Кредит на 100000 грн

Отримати кредит на 100 000 грн стало можливим не тільки в банках. Більше не треба збирати безліч документів. Достатньо звернутись до нашого рейтингу МФО та знайти кращу пропозицію.

Проблеми у фінансовій сфері можуть торкнутись кожного. Причиною неприємностей можуть бути старі борги, невчасна виплата зарплати, витрати на ремонт, техніку, здоров’я. Звісно, завжди можна взяти в боргу родичів. Але позичити велику суму вони зазвичай не можуть. Саме тому вигідним рішенням проблеми буде взяти 100 000 грн онлайн на карту в МФО. Для вибору кращої компанії з чесними умовами краще скористатись нашим рейтингом. Ми розбили всі пропозиції по фільтрам, тому на сайті можна знайти кредити під будь-які критерії.

Робота мікрофінансових організацій

Сьогодні у позичальника немає необхідності відвідувати фізичний офіс установи для укладення контракту. Більшість компаній працює в режимі онлайн. Всю корисну інформацію з легкістю можна знайти на сайті обраної МФО. На головній сторінці є онлайн-калькулятор, який допоможе визначитись з сумою та терміном кредитування. Також там міститься і інформація про відсоткову ставку та умови кредитування.

Мікрофінансові організації лояльно ставляться до своїх клієнтів, тому відсоток відмов по кредитам мінімальний. Для отримання позики на 100 000 грн треба щоб позичальник:

  • був повнолітній;
  • мав український паспорт;
  • володів особистою картою будь-якого українського банку.

Виконавши всі необхідні умови, можна сміливо приступати до оформлення угоди. Також варто звернути увагу на акційні пропозиції обраної компанії. Бонуси часто доступні як постійним клієнтам, так і новим. Багато компаній пропонують отримати перший кредит під 0,01%. Такі умови вигідні як кредитору, так і позичальнику. Якщо клієнт відчуває добре ставлення, то він і надалі захоче брати позики у цього кредитора, а компанія натомість отримає нового клієнта.

Можна отримати позику на 100 тисяч гривень як на карту, так і готівкою. Компанії можуть видавати гроші у себе в відділеннях або ж висилати поштою. Клієнт може самостійно обрати спосіб отримання коштів.

Переваги МФО

Банки хоч і надійні, але працюють досить повільно. Для отримання позики в банку клієнту треба декілька днів збирати документи, а потім ще стільки ж чекати відповіді. Але при терміновій необхідності банк допомогти не зможе. У цій ситуації допоможе лише кредит в МФО. Споживачу досить буде заповнити коротку анкету, відправити її на перевірку в систему і дочекатися схвалення, після чого можна відразу забрати свої гроші. На весь процес йде не більше півгодини.

Сума позики при цьому не важлива – можна отримати як невеликий кредит до зарплати, так і серйозну суму на велику покупку або подорож. Обмеження виставляє сама компанія, обов’язково треба дивитись на максимальну суму кредитування.

Оформлення позики на 100 000 грн

Подати заявку на оформлення позики можна на офіційному сайті компанії. Вся процедура дуже проста. Для початку треба обрати на онлайн-калькуляторі суму і термін кредитування та побачити суму, яку ви повинні будете повернути. Далі йде заповнення простої анкети та реєстрація особистого кабінету. Важливо – не треба брехати в анкеті. Намагайтесь заповнювати її уважно та правдиво, тому що невелика неточність може призвести до відмови. А наступну заявку після відмови краще подавати не менше, ніж через місяць.

Щоб взяти гроші, достатньо даних паспорта (додаткових документів, що підтверджують дохід і зайнятість, або їх копій не потрібно).

При позитивному рішенні необхідно підписати електронний договір або під’їхати в офіс компанії, в залежності від способу отримання грошей. Після підписання гроші перераховуються на банківську карту або видаються готівкою на руки. 

FAQ

Чи вигідно брати кредит на 100 000 в МФО або кредитній компанії?

Як МФО, так і банк має свої переваги. В банку ви можете отримати кредит під менший відсоток, але для цього треба мати ідеальну кредитну історію та підтверджувати свій заробіток великою кількістю паперів. Також може знадобитись поручитель або застава.
МФО та кредитні організації вимагають від своїх клієнтів наявність тільки документів, які підтверджують особистість. Також кредит в МФО можна отримати всього за 30-60 хвилин (з заповненням анкети), а відповідь банку доведеться чекати декілька днів.

На що звернути увагу при виборі МФО?

При виборі треба звернути увагу на відгуки інших людей та прочитати наш огляд на обрану вами МФО. Ми перевіряємо компанії на надійність та не співпрацюємо з шахраями. Окрім того, ми маємо повну базу кредитних організацій України, тому досить легко знати ту, яка підходить під ваші вимоги.

Які документи потрібні для оформлення кредиту на 100 000 грн?

Для заповнення заявки необхідні паспорт громадянина України, ІПН, карта будь-якого українського банку, особисті телефон та електронна адреса.

Що буде, якщо не погасити кредит на 100 000 грн?

У випадку, коли клієнт ігнорує виплати, йому нараховуються штрафи та пеня (згудно політики обраної компанії). Крім того, МФО має право звернутись до суду або до третіх особ для притягнення неплатника до відповідальності. Тому радимо слідкувати за датами і оформлювати пролонгацію, якщо розумієте, що не можете внести гроші вчасно.