Кредит на карту без перевірки кредитної історії

Кредит онлайн на картку без перевірки кредитної історії – зручний вихід для тих, хто зіпсував собі КІ, але хоче отримати позикові кошти без довідок про доходи, застав та поручителів.

Більшість громадян України хоча б раз брали кредит і вже відчули на собі залежність ухвалення позики від якості кредитної історії. Кредит онлайн на картку без перевірки кредитної історії – зручне рішення для тих, хто випадково зіпсував собі КІ. 

Кредит на карту без відказу та без перевірки кредитної 

Чи можуть не перевіряти кредитну історію

Кредитна історія – показник благонадійності клієнта, який дає фінансовим установам зрозуміти, наскільки сумлінно людина виплачує позикові кошти. При простроченнях у виплатах цей показник падає і знижує можливість видачі наступного кредиту. Деякі фінансові установи взагалі припиняють працювати з клієнтом, якщо він хоча б раз затримав виплату. Навіть більшість МФО перед схваленням заявки подають запит, щоб дізнатись, чи відповідальний клієнт у виплатах.

У звіті з будь-якої бази кредитних історій можна подивитися ці запити і переконатися, що навіть постійних позичальників регулярно перевіряють перед схваленням заявки.

Тому при наявності прострочень в минулому розраховувати на відсутність перевірки марно. Вигідніше звернутися в установу, заздалегідь готову дати кредит на карту без відказу без перевірки кредитної історії «проблемному» клієнту.

Якщо ви ніколи не зверталися за кредитуванням, ситуація буде дещо іншою.

Як взяти кредит без історії

Банки неохоче співпрацюють з клієнтами, яких ніхто не встиг перевірити «на практиці». Особливо якщо позичальник не готовий надати великий пакет документів або не має у власності нерухомості або автомобіля. Тому отримати кредит без історії часто буває складніше, ніж з поганою КІ.

Але це не означає, що у вас зовсім немає вибору. Існують фінансові організації, які готові надати кредит онлайн на картку без перевірки кредитної історії. Крім того, підвищити шанси на схвалення можна за допомогою декількох цілком законних хитрощів.

Як підвищити шанс на схвалення

Щоб зрозуміти, як підвищити шанс схвалення заявки, потрібно з’ясувати, чому ви можете отримати відмову.

Позичальник без кредитної історії – чистий аркуш. Навіть при наявності прострочень в минулому, в 99% випадків якийсь час клієнт платив вчасно. Його фінансовий стан більш-менш відомо. Він передбачуваний.

Інше питання, що, швидше за все, йому запропонують більш високу процентну ставку, щоб застрахуватися від ризиків. Відсутність КІ залишає фінансову організацію в невідомості.

Тому найкращий спосіб отримати позитивну відповідь – надати максимум інформації:

 • додаткові документи (ІПН, СНІЛС, закордонний паспорт, водійське посвідчення, закордонний паспорт, військовий квиток, диплом про освіту і т.д.)
 • підтвердження доходу (у вигляді 2-ПДФО, довідки за підписом начальства / глав.буха або навіть виписки з рахунку)
 • документи на власність (машину, квартиру, дачу, будинок)

У наданні максимального комплекту документів – подвійна вигода.

З одного боку, кредитна організація може повністю проаналізувати благонадійність і фінансову стабільність клієнта.

З іншого – позичальник показує, що він готовий до максимально відкритої співпраці.

В результаті, ви не тільки отримаєте схвалення, але і зможете взяти кредит без кредитної історії з більш низькою ставкою.

Але є і установи, які нададуть гроші в кредит без перевірки кредитної історії та навіть без вимагання інших документів.

Взяти кредит онлайн без перевірки кредитної історії

Кредитування в МФО

МФО практично не відмовляють позичальникам незалежно від репутації. Якщо клієнту потрібні саме кредити без перевірки кредитної історії – МФО дійсно найкращий варіант.

Переваги мікропозик: 

 • Оформлення займає 10-15 хвилин. Зазвичай для отримання позики необхідно лише обрати суму, зареєструвати особистий кабінет, заповнити анкету, верифікувати карту і паспорт та чекати на ухвалення рішення. Процедура проходить дійсно за лічені хвилини. Більшість МФО приймають заявки 24/7 та працюють у вихідні дні. Тому клієнт може отримати гроші саме тоді, коли вони йому потрібні.
 • Суми від 500 до 100000 грн. Раніше МФО видавали лише кредити, які мали одну ціль – дочекатись зарплатні або купити якусь невелику побутову річ. Але зараз ринок розширився і багато організацій почали пропонувати безліч різних тарифів, серед яких як маленькі кредити “до зарплатні”, так і довготривалі на бізнес, ремонт, подорожі або інші цілі. 
 • Терміни кредитування від одного дня до декількох років. Так само як змінились суми кредитування, розширились і терміни виплат. На Українському ринку працюють навіть МФО, готові надати позичальнику займ на три роки. 
 • Швидке ухвалення кредиту. Зазвичай сервіси працюють швидко і обробка заявки займає 5-10 хвилин. Кошти відразу надходять клієнту прямо на його карту.
 • Не треба вказувати ціль кредиту. Зазвичай для споживчого кредиту в банку треба вказати мету кредитування. В МФО ніхто не буде питати у клієнта, на що він витрачає свої гроші. Це правила конфіденційності. 
 • Високий відсоток схвалень. За статистикою, 89% всіх заявок в мікрофінансових організаціях в Україні схвалюються. Найчастіша причина відмов – проста неуважність клієнта, помилки в заповненні анкети або погані фотографії паспорту.
 • Зручна процедура погашення кредиту. Можна оплатити борг в особистому кабінеті за допомогою прив’язаної карти. Це дуже зручно, тому що не потребує від позичальника йти до відділення та витрачати свій особистий час.
 • Кредит під 0%. Більшість компаній надає перший кредит без відсотків, щоб клієнт спробував сервіс та зрозумів, чи зручно з ним працювати. Це дуже вигідні умови, які не пропонують банки.
 • Позики в МФО покращують кредитну історію. Якщо клієнт хоче звернутись за споживчим кредитом до банку, але КІ вже зіпсована, мікрофінансові організації допоможуть покращити цей показник. Для цього треба просто вчасно виплачувати кредит. Можна звертатись за такою послугою необмежену кількість разів.

Альтернативні методи

Кредитна карта

Кредитка – можливість «зайняти» гроші в будь-який момент. Дотримання пільгового періоду дозволяє уникнути переплат, повертаючи строго витрачену суму в установлений термін.

Багато організацій схвалюють випуск кредитних карт без історії. Правда, встановлюють при цьому досить невеликий стартовий ліміт – близько 3000 грн.

Переваги кредитних карт: 

 • До 55 – 60 днів без нарахування відсотків;
 • Поступове збільшення ліміту (максимум 100000 грн);
 • Можливість в будь-який момент отримати кошти, не подаючи кожен раз заявку;
 • Формування позитивної кредитної репутації.

Крім того, практично всі банки, що видають кредитні карти, займаються і оформленням звичайних позик. І, звичайно, власник кредитки з позитивною репутацією може розраховувати на більш вигідні умови та на більш високий шанс схвалення заявки.

Іпотека без кредитної історії

Іпотечні позики мають великий розмір, тому, здавалося би, шансів на отримання набагато менше. Але в даному випадку банк отримує заставу – нерухомість, що купується. Тому шанс схвалення, навпаки, стає вище.

Додатково підвищити шанси на схвалення можна: 

 • високим початковим внеском – чим менше буде розмір кредиту, тим більше шансів на схвалення;
 • звернувшись в банк, який співпрацює із забудовником – сам кредитор буде частково зацікавлений в схваленні позики.

Умови отримання кредиту на карту без перевірок

Для отримання кредиту онлайн на карту без перевірки кредитної історії в МФО вам знадобиться виконати ряд мінімальних умов компанії:

 • Вік від 18 років. Багато МФО надають кредити з також з 21 року, а максимальний вік позичальника може складати навіть 90 років. Якщо ви пенсіонер, краще перевірити умови на сайті обраної компанії.
 • Лише паспорт та ІПН. Не потрібні довідки про доходи, поручителі та застави.
 • Особиста карта будь-якого Українського банку. На неї надійде позика після підтвердження запиту.
 • Громадянство України. Більшість МФО вимагають від позичальника бути громадянином України, а деякі – навіть проживати в певному місті. Але існують також організації, які згодні на співпрацю з закордонними клієнтами, які зараз проживають на території України.
 • Мобільний телефон та email-адреса. Ці дані кредитор повинен знати, щоб вислати вам запит на підтвердження кредиту та відправити копію договору. Також під час розгляду анкети деякі МФО просять співробітників зв’язатись з клієнтом та поставити йому декілька питань.

Переваги та особливості кредитів без перевірки КІ

Перед отриманням кредиту на картку без перевірки кредитної історії клієнту треба впевнитись, що йому підходить такий вид кредитування. Основні переваги позики в МФО без перевірки кредитної історії полягають в швидкості отримання грошей, відсутності зайвих документів та простоті процедури. Однак у послуги швидкого кредитування є і мінуси. Зазвичай відсоток за кредитом в МФО значно більше, ніж у банку. Це можна виправдати тим, що мікрофінансові організації не вимагають від позичальника підтвердження доходу і таким чином “страхуються” від неплатників.

З іншого боку, стосунки з боржниками у МФО теж досить складні. За порушення виплат нараховуються серйозні штрафи, справа може дійти до суду. Тому перш ніж брати кредит, треба точно впевнитись, що на його повернення будуть кошти.

Чесні організації ніколи не приховують кінцеву суму, яку повинен буде сплатити позичальник. Зазвичай на сайтах є онлайн-калькулятори, які допомагають розрахувати точну суму виплат. 

FAQ

Навіщо перевіряють кредитну історію?

Перевірка кредитної історії - процедура, що дозволяє фінансовим установам перевірити благонадійність позичальника. Якщо кредитна історія хороша, то клієнт сумлінно віддавав кредити та не пропускав жодної виплати.

Що означає кредит без перевірок кредитної історії?

Це означає, що компанія-кредитор не перевіряє стан кредитної історії клієнта і надає можливість оформити позику без загострення уваги на минулих невчасних виплатах займів.

Як отримати кредит на карту без перевірок кредитної історії?

Для отримання такого кредиту знайдіть на сайті Finance Credit МФО, що підходить за вашими критеріями, натисніть кнопку “взяти кредит”, перейдіть на сайт компанії та заповніть заявку. Сайти МФО працюють інтуїтивно, тому процес підписання договору буде зрозумілий кожному.

Як кредитна історія впливає на шанс схвалення позики?

У банках кредитна історія - основний показник, на який опираються робітники при розгляданні заявки на кредит. В МФО кредитну історію часто ігнорують, щоб надати можливість клієнтам брати невеликі позики. За їх рахунок також можна покращити КІ.

Як збільшити шанс схвалення заявки на мікрокредит?

Уважно заповнюйте анкету-заявку, не намагайтеся брехати або приховувати інформацію від представників МФО. Також зверніть увагу на якість фотографій документів.