кошельОК koshelOK відгуки

Кредит в КошельОК

Перший займ до 10000 грн під 0.01% в день

Повторний займ до 15000 грн під 1.62% в день

☆ Рейтинг: 70/100 (Перейти до відгуків)

Умови кредитування

Сума кредитування: від 500 грн до 15000 грн (Перший займ до 10000 грн)
Термін: від 7 до 30 днів
Відсоткова ставка: 1.62...1.62 %
Швидкість видачі: 5 хвилин
Тип кредиту, , , , , , , , , , , , ,
Мета кредиту, , , , ,
Форма видачі
Графік прийому заявок
Мінімальний вік, , , ,
Максимальний вік 75 років
Необхідні документі
Тип працевлаштування, , , , , , , , ,
ПролонгаціяПролонгація відсутня.
Дострокове погашенняМожливе дострокове погашення. Клієнт повинен виплатити тіло кредиту та відсотки за минулі дні користування кредиту.
ШтрафиПісля першої доби просрочення величина процентної ставки зростає до 3% в день; Якщо прострочення затягнулось більш ніж на 30 днів, нараховується одноразовий штраф (50% від суми мікропозики)

Про компанію КошельОК

Офіційний сайтhttps://koshelok.net
Телефон гарячої лінії+38 (093) 238-20-20
Електронна пошта info@koshelok.net
Юридична адреса08135, Киево-Святошинский р-н, с. Чайки, ул. Антонова, 8А

Як повернути кредит?

 • Онлайн оплата в особистому кабінеті на сайті компанії
 • За допомогою платіжного терміналу
 • За допомогою банківського переказу через касу будь-якого банку за реквізитами компанії

Переваги та особливості

 • Цілодобова робота сервісу. Не важливо, в який час вам знадобився експрес займ, завжди можна оформити заявку на веб-сайті і розраховувати на підтримку.
 • Мінімальний пакет документів для отримання кредиту. Знадобиться лише паспорт та ІПН повнолітнього громадянина України.
 • Захист особистих даних. Всі введені при реєстрації дані захищені законом про особисті дані громадянина України. Всі операції з кредитними грошима також є конфіденційними.
 • Більший відсоток схвалень, ніж в банках. Відмови відбуваються частіше через неуважність при заповненні анкети, ніж через погану кредитну історію.
 • Зручні умови для пенсіонерів. Максимальний вік позичальника - 75 років. Це дозволяє людям похилого віку брати кредит на себе, а не просити родичів.
 • Зручність повернення позикових коштів. Є різні варіанти на вибір. Можна повернути позику як вдома, так і через звичні термінали та каси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Огляд кредитної компанії КошельОК

Якщо вам потрібно терміново вирішити свої фінансові проблеми, перейдіть на офіційний сайт МФО КошельОк прямо зараз. На те, щоб отримати гроші до зарплати в цій мікрофінансової організації, вам знадобиться не більше 15 хвилин з урахуванням реєстрації. Для укладення договору відвідувати офіс не буде потрібно ні постійним клієнтам, ні новачкам. Графік роботи сайту – цілодобовий. Численні відгуки про KoshelOK підтверджують відсутність прихованих комісій і додаткових платежів.

Вимоги до позичальників в КошельОк

Для отримання кредиту в КошельОк необхідно впевнитись, що клієнт відповідає вимогам компанії:

 • Вік: 18 – 75 років
 • Громадянство України (крім тимчасово окупованих територій)
 • Паспорт, ІПН
 • Карта банку України (позитивний баланс – 2 грн)

Умови кредитування в KoshelOk

Взяти кредит в KoshelOK пропонується на наступних умовах:

Мінімальна і максимальна суми мікропозик – 500 гривень і 15 000 гривень (максимум доступний постійним благонадійним клієнтам). Термін кредитування – від 7 до 65 днів;

Величина процентної ставки фіксована – 1,62% на добу.

Зверніть увагу: МФО КошельОк не надає безпроцентні позики (окрім акції на перший кредит). Однак завдяки низькій відсотковій ставці і збільшеному терміну кредитування, співпраця з нею є вигідною.

Приклад розрахунку кредиту: взявши 1000 гривень на 10 днів, повернути ви повинні будете 1162 гривні.

Нові клієнти компанії повинні бути готові до деяких обмежень – при першому зверненні за кредитом клієнт може взяти 10 000 гривень на 20 днів під 0,01%.

Оформлення кредиту в KoshelOk

КошельОк KoshelOk кредит швидкі кредити

Для отримання кредитних коштів треба виконати декілька простих кроків. Ось покрокова інструкція:

 1. Оберіть умови кредиту. На головній сторінці скористайтесь онлайн-калькулятором та виставте повзунки на суму і термін кредитування, які вам необхідні. Калькулятор одразу покаже повну суму кредиту з урахуванням відсотків.
 2. Зареєструйтесь на сайті. Введіть свою електронну адресу, номер мобільного та вигадайте пароль. Заповніть всі необхідні поля. Таким чином ви відкриєте для себе вхід в особистий кабінет.

Особистий кабінет потрібен для того, щоб керувати операціями за кредитом та мати можливість оплатити позику чи штрафи прямо з дому.

 1. Заповніть анкету-заявку. Вказуйте тільки повні і достовірні дані про себе. Помилка може стати причиною відмови в займі. Також не намагайтесь спеціально замінювати чи приховувати інформацію. Для завершення реєстрації заявки завантажте скан або фото паспорта та ІПН у високій якості та веріфікуйте карту. Потрібно мати кілька гривень на рахунку. Їх зніме служба, щоб перевірити, чи не заблоковіана карта. За декілька хвилин гроші повернуться назад.
 2. Чекайте відповіді від МФО. Рішення надійде у листі на електронну пошту та в SMS на телефон протягом 7 хвилин. Також статус заявки оновиться в особистому кабінеті.

Відгуки про KoshelOk

Незважаючи на досить маленький термін роботи на Українському ринку, компанія КошельОк зарекомендувала себе як надійний поставник швидких кредитів. Клієнтам подобається швидка робота співробітників. Підтвердження кредиту за 5-7 хвилин – зручна функція, якою може скористатись як новий, так і постійний позичальник сервісу.

Головний мінус користування сервісом онлайн кредитів на карту KoshelOk є неможливість оформити пролонгацію. Клієнт повинен виплатити всі кошти в запланований термін.

МФО КошельОк не користується послугами вибивання грошей з тих, хто заборгував виплату. Але система штрафів досить сувора, тому радимо платити вчасно.

Контакти KoshelOk

Клієнт може скористатись телефоном гарячої лінії КошельОк, якщо у нього виникли будь-які питання про кредит. Номер гарячої лінії – +38 (093) 238-20-20. Юридична адреса компанії – 08135, Киево-Святошинский р-н, с. Чайки, ул. Антонова, 8А.

Запитання та відповіді

Які документи потрібні для отримання позики в КошельОК?

Для отримання позики в КошельОК необхідно надати паспорт та ІПН.

Чи потрібно в КошельОК надавати довідку про доходи?

Ні, компанія КошельОК ставиться до своїх клієнтів з довірою. Тому довідки про доходи та інші додаткові документи надавати не потрібно.

Яка максимальна сума позики в КошельОК?

Максимальна сума кредитування в КошельОК - 15000 грн.

Хто може отримати кредит в КошельОК?

Для отримання швидкої позики в КошельОК достатньо бути громадянином України у віці старше 18 років.

Схожі пропозиції