Карта від SportBank

Зручна карта мобільного банку зі спеціальними знижками на спортивні товари та кредитним лімітом.

SportBank – це новий підхід до банківських операцій в Україні. Проект належить Dyvotech і N1. Спортбанк – це новітній мобільний банк, котрий дозволяє проводити всі операції у зручному додатку на телефоні і мінімізувати бюрократію. Клієнту не треба відвідувати відділення без необхідності.

Переваги кредитної картки від Sportbank

Банк активно вивчає нові кредитні послуги і змінює підхід до старих. Ось головні переваги Спортбанку:

 • Поновлюваний кредитний ліміт до 100 000 грн
 • Пільговий період: перший – до 120 днів з першого календарного дня місяця в якому встановлений кредитний ліміт, далі – до 62 днів;
 • Перекази з карти на картку інших банків без комісії;
 • Кешбек 10% на оплату товарів і послуг в категорії «спорт», який нараховується на власні і кредитні кошти в тому числі;
 • Безкоштовний випуск та обслуговування карти;
 • Поповнення мобільного без комісії;
 • Зняття готівки в банкоматах українських банків до 5 разів на місяць без комісії;
 • Поповнення карти sportbank – безкоштовно.

Також можна виділити деякі моменти, які стосуються саме обслуговування людей. Спортбанк ставиться до своїх клієнтів лояльно та підтримує зворотній зв’язок. Ось декілька прикладів, які роблять обслуговування в Sportbank більш приємним:

 • Цілодобова підтримка від власного контакт центру Sportbank;
 • Мобільний цілодобовий доступ до управління рахунками в режимі 24/7 і контроль циркуляції коштів по карті в мобільному додатку Sportbank;
 • чітка сфокусованість на спортивному напрямку, тобто найактуальніші знижки, кращі акції і програми лояльності для аудиторії захоплених спортом.

Великим плюсом можна назвати безкоштовну доставку карти кур’єром по Києву, Харкову, Львову, Одесі, Дніпру, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі, Кривому Розі Сумах, Кропивницького, Черкасах, Тернополі, Миколаєві, Чернігові, Полтаві, Чернівцях, Івано Франківську, Рівне, Луцьк.

Клієнт може замовити карту з понеділка по п’ятницю з 10 до 19 години.

Додаткові можливості СпортБанк

СпортБанк пропонує своїм клієнтам можливість оформити кредит за програмою “Спринтер”. Банк співпрацює з МФО “Качай Гроші”, тому надає додаткові кредитні можливості своїм клієнтам – оформити кредит онлайн на карту без довідки про доходи, поручителя та застави. Сума кредиту становить від  500 до 7000 грн. Термін кредитування – до 30 днів. Відсоткова ставка залежить від кредитної історії і може становити від 0,2% до 1%. За прострочення позики ставка зростає на 1%. Такий вид кредитування допоможе терміново отримати гроші, якщо кредитний ліміт вже вичерпано або стались форс-мажорні обставини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *