете отримати кредит але водночас не бажаєте займатись паперовою роботою? Візьміть безвідмовний кредит онлайн на карту чи готівкою в МФО зі списку Finance Credit.

Кредити для приватних підприємців зараз можна отримати не тільки в банках, а і у часних кредитних компаніях. Такі позики мають більш лояльні умови, а їх оформлення займає істотно менше часу та потребує меншої кількості документів.

Вимоги до позичальника-СПД

Хоч процедура оформлення кредиту для СПД досить проста, документів вона потребує більше, ніж при звичайному споживчому кредиті. Для оформлення позики СПД-фізичних осіб в приватних кредитних компаніях можуть знадобитись такі папери:

  • паспорт громадянина України (паперовий чи картка);
  • ІПН;
  • Свідоцтво про реєстрацію;
  • Квартальні податкові декларації за останні два квартали.

При цьому, для отримання подібного кредиту в банку доведеться додати до цих документів договір оренди або власності, патент, бізнес-план та будь-які інші папери, які можуть сприяти ухваленню кредиту. За інформацією банків, більша частина потенційних позичальників відсіюється саме на етапі підготовки документів.

Процедура оформлення позики

Процедура оформлення та видачі кредиту для СПД не сильно відрізняється від кредитування в МФО. Тільки більшість компаній надає перевагу особистій присутності клієнта в офісі та паперовим документам з підписом. Іноді угоду можуть прислати поштою. Позичальник так само заповнює анкету на кредитування, прикріплює всі необхідні документи та чекає рішення за кредитом. 

Аналогічна процедура в банку займає більше часу, а очікування рішення може тривати до декількох тижнів. В кредитних компаніях максимальний час очікування зазвичай не перевищує добу.

Найголовніші правила, яких слід дотримуватись при оформленні кредиту – чесність та уважність. Немає сенсу вказувати недостовірні дані в заявці. Співробітники перевірять особистість клієнта перед наданням кредиту. Брехня швидко розкриється і вплине на подальшу роботу з кредитними організаціями. 

Помилки також можуть стати причиною відмови у кредиті. Наступну заявку не рекомендується подавати раніше, ніж через 30 днів з моменту відмови. Тож краще декілька разів перечитати інформацію перед тим, як віддавати анкету на розгляд компанії.

FAQ

Як швидко можна отримати кредит для СПД?

Такий кредит можна отримати протягом одного або двох днів, в залежності від кредитної компанії.

Чи можна отримати кредит для СПД на карту?

Так, більшість компаній надають кредит саме на карту будь-якого банку України.

З якого віку можна отримати кредит для СПД?

Подібні позики найчастіше видають з 21 року, але деякі компанії ставлять мінімальну вікову планку 23 роки.

Де можна отримати позику для СПД?

На цій сторінці зібрані всі чесні компанії, які надають позики на великі грошові суми для СПД. Можна сміливо обирати ту компанію, яка вас найбільше задовільняє.