Кредит з Bank ID онлайн в Україні

BankID – система авторизації, за допомогою якої клієнт отримує безпечний доступ до послуг в інтернеті, що вимагають підтвердження особистості. Завдяки BankID можна отримати кредит ще швидше!

Кредит онлайн через банк ID – популярний метод отримання позикових коштів через свою простоту та швидкість оформлення заявки. Така позика не потребує надання додаткових документів, тому що вся інформація прив’язана до ідентифікатора. 

Як працює Bank ID?

При взаємодії з Bank ID можна виділити три учасники:

  1. Користувач – фізична особа, яка подає запит на електронну ідентифікацію.
  2. Абонент-ідентифікатор – український банк, в якому користувач має відкритий рахунок і який під’єднаний до системи BankID.
  3. Абонент-постачальник – сервіс, який може надати свої послуги завдяки особистій інформації, що містить в собі BankID.

Зараз в Україні працює дві системи Банк Айді – від ПрибатБанку та від НБУ. Послугами ідентифікатору від НБУ можуть скористатись люди, які є клієнтами Ощадбанку та Радабанку. Ідентифікатор ПриватБанку підходить для таких банків – самого ПриватБанку, А-Банку, УкрСіббанку, Райффайзену, Банку Аваль, Південного, ПУМБ, Восток, Альфа-Банку/Укрсоцбанку, Укрексімбанку, Банку ¾, Полікомбанку, Кредобанку, ОТП Банку, Ідея Банку, Конкорду.

Переваги Bank ID

Зараз все більше фінансових компаній підключають Банк Айді до своїх сайті. Це спричинено тим, що отримати онлайн кредит через банк ID можна набагато швидше, ніж без нього. Плюси ідентифікатору:

  • Повністю виключається можливість шахрайства, тому що дані достовірні.
  • Українські банки зберігають у своїх системах такі необхідні дані, як  ПІБ, скан-копії паспорта, ІПН і адреси реєстрації. А це означає, що користувачу не треба буде витрачати час на сканування або фотографування документів.
  • Держава контролює зберігання даних клієнтів по єдиному стандарту, що мінімізує можливість плутаниці.
  • Клієнтскі дані захищені надійно, за це теж відповідає держава.

Кредит за допомогою ID Bank

Якщо клієнт під’єднує Bank ID, взяти кредит для нього буде набагато простіше, ніж без нього. При використанні ідентифікатора клієнт позбавляє фінансову установу зайвого часу на обробку персональних даних, тим самим отримуючи можливість оформити кредит в два рази швидше. МФО теж активно користуються Bank ID обох систем. На сторінках реєстрації часто зустрічається кнопка авторизації за допомогою банк айді. При цьому умови кредитування не змінюються. 

Також, для кредиту в МФО система банківського ідентифікатору є дуже вигідною – ці фінансові установи регулярно страждають від шахраїв або недобросовісних позичальників. Але Bank ID зводить шанс шахрайства на 0%.