Карта Monobank

Універсальна карта з можливістю кешбеку, кредитним лімітом та зручним мобільним додатком.

Monobank – перший в Україні мобільний банк без відділень. Їм володіє компанія Universal Bank. До кінця 2020 року користувачами «банку в смартфоні» стали більш 2,87 мільйона громадян. Клієнти monobank сумарно витратили 419 мільярдів гривень, зробивши 978 мільйонів покупок. При цьому клієнти отримали 1,3 мільярда кешбека. Монобанк в режимі реального часу оновлює статистику, і стрімко зростаючі цифри на офіційному сайті банку тільки доводять його популярність в країні.

Чому Monobank користується популярністю?

Монобанк (monobank) стає дедалі популярнішим серед молоді. Багато в чому завдяки сучасному підходу: молодим людям подобається мінімалістичний дизайн, подарункові стікери, зручний мобільний додаток, ігрова форма досягнень в додатку, фірмові футболки і толстовки, які можна виграти та інші дрібниці, що створюють трендовість банку і збільшують його популярність.

Багатьом цікава і новизна формату: банк без банку в його звичному розумінні. Ні фізичних відділень, ні кас. Візуально невидимий банк в смартфоні користувача дозволяє здійснювати будь-які фінансові операції, перебуваючи в будь-якому місці.

Переваги Монобанку

На даний момент карта монобанку – це оптимальне рішення для людей будь-якого віку та соціальної сфери. Ось причини, заради яких користувачі обирають Mono:

 • Для відкриття рахунку потрібно лише сфотографувати паспорт і ІПН;
 • Банк швидко розвивається, набирає аудиторію і додає нові функції в додаток;
 • Моно – перший mobile-only bank в Україні, який вже можна назвати перевіреним.

Конкурентні переваги і особливості:

 • Доставка карти в бажане місце і зручний для користувача час;
 • В карту вбудовані чіп для безпечних платежів і PayPass для безконтактної оплати;
 • Купувати в інтернеті тепер можна без Qiwi ( «Ківі») і Webmoney ( «Вебмані»), потрібна тільки карта monobank;
 • Кредитний ліміт – до 100 000 грн;
 • Пільговий період (не нараховуються відсотки по кредиту) – до 62 днів;
 • Ставка по кредиту – всього 3,2%, найнижча в Україні;
 • Безкоштовно: поповнення картки, оплата мобільного зв’язку, комунальні та бюджетні платежі;
 • Кешбек до 20%;
 • Вартість розстрочки – найнижча в Україні: всього 2% від суми покупки на місяць;
 • Для зняття готівки можна використовувати будь-які банкомати країни, і поповнювати карту можна в будь-яких терміналах, наприклад, iBox;
 • Якісна служба підтримки: цілодобово в Facebook, Viber, Telegram і по телефону.

Карта монобанк – як оформити карту з бонусом?

Карта оформляється супершвидко. На це буде потрібно менше 15 хвилин. Звучить фантастично, особливо у порівнянні із звичайними банками, де заповнення різних документів, договорів та анкет може зайняти навіть кілька годин, адже ще в чергах треба постояти.

Що потрібно зробити для отримання карти monobank з кредитним лімітом?

Банк дає велику кількість варіантів реєстрації. Знайти офіційний додаток можна як самостійно в Google Play, App Store, AppGallery, так і перейти по QR-коду на сайті монобанк. На сайті можна навіть залишити свій номер телефону, на який надійде СМС з посиланням на скачування.

Для реєстрації вам знадобляться тільки фото паспорта та ІПН. Додаток приймає як скани документів, так і просто фотографії смартфоном. Оформити картку можна навіть до повноліття, але в такому випадку буде недоступна послуга кредитування.

Карту банк доставить вам кур’єром абсолютно безкоштовно, або її можна отримати особисто в найближчій точці видачі в день звернення.

У монобанк немає необхідності вказувати доходи позичальника, а розрахунок ліміту кредитування підбирається кожного клієнта індивідуально. На офіційному сайті навіть можна знайти кредитний калькулятор і самостійно розрахувати свій ліміт. Мінімальна сума – 1000 гривень, а максимальна – 100 000 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *