нові кредити novikredyty лого

Кредит в Нові Кредити

Перший займ до 10000 грн під 1.99% в день

Повторний займ до 10000 грн під 1.99% в день

☆ Рейтинг: 98/100 (Перейти до відгуків)

Умови кредитування

Сума кредитування: від 1000 грн до 10000 грн (Перший займ до 10000 грн)
Термін: від 2 до 30 днів
Відсоткова ставка: 1.99...1.99 %
Швидкість видачі: 10 хвилин
Тип кредиту, , , , , , , , , ,
Мета кредиту, , , , ,
Форма видачі
Графік прийому заявок
Мінімальний вік, , , ,
Максимальний вік 90 років
Необхідні документі
Тип працевлаштування, , , , , , , , ,
ПролонгаціяКомпанія пропонує пролонгацію на термін до 30 днів. Якщо позичальник не встигає вчасно закрити кредит, він повинен сплатити лише відсотки. Тіло кредиту перенесеться на 30 днів. Але клієнт може погасити позику і раніше. Також компанія пропонує реструктуризацію в індивідуальному порядку, якщо клієнту немає чим платити кредит. При реструктуризації умови кредитування змінюють на користь позичальника, що дозволяє зменшити фінансове навантаження.
Дострокове погашенняКредит можна погасити частково чи достроково. Якщо клієнт хоче внести частину суми, то відсотки по кредиту будуть перераховані на залишок. Це означатиме, що клієнт сплатить менше відсотків, ніж при повній сумі кредиту. При достроковому погашенні необхідно виплатити тіло кредиту і відсотки за ті дні, коли позичальник користувався послугою. Зайві дні клієнт не оплачує.
ШтрафиВ компанії передбачені штрафи у вигляді нарахування пені за прострочення. Компанія має право подати до суду.

Про компанію Нові Кредити

Офіційний сайтnovikredyty.com.ua
Телефон гарячої лінії0 800 301 008
Електронна пошта info@novikredyty.com.ua
Юридична адреса02068, м. Київ, Проспект Петра Григоренка, 5-А

Як повернути кредит?

 • В особистому кабінеті компанії.
 • У відділенні банку.
 • За допомогою терміналу від ПриватБанку.
 • Через інтернет-банкінг.

Переваги та особливості

 • Цілодобова робота. Позичальник може отримати гроші у будь-який час навіть у вихідні та свята.
 • Реструктуризація. Компанія пропонує переоформити кредит на більш зручних умовах для позичальника, якщо той не може вчасно виплатити необхідну суму.
 • Широкі вікові рамки. Позика доступна для громадян Україні віком від 18 до 90 років.
 • Кредити з поганою КІ. МФО не висуває вимог до кредитної історії позичальника та надає позики навіть громадянам, які мають активні борги.
 • Пролонгація, часткове і дострокове погашення. Сервіс пропонує всі сучасні функції на користь позичальника.
 • Моментальна реакція. Заявка йде в обробку одразу ж після заповнення клієнтом. Алгоритми висувають рішення за лічені хвилини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зміст

Кредит в Нові Кредити

Нові Кредити — компанія, що надає послуги кредитування онлайн в Україні. Сервіс працює у будь-який час, навіть у вихідні та свята. Клієнту доступні кредити до 10 000 грн на термін до 30 днів. Вся процедура оформлення позики не перевищує за часом 30 хвилин. Кошти після підписання договору одразу надходять на карту. Сама заявка обробляється автоматично, а тому час очікування сильно скорочується і займає 5-10 хвилин. Всі займи в компанії Нові Кредити мають пільговий період. Клієнту пропонується отримати 3 дні безвідсоткового кредитування.

Компанія має всі необхідні документи для надання кредитних послуг. Вона працює згідно зі Свідоцтвом про реєстрацію №1328 від 19.07.2018 року.

Вимоги до позичальника Нові Кредити

Вимоги до позичальника досить лояльні. Клієнту не треба мати ідеальну кредитну історію, шукати заставу чи поручителя. Всі дієздатні громадяни України мають право отримати позику в компанії Нові Кредити. Для цього знадобиться:

 • Паспорт громадянина України з пропискою
 • Вік від 18 до 90 років
 • ІПН
 • Картка будь-якого українського банку з декількома гривнями на ній
 • Мобільний телефон
 • Електронна пошта

Також Нові Кредити не висуває вимог до працевлаштування позичальника. він може мати як офіційний дохід, так і неофіційний. Довідка про доходи та інші виписки для оформлення займу не потрібні.

Умови кредитування в Нові Кредити

Компанія пропонує такі умови кредитування:

 • Сума кредиту — від 1 000 до 10 000 грн
 • Термін кредитування — від 2 до 30 днів
 • Перші три дні кредитування безкоштовні (незалежно від кількості звернень)
 • Відсоткова ставка — 1,99% на день (726,35% річних)
 • Доступна пролонгація та реструктуризація
 • Можливе часткове та дострокове закриття кредиту
 • Присутній грейс-період на випадок затримки виплати

Оформлення кредиту в Нові Кредити

Нові кредити novikredyty швидкі кредити

Оформлення кредиту займає не більше 30 хвилин. З них 10-15 хвилин піде на заповнення заявки і стільки ж на очікування рішення по ній. Оформлення проходить повністю в режимі онлайн, а спірні випадки вирішує не автоматична система, а менеджери компанії.
Процедура складається з таких етапів:

 1. Перехід на сайт. Натисніть на кнопку «Оформити кредит» на цій сторінці і перейдіть на офіційний сайт компанії.
 2. Оберіть параметри позики. На головній сторінці ви одразу ж побачите онлайн-калькулятор. На ньому виставіть необхідну суму та термін позики. Зверніть увагу на відсотки по кредиту. Якщо все підходить, натисніть на кнопку “Надіслати заявку”.
 3. Зареєструйтесь. Процедура реєстрації особистого кабінету Нові Кредити більш розгорнута, ніж в більшості інших МФО. Для реєстрації треба вказати такі дані:  ПІБ, стать, дату народження, номер ІПН, мобільний телефон та адресу електронної пошти. Після заповнення вам запропонують ознайомитись з угодою користувача. Підтвердіть свій намір взяти кредит та продовжіть процедуру. 
 4. Пройдіть анкетування. В анкеті необхідно буде вказати більш детальні дані про вас та ваше життя: повні паспортні дані, сімейний стан, місце проживання, прописку, дохід та працевлаштування. Бажано також залишити свій робочий номер. Це дасть кредитору зрозуміти, що ви дійсно маєте роботу. Дзвонити за цим номером компанія не буде.
 5. Підтвердіть мобільний телефон. Натисніть на кнопку “Надіслати код у повідомленні”. Після отримання коду введіть його в спеціальне поле на екрані. Ця процедура прив’яже телефон до особистого кабінету та підтвердить вас як його власника.
 6. Верифікуйте карту. Процедура верифікації необхідна для перевірки власника карти, адже клієнт не має права оформлювати позику на карту іншої особи. Введіть номер карти, термін дії та CVV. На рахунку заблокується випадкова сума до 5 грн. Вкажіть її в полі на екрані. Гроші одразу ж повернуться на карту.
 7. Дочекайтесь рішення. Алгоритм перевірить всі ваші дані та звірить їх з відомостями Бюро Кредитних Історій. Якщо заявка буде схвалена, то на телефон надійде СМС-повідомлення з кодом. 
 8. Підпишіть договір. Ознайомтесь з запропонованим документом, ретельно вивчіть всі пункти та погодьтесь з ними, якщо все влаштовує. Підпишіть документ кодом з СМС (він прирівнюється до цифрового підпису).

Гроші відправляють позичальнику одразу після підписання договору. Банк, чиєю картою він користується, може трохи затримати платіж (до 30 хвилин), але зазвичай кошти надходять моментально. 

Якщо в анкеті були допущені невеликі неточності, з позичальником зв’язується менеджер і виправляє їх одразу. Якщо ж помилок багато, анкета відправляється на допрацювання. Позичальник може перевірити дані та надіслати анкету повторно.

Після виплати кредиту треба зачекати 24 години перед тим, як оформлювати новий. Якщо кредит був з простроченнями, краще зачекати 72 години. Цей час потрібен для оновлення даних в БКІ.

Відгуки про Нові Кредити

Українці добре відзиваються про компанію Нові Кредити. Основним плюсом можна виділити те, що кредит можуть отримати люди з боргами, простроченнями та зіпсованою кредитною Історією. Також компанія добре себе зарекомендувала через те, що не просто штрафує клієнтів, а дає їм багато можливостей погасити кредит. Якщо термін кредитування вийшов, клієнтам пропонують додатковий грейс-період на виплату. При нестабільній фінансовій ситуації позичальника менеджери самі пропонують реструктуризувати кредит та надати більш лояльні умови. Це робить компанію однією з найбільш доброзичливих на українському ринку. 

Єдиний мінус, який виділяють всі позичальники одночасно — відсутність вітальної знижки для нових клієнтів. Відсоткова ставка однакова для всіх позичальників і становить 1,99%.

Однак, це стандартна ставка відносно всіх МФО. Деякі компанії, які також надають послуги кредитування боржникам, пропонують вищі ставки — до 3,5% на день. А тому вимоги компанії Нові Кредити можна вважати вигідними.

Запитання та відповіді

Які документи потрібні для отримання позики в Нові Кредити?

Для оформлення кредиту достатньо надати паспорт та ІПН. Важливо, щоб позичальник був громадянином України.

Чи можна отримати кредит в Нові Кредити, якщо в інших МФО відмовляють?

Компанія має лояльну політику щодо своїх клієнтів. Вона надає послуги людям з зіпсованою кредитною історією під досить комфортну відсоткову ставку (1,99% на день).

Яка максимальна сума позики в Нові Кредити?

Клієнт може отримати кредит на суму від 1 000 до 10 000 грн. При першому зверненні немає жодних обмежень щодо суми кредитування.

Чи потрібно вказувати цільове призначення кредиту в Нові Кредити?

Ні, компанія не вимагає вказувати призначення позики. Послуга буде вважатись споживчим кредитом і позичальник зможе витратити гроші на ті цілі, які вважає за потрібне.

Схожі пропозиції