Онлайн кредит тимчасово безробітному

Ви тимчасово не працюєте, але потрібні гроші? Зараз є можливість отримати кредит для безробітного в кращих МФО України. Спеціалісти Finance Credit відбирають тільки перевірені компанії та послуги.

Сьогодні люди вдаються до допомоги зручних кредитних продуктів досить часто. Адже якщо вам потрібні гроші, а їх немає, то не обов’язково починати збирати або просити в борг у родичів. Можна відразу звернутися в банківську організацію, і якщо у вас не зіпсована кредитна історія, то є шанс розраховувати на отримання кредиту тимчасово не працюючому. У різних компаніях свої умови кредитування. Якщо говорити про банки, то тут потрібно надати великий пакет документації, привести поручителя, сплатити початковий внесок. Спеціальна комісія буде розглядати заявку протягом декількох днів. Отримати кредит безробітному досить важко у такій ситуації. Але що якщо потрібно отримати позику в день звернення, куди можна звернулись? Тут прийдуть на допомогу так звані мікрофінансові організації. Вони спеціалізуються на тому, що видають гроші населенню на короткі терміни і майже без відмов. Процентні ставки тут зазвичай вищі, зате список вимог, який пред’являється до споживача мінімальний. І процес оформлення паперів займе пару хвилин.

Для кого підходить і як отримати

Тим людям, яким потрібні фінанси терміново і немає часу на очікування, вигідно почати співпрацю з МФО. Для початку треба ретельно вибрати відповідну компанію, яка була б перевіреною і мала позитивні відгуки від реальних клієнтів. Потім підбирається програма, яка відповідає вашим запитам і фінансовим можливостям. Після вибору тарифного плану подається заявка. Робиться це особисто, в офісі фірми, або віддалено, через офіційний сайт. На розгляд запиту і отримання відповіді йде зовсім мало часу. Фізична особа заздалегідь вказує необхідну йому суму, способи погашення і отримання позики, дає контактну інформацію та особисті відомості. З документів при собі треба мати паспорт України та ІПН. Спеціаліст попросить назвати номер телефону і потім відбудеться підписання договору.

Видача коштів здійснюється наступними способами:

  • На банківську дебетову карту;
  • Готівковими коштами в офісі МФО або в касі;
  • На електронний гаманець.

Подробиці про це уточнюйте у менеджера МФО. Кредит для безробітних в день звернення – це унікальна пропозиція, скористатися якою можуть всі повнолітні громадяни країни. Портал Finance Credit допоможе підібрати потрібну послугу і відразу оформити кредит непрацюючій людині. Поради у службі підтримки надаються відвідувачам безкоштовно.

Переваги та недоліки позики грошей

Чому багато людей вважають за краще звертатися не в банк, а в мікрофінансові організації? Це пояснюється безліччю причин, серед яких:

  • мінімальні вимоги до клієнтів – не потрібно підтверджувати наявність офіційного джерела доходу і стабільної зарплати. Кредит тимчасово безробітному можуть надати навіть з поганою кредитною історією;
  • зручність оформлення – власник комп’ютера або смартфона з доступом в інтернет може зайти на сайт у відповідний йому час і заповнити заявку, не виходячи з дому або не залишаючи робоче місце;
  • швидке реагування на звернення – заявка розглядається за 10-15 хвилин, після чого потенційний клієнт відразу дізнається, відхилена вона або схвалена.

Основним мінусом позики вважається висока процентна ставка. Якщо ви берете в кредит невелику суму на короткий термін, можна не боятися переплати, тому що вона не буде істотна.

FAQ

Чи може тимчасово безробітний отримати швидкий кредит?

Так, МФО надає кредити людям без офіційного прибутку. Якщо клієнту вистачає коштів на погашення кредиту, то він має повне право на отримання позикових грошей.

На який термін надається кредит тимчасово безробітному?

МФО надають позики в середньому на 30 днів. Різні компанії пропонують різні умови кредитування, тож можна знайти пропозиції по кредиту терміном до двох років.

Як швидко нададуть кредит тимчасово непрацюючому?

Оформлення та розгляд заявки займають не більше години, найчастіше - 30 хвилин. При другому зверненні до тієї ж компанії клієнт отримає позику приблизно за 10 хвилин.

Чи можуть відмовити в кредиті тимчасово безробітному?

Так, але більша частина відмов відбувається через неуважність самого клієнта. МФО відмовляють у наданні послуг, якщо позичальник допускає помилки в анкеті або вказує недостовірні дані.