Кредит на техніку

Стара техніка зламалась, а на нову не вистачає коштів? Отримайте кредит на техніку в МФО. Ми відібрали найвигідніші кредити в Україні на техніку від чесних організацій. Тепер гроші – не проблема!

Кредити на техніку від МФО мають як свої переваги, так і недоліки. Але якщо терміново потрібно взяти гроші, а банк відмовляє в позиці, іншого виходу може просто не бути.

Мікрофінансова організація дає можливість позичальникам взяти гроші в борг прямо через Інтернет. Взяти гроші можна на будь-які цілі, в тому числі і оформити кредит на техніку.

Часто для кредиту у банку і вирішення проблеми з покупкою потрібна додаткова грошова сума. У цій ситуації оформлення позики в МФО буде кращим варіантом. Підписання угоди на отримання позикових коштів через банк займає багато часу і вимагає від позичальника великого пакету документів. Кредит на техніку в МФО опускає ряд моментів, які є при укладанні звичайного договору. Це дійсно може стати хорошою альтернативою будь-якому банківському займу, але тільки в разі, якщо споживач буде добре обізнаний про нюанси пропозиції.

Переваги і недоліки кредиту на техніку

Подібні варіанти кредиту на техніку через МФО характеризуються більш демократичними вимогами до споживача. Це пов’язано з тим, що ви не надаєте організації ціль свого кредиту, а підтвердження позики відбувається дуже швидко. Переваги позики від МФО на техніку:

  • швидка видача кредиту на карту або готівкою;
  • маленький шанс відмови кредитувальнику;
  • можливість оформити кредит онлайн цілодобово;
  • мінімальний пакет документів (зазвичай він обмежується одним паспортом громадянина України з пропискою);
  • отримання кредиту з поганою кредитною історією.

Подібні пропозиції також мають ряд мінусів. В першу чергу, можливо стати жертвами шахраїв. Щоб цього уникнути, слід уважно вивчати умови договору. Наш ресурс відбирає тільки надійні організації, які працюють на ринку давно, мають ліцензію, здебільшого позитивні відгуки і повністю відповідають всім вимогам законодавства щодо захисту приватної інформації та банківських операцій споживача.

В цілому, послуга схожа на інші кредити, що надаються у банках, за виключенням маси документів та часу.

Отримання кредиту на техніку

Процедура отримання позикових коштів досить проста. Вона проходить в кілька етапів:

  1. Вибір кредитора.
  2. Перерахування коштів обраним способом: карта, електронний гаманець, видача готівки.
  3. Заповнення заявки, зв’язок з представником.
  4. Укладення угоди.

Найбільш важливим і відповідальним кроком для споживача буде вибір МФО, до якої він звернеться для укладення кредиту. Зверніть увагу, що багато організацій мають свої правила видачі позик. В більшості з них вік позичальника повинен бути від 18 до 65 років (але деякі МФО надають кредити пенсіонерам до 90 років).

Уважно стежте за акціями, бонусами та програмами лояльності мікрофінансових організацій. За допомогою акційних умов ви можете отримати безвідсотковий кредит або подовжити термін наступного кредиту. 

Рекомендуємо також стежити за оновленнями на нашому сайті Finance Credit. Це допоможе вам оформити займ онлайн і не наштовхнутись на шахраїв.

FAQ

Чи можна отримати кредит на техніку студенту?

Так, студенти отримують ті самі умови позики, що й інші соціальні групи. Головне - правильно розрахувати свої фінансові можливості і вчасно виплачувати кредит.

Хто може взяти кредит на техніку?

Позику на покупку техніки може отримати повнолітній громадянин України, який зможе надати свій паспорт, ІПН та дані картки.

Чи можна отримати техніку в кредит напряму?

Так, на цій сторінці є сервіси, що дозволяють оформити розстрочку на техніку, наприклад, DomComfort.

Чи можуть не надати кредит на техніку?

Так, є невеликий шанс відмов, але він зазвичай пов'язаний з помилками клієнтів при заповненні анкет або навмисною підміною даних.