Кредит онлайн без поручителів

Взяти кредит онлайн без поручителів на карту можно всього за декілька хвилин. Без поручителів, довідки про доходи, фото та дзвінків. Щоб отримати гроші на будь-яку банківську картку достатньо вказати паспортні дані та ІПН – онлайн позики доступні всім громадянам України з 18 років.

Оформити кредит онлайн без поручителів в вашому місті можна в одній з мікрофінансових організацій, послуги яких представлені на цій сторінці. МФО – це зручний і швидкий спосіб взяти кредит на карту чи готівкою, не звертаючись за допомогою друзів і родичів, як це зазвичай потрібно в банках.

Позика без довідок і без поручителів на карту дозволить вам вирішити фінансову проблему у лічені хвилини: офіси мікрофінансових організацій можна знайти практично на кожній зупинці, а процес оформлення мікропозики готівкою чи на карту не займає багато часу. Ви зможете зробити термінову покупку або відправитись в поїздку, не витрачаючи час на пошук поручителя або схвалення банку. До того ж вам не потрібен великий комплект документів: позики без поручителів видають по одному паспорту.

Мікрофінансові організації за час своєї діяльності розробили багато програм, тому кожен споживач може знайти для себе відповідну послугу. Займи без поручителів на карту чи готівкою видають зараз усі мікрофінансові організації. Це відмінний спосіб вирішення матеріальних проблем, адже його умови дозволяють швидко отримати фінанси на будь-які цілі. 

Особливості кредитів без поручителів на карту

Мікрозайм – один з найбільш зручних інструментів для отримання позикових коштів. Ось деякі переваги отримання кредиту без поручителів онлайн:

 • немає сенсу заповнювати багато паперів: з документів потрібно надати тільки паспорт та ІПН;
 • вимоги від МФО мінімальні: повноліття і громадянство України;
 • не доведеться шукати людину для додаткових гарантій і залишати заставу;
 • висока швидкість прийняття рішення;
 • практично без відмов.
 • доступність і швидкість прийняття рішення;
 • можливість подати заявку через інтернет-сервіси (наприклад, на нашому ресурсі ви можете знайти перевірені МФО, які пропонують вигідні кредити онлайн без поручителів готівкою чи на карту);
 • зручні способи отримання і погашення займу;
 • позичальник може обрати комфортний розмір боргу і терміни виплати.

Зверніть увагу, що при оформленні кредиту в МФО ви повинні врахувати і такі фактори:

 • сума до 15 тисяч гривень;
 • короткі терміни для погашення заборгованості;
 • відсоткова ставка більша, ніж у банках.

Швидкий кредит без поручителів онлайн на карту або готівкою – чудовий варіант у випадках, коли гроші потрібні терміново. МФО лояльно ставляться до своїх клієнтів і пропонують їм невеликі суми без підтвердження платоспроможності. Можна не перейматись про те, що ви не отримаєте позику з поганою кредитною історією або що вам не нададуть довготривалий кредит. Мікрофінансові організації поважають своїх користувачів та допомагають їм виправити свою КІ для подальшої роботи з банками.

Переваги займу без поручителів онлайн на карту або готівкою

Ми можемо сміливо порадити вам брати кредит через МФО, тому що це дуже швидкий та зручний метод отримання грошей. Звісно, коли вам потрібен кредит на значні суми, то краще звернутись за послугами до банку, але статистично більшість українців звертаються за отриманням фінансової допомоги до зарплати або на термінову покупку. Не треба боятись шахраїв. Ми відібрали для вас найкращі МФО з позитивними відгуками, постійними акціями та активною технічною підтримкою. Також всі МФО на Finance Credit мають ліцензію та сертифікати захисту особистих даних користувачів.

FAQ

Хто може отримати кредит онлайн без поручителів і без дзвінків?

Такий кредит може отримати будь-який громадянин України, старший 18 років. Зазвичай максимальний вік позичальника - 65 років, але багато МФО надають позики пенсіонерам до 92 років.

Які документи потрібні, щоб оформити кредит онлайн без поручителів?

Для оформлення займу клієнту знадобляться паспорт громадянина України, ІПН, мобільний телефон, електронна пошта та банківська карта, зареєстрована на його ім'я.

Як швидко надають кредит онлайн на картку без поручителів?

Повна процедура оформлення кредиту займає не більше 30 хвилин. Зазвичай позичальник витрачає 10 хвилин на реєстрацію та заповнення заявки, а весь інший час очікує підтвердження. Деякі МФО підтверджують анкети автоматично, що істотно скорочує час очікування. Повторна процедура займає від 1 до 10 хвилин.

Як закрити кредит онлайн на карту без дзвінків і поручителів?

Кредит онлайн на карту без поручителів віддати навіть легше, ніж взяти. Для цього можна скористатись особистим кабінетом та оплатити борг з карти, яка прив'язана до нього, скористатися терміналами самообслуговування або ж повернути займ в касі банку за реквізитами, які вказані на сайті МФО.

Які штрафи можуть бути за натримання виплати по кредиту?

Перед тим, як взяти кредит онлайн без поручителів, треба впевнитись, що ви точно зможете його віддати. Якщо ви розумієте, що не можете погасити борг, ми рекомендуємо оформити пролонгацію. У іншому випадку вам будуть нараховуватись штрафи та пеня в залежності від умов вашого кредитного договору.