Кредит онлайн на карту 10000 грн

В Україні швидкі кредити на 10000 грн носять масовий характер. Вам не потрібно довго заповнювати документи, мати довідку про доходи або прилучати поручителя, щоб отримати кредит онлайн на карту 10 тисяч гривень.

Фінанс Кредит — допоможемо вибрати МФО з кредитом на карту в розмірі 10000 грн

кредит 10000 грн на картуОдин з найпопулярніших запитів в мікрофінансових організаціях — кредит на 10 000 грн на карту. Фахівці МФО стверджують, що така сума користується популярністю тому, що може покрити місячні витрати сім’ї, але в той же час не є надто великою для погашення.

Найчастіше клієнти на цю суму оформляють кредити онлайн, рідше беруть кредити готівкою. Як перевірити, чи буде легко погасити кредит на 10 000 гривень? Почати варто з оцінки кредитного навантаження.

Ми зібрали рейтинг МФО, які видають до 10000 грн онлайн на карту. Ви можете ознайомитися з процентною ставкою, термінами кредиту, умовами погашення та приємними бонусними пропозиціями.

Якщо 10 тисяч гривень вам недостатньо для ваших потреб, ви також можете ознайомитися з пропозиціями по онлайн кредитам до 15000 грн на нашому сайті.

Хто може взяти кредит 10000 на карту

кредит 10000 грн на карту терміновоДля мікрофінансових організацій, які в основному займаються мікропозиками, 10 тисяч гривень є досить великою сумою, тому компанії висувають до позичальників, які претендують на таку суму, більше вимог.

Для оформлення кредиту обов’язково наявність ідентифікаційного номера платника податків та паспорта. Крім того, для позитивного вирішення про позику, клієнтові рекомендується враховувати наступні умови:

  1. наявність банківської карти (оформлена на ім’я клієнта);
  2. залишок на балансі карти не менше 1 гривні;
  3. відсутність діючих кредитів в інших мікрофінансових організаціях.

Найрідше займ на 10 000 грн видають студентам і особам до 18 років. Також слід враховувати, що більшість МФО обмежує суму першої позики — найчастіше до 5 тис грн.

Великі суми доступні постійним клієнтам, або новим клієнтам під високий відсоток. Якщо ви до цього зверталися в компанію за мікропозикою раніше, рекомендуємо розглянути, чи є у неї пропозиція для позик на цю суму.

Як повернути кредит на 10 000 гривень

кредит 10000 грн на карту пролонгаціяНайчастіше МФО просять здійснювати виплати по кредиту разовим платежем, але деякі компанії ділять борг на кілька частин. Є два способи виплати кредиту — ануїтет і диференційовані платежі. Нижче розглянемо два способи докладніше.

Ануїтет

спобоби погашення боргу в МФОАнуїтет — це сума щомісячного платежу, яка не змінюється протягом усього терміну дії договору. Платіж складається з суми на оплату відсотків, нарахованих на залишок заборгованості, і позики (тіла кредиту). Першими нараховуються відсотки в повному обсязі, а решта — в рахунок погашення тіла кредиту.

Диференційовані платежі

спобоби погашення боргу в МФОПри розрахунку диференційованого платежу загальна сума основного боргу ділиться на рівні частини пропорційно терміну кредитування. Щомісяця протягом усього терміну погашення кредиту позичальник виплачує банку частину основного боргу плюс нараховані на його залишок відсотки.

На Finance-Credit.com.ua ви можете знайти пропозиції від МФО, які допоможуть, якщо потрібно взяти 10000 грн терміново. Сервіс працює цілодобово, оголошення мікрофінансових організацій також доступні і актуалізуються 24/7.

FAQ

Де можна взяти кредит готівкою на 10000 грн?

На нашому сайті позичальник може знайти категорію "Кредити готівкою". З неї треба обрати ту МФО, яка найбільше відповідає побажанням клієнта.

Чи дають кредити на 10000 грн без перевірки кредитної історії?

Так, майже всі МФО, що перелічені на нашому сайті, можуть надати кредит з поганою кредитною історією. Більшість МФО навіть не здійснюють перевірку КІ.

В якому МФО вигідніше взяти кредит на 10000 грн?

На сайті Finance Credit ви можете знайти інформацію про всі МФО, що надають послуги кредитування на 10000 грн та порівняти їх.

Де брати промокоди на знижку для отримання кредиту 10к грн?

Компанії самі висилають промокоди своїм клієнтам або ж залишають їх на своїх сайтах. Тому стежте за оновленнями.