Універсальна картка ПриватБанку

Міжнародна платіжна карта ПриватБанку, з якої Ви отримуєте обслуговування від персонального банкіра у зручний для Вас час.

Універсальна карта ПриватБанк зручний варіант, що дозволяє брати кредит в банку і користуватися власними коштами. На неї можуть перераховувати фінансову підтримку ваші родичі, друзі або бізнес партнери. Максимальна сума позикових коштів 50000 грн. Ви можете скористатись пільговим періодом протягом 55 днів.

Кредитна універсальна карта ПриватБанку активна в будь-якій країні світу, тому досить зручно розраховуватись нею при поїздках за кордон. Управління фінансами полегшує продумана система інтернет-банкінгу.

Можливості ПриватБанк універсальної карти

Універсальна карта ПриватБанк дозволяє:

 • Позичати до 50000 грн. за одну процедуру.
 • Отримувати 7% річних на залишок власних коштів.
 • Знімати готівку за кордоном.
 • Не виплачувати відсотки за користування картою, якщо ви встигли погасити заборгованість до закінчення терміну кредитування.
 • Здійснювати оплату частинами та не виплачуючи відсотки.
 • Брати участь в програмах лояльності і отримувати знижки в магазинах-партнерах до 30%.
 • Користуватися зручним інтернет-банкінгом в спеціальному додатку, доступному зі смартфону та ПК.
 • Оибирати кращі варіанти страховок.

Умови отримання кредитної картки в ПриватБанку

Щоб отримати універсальну кредитку в ПриватБанку не требавитрачати багато часу і зусиль, збирати масу документів, відповідати на питання фахівців і навіть відвідувати найближче відділення компанії. Сьогодні оформлення кредитної картки ПриватБанк справа десяти хвилин, для якої достатньо мати вільний час і можливість вийти в інтернет. Виходити з дому або квартири зовсім не обов’язково: можна отримати кредит онлайн.

Вимоги до позичальника прості. Він повинен досягти 18 років, бути громадянином України, надати паспорт та ІПН. Відзначимо, що видається кредитна карта без довідки про доходи та поручителів. Але офіційне працевлаштування та підтверджуючий рівень доходу документ впливають на визначення доступного ліміту.

Умови володіння універсальною картою Приват

 • Місячна відсоткова ставка 3,6%.
 • 5% щомісячний платіж за користування кредитними коштами.
 • Комісія 1 і 4% за користування банкоматом та зняття власних і кредитних грошей.
 • Безкоштовна конвертація валюти під час перебування за кордоном.
 • 7% річних на непозикові гроші.

Оформлення кредитної карти ПриватБанк

Щоб замовити кредитну карту ПриватБанк відвідайте відділення або заповніть анкету прямо вдома в будь-який час доби. Для цього натисніть кнопку замовлення і перейдіть на офіційний сайт ПриватБанку.

Отримати карту дуже просто. Для цього треба пройти декілька простих кроків:

 1. Заповніть анкету на сайті банку. Уважно читайте кожне питання і перевіряйте інформацію, яку вводите в поля для відповідей. Рекомендуємо бути максимально чесними, не приховувати інформацію та давати правдиві відповіді. Кожна онлайн заявка на кредитну картку ПриватБанку ретельно вивчається, в тому числі службою безпеки, аналізуються кілька тисяч параметрів даних .Якщо потенційний позичальник нечесний, ймовірність отримання кредитки істотно зменшується.
 2. Вкажіть контактні дані та особисту інформацію. Слідкуйте за тим, щоб вона збігалася з тією, яка вказана в паспорті та ІПН.
 3. Після того, як запитувані дані введені, ви дізнаєтеся передбачуваний ліміт коштів, які готовий надати банк.
 4. Ознайомтеся з умовами договору і переконайтеся, що все зрозуміло і вас влаштовує. Після цього натисніть відповідну кнопку, щоб погодитись з умовами.

Після схвального рішення ПриватБанку забрати Універсальну карту можна в будь-якому відділенні або замовити особисту доставку кур’єром.

Не слід перейматись через те, що конфіденційна інформація може бути передана третім особам і організаціям: банк ретельно стежить за збереженням даних кожного клієнта. Якщо у вас виникли питання або проблеми, звертайтеся на гарячу лінію вам обов’язково допоможуть!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *