Твоя Позика tvoya pozyka лого

Кредит в Твоя Позика

Перший займ до 150000 грн під 1.2% в день

Повторний займ до 150000 грн під 1.63% в день

☆ Рейтинг: 99.9/100 (Перейти до відгуків)

Умови кредитування

Сума кредитування: від 3000 грн до 100000 грн (Перший займ до 150000 грн)
Термін: від 56 до 168 днів
Відсоткова ставка: 1.05...1.63 %
Швидкість видачі: 10 хвилин
Тип кредиту, , , , , , , , , , , , ,
Мета кредиту, , , , , ,
Форма видачі
Графік прийому заявок
Мінімальний вік, , , ,
Максимальний вік 75 років
Необхідні документі
Тип працевлаштування, , , , , , , , ,
ПролонгаціяМожлива пролонгація на термін, не перевищуючий термін кредитування.
Дострокове погашенняМожливе дострокове погашення. Оплачується лише тіло кредиту та відсотки за фактичні дні користування кредитом. Додаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Штрафи3,69% на день з першого дня прострочення.

Про компанію Твоя Позика

Офіційний сайтhttps://tpozyka.com/
Телефон гарячої лінії0800211503
Електронна пошта office@tpozyka.com
Юридична адреса01133, м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 13, оф. 524

Як повернути кредит?

 • Через особистий кабінет. Увійшовши в особистий кабінет досить вибрати прив'язану карту і перерахувати по ній потрібну суму для оплати.
 • На сайті компанії. Досить зробити на сайт вхід в Твоя Позика і ввести код платника податків, суму оплати і перерахувати кошти.

Переваги та особливості

 • Мінімум документів. Від користувача не зажадають багато документів і довідок, досить лише основних, які є у кожної людини під рукою.
 • Зручність. Подати заявку на позику можна в онлайн-режимі в будь-який час доби, клієнтові не доведеться відвідувати офіс компанії і стояти в чергах.
 • Можливість взяти велику грошову суму в кредит. Компанія дозволяє позичати великі грошові суми на тривалий термін, що може бути хорошою допомогою в налагоджені бізнесу, ремонті або організації великих свят.
 • Швидке оформлення. Позику можна отримати за 15 хвилин без затримок і довгих очікувань, клієнтові не доведеться довго чекати рішення.
 • Надійність. Клієнт може бути впевнений за збереження і надійний захист персональних даних.
 • Кредити для пенсіонерів. Клієнт може отримати кредит навіть у віці 75 років.

7 коментарів “Твоя Позика”

Зручний ресурс! кредитують швидко при мінімумі документів. Запросили лише паспорт та код, анкета зрозуміла, код немає прихованих комісій все видно одразу.

Євген, дякуємо за Ваш відгук! Ми намагаємося публікувати на сайті тільки найкращі кредитні компанії, щоб наші відвідувачі отримували актуальну інформацію про організацію і могли брати кредит на вигідних умовах.

Быстрый отклик от менеджеров. Процедура в целом стандартная. В просрочки не попадал, поэтому на счет каких-то минусов сказать ничего не могу. Тут наверное уже от человека зависит, его отношения и серьезности принятия такого решения, как взять кредит.

Обращалась в позику, срочно нужно было 10000. Взяла на 8 недель. Все хорошо конечно, деньги на карту, все такое, только не плата за пользование) Главное брать с просчетом на возврат и ничего страшного не случится.

очень быстро дают ответ с решением о выдаче. сначала думал, что слишком долгая форма с данными, пока заполнишь ее, но потом понял что наоборот это экономит уйму времени. учитывая что все делаешь с дому, никуда ходить даже не нужно.

превосходит по качеству аналогичные распиаренные компании. во-первых отношением к клиентам, во-вторых качеством обслуживания, в третьих – сопровождением.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зміст

Огляд кредитної компанії Твоя Позика

Твоя Позика – це кредитна компанія, що надає кредити онлайн на карту на тривалий термін. Клієнт має можливість отримати швидкий кредит на карту в Твоя Позика надаючи мінімум документів. Кожен позичальник може взяти позику в компанії на будь-які потреби, попередньо подавши заявку в будь-який час.

Умови кредитування Твоя позика

Компанія Твоя Позика пропонує отримати позику на суму від 5 000 до 100 000 гривень, на термін від 8 до 16 тижнів. Клієнт має можливість оплачувати позику раз на тиждень або раз на два тижні. Кожен користувач може розрахувати відсоткову ставку і повну суму до оплати в онлайн-калькуляторі на сайті, наприклад при оформленні позики в 10 000 гривень на період у 8 тижнів, користувачеві потрібно буде вносити щотижневу оплату в розмірі 1 800 гривень, загальна сума платежу разом з тілом кредиту буде 14 400 гривень. Відсоткова ставка становить 448,35% на рік.

Вимоги до позичальника

Отримати кредит в Твоя позика може той, хто:

 • досяг віку 18 років;
 • має український паспорт та ІПН;
 • володіє карткою будь-якого українського банку;
 • має особисту електронну скриньку та мобільний телефон.

Від позичальника не вимагатимуть додаткових довідок і документів з місця роботи, заставне майно і поручителів.

Оформити кредит в Твоя Позика

Твоя Позика tvoya pozyka швидкі кредити

Сервіс Твоя Позика пропонує швидку і зручну реєстрацію та оформлення кредиту. На сайті реєстрація проходить в кілька етапів і займає до 20 хвилин часу. Покрокова інструкція:

 1. Обрати потрібну суму і термін. На сайті компанії підібрати потрібну суму і період на який вона знадобилася, розрахувати процентну ставку в онлайн-калькуляторі.
 2. Пройти реєстрацію в особистому кабінеті. Для цього знадобиться телефон, email та пароль, який клієнт повинен вигадати. 
 3. Заповнити заявку на кредит. Треба вказати паспортні дані, прив’язати банківську карту до особистого кабінету і подати онлайн-заявку на розгляд. Заповнюйте інформацію уважно та не намагайтесь обманювати компанію. Помилка може стати причиною відмови.
 4. Отримати рішення по заявці і гроші на карту. Рішення по заявці можна отримати за 10-15 хвилин.

Після реєстрації та оформлення позики користувач може увійти в особистий кабінет і перевірити статус договору, а також стежити за акційними пропозиціями. Також вхід в особистий кабінет Твоя Позика дозволить оплачувати кредит та оформлювати пролонгацію.

Відгуки про Твоя Позика

Користувачі сервісу відмічають хороше ставлення та приємне спілкування з боку співробітників компанії. Приємною опцією є також те, що можна оформити довгостроковий кредит на велику суму.

Компанія Твоя Позика не звертається по допомогу до колекторів, але це не привід не виплачувати займи. Затримка або ухилення від виплат карається штрафами.

Контакти Твоя Позика

Якщо позичальник хоче дізнатись або уточнити якусь інформацію, він може зателефонувати на гарячу лінію компанії. Телефон гарячої лінії Твоя Позика – 0800 211 503. Юридична адреса – 01133, м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 13, оф. 524.

Запитання та відповіді

Яка максимальна сума позики в Твоя Позика?

Максимальна сума позики в компанії Твоя Позика - 150000 грн.

У якому віці можна отримати кредит в Твоя Позика?

Кредит в Твоя Позика можна отримати у віці від 18 до 75 років.

Який максимальний термін кредитування в Твоя Позика?

Максимальний термін кредитування в Твоя Позика сягає 16 тижнів.

Як можна погасити кредит в Твоя Позика?

Кредит можна виплачувати на сайті, в касах або терміналах щотижнево або ж раз на два тижні.

Схожі пропозиції