Банківська картка Visa

Оформіть карту Visa разом з Finance Credit. Дізнайтесь все про Visa – від походження компанії до послуг та видів карток. Оберіть карту за власним смаком та насолоджуйтесь відмінним сервісом.

Visa Inc. – транснаціональна корпорація, що базується в США, яка пропонує фінансові послуги людям по всьому світу. Компанія дозволяє переводити кошти людям у будь-якій країні в основному за допомогою кредитних карт, дебетових карт і подарункових карт VISA.

Visa – це організація, яка дозволяє здійснювати платежі за допомогою дебетових і кредитних карт, випущених компанією, між комерційними банками і банком-клієнтом.

Visa працює в розрахунковій мережі для банків, що випускають карти, і стягує невелику частину грошей в якості комісії за обробку платежів. Поряд з цим, платежі, що здійснюються через мережу Visa, захищені додатковим рівнем онлайн-безпеки.

Типи кредитних карт VISA

Компанія пропонує широкий ассортимент карт для різних потреб:

  • Кредитна карта Visa Classic- ця карта є однією з найбільш широко використовуваних кредитних карт в світі, яка пропонує цілодобову фінансову допомогу в екстрених випадках. Ця карта Visa приймається для будь-яких покупок, подорожей або вечерь.
  • Золота кредитна карта Visa Gold – ця карта дає доступ до більш високої кредитної лінії. З кредитною карткою Gold у клієнта також буде доступ до юридичної та медичної допомоги протягом всього року. Користувач карти будете мати право на спеціальні пропозиції на подорожі, харчування і роздрібні покупки по всьому світу.
  • Кредитна карта Visa Platinum: це кредитна картка преміум-класу від VISA. Власник кредитної картки Platinum, отримаєте широкий спектр пільг і винагород. Ця кредитна карта широко приймається продавцями по всьому світу. Ви можете скористатися пропозиціями різних провідних готелів, роздрібних магазинів електроніки, медичними послугами і т. д.
  • Кредитна карта Visa Signature: маючи кредитну карту Visa Signature, ви будете мати право на ряд пільг і послуг банку. Кредитна карта приймається в усьому світі. Всім користувачам гарантовані цілодобові послуги консьєржа. Власнику картки надається широкий спектр пропозицій, таких як пільги в готелі, пільги для подорожей, а також пільги для покупок.
  • Кредитна карта Visa Infinite: це елітна кредитна карта. Ця карта пропонує широкий спектр переваг і пропозицій, таких як знижки на покупки, харчування, а також на проживання і поїздки. Карта Infinite – це всесвітньо визнана кредитна карта з постійними послугами консьєржа, доступними в разі виникнення надзвичайної ситуації.

Де приймають карти Visa?

Кредитні та дебетові карти Visa приймаються продавцями в більш ніж 200 країнах світу в якості способу оплати. Кредитна карта Visa служить платіжним засобом між фінансовими установами, підприємствами, торговцями і державою.

Як отримати кредитну карту Visa?

Для отримання карти Visa клієнт повинен обрати банк, який співпрацює з системою. Далі можна залишити заявку на отримання карти. Це можна зробити як офлайн, так і онлайн, якщо банк передбачає таку функцію. Деякі банки пропонують обрати платіжну систему на вибір (Віза або Мастеркард).

Скільки існує карт Visa?

Кількість карт Visa, дебетових або кредитних, залежить від банку. Кожен банк пропонує різну кількість кредитних або дебетових карт Visa. Кількість карт Visa також залежить від типу карти. Кількість карт в категорії покупок буде відрізнятися від карт, випущених в категорії “спосіб життя” або категорії “подорожі”.

Оплата рахунків карткою Visa

За допомогою карт Віза можна не лише розраховуватись в магазинах чи знімати готівку. Зараз, в епоху інтернет-банкінгу, можна оплатити свої рахунки карткою, не виходячи з дому. Для цього треба зробити наступне:

  • Ввійти в аккаунт свого банку;
  • Відкрити повний список операцій;
  • Обрати комунальні платежі (Банк автоматично підтягує вашу адресу проживання в додаток, але можна самостійно додати і нову адресу);
  • Ввести потрібну суму і підтвердити.

Операція не займатиме довше 2 хвилин. Таким самим способом можна внести і платіж за IBAN. Для цього зазвичай виводять окремий пункт у список операцій.

Дивіться також

Mastercard