Що таке моніторинг обмінників та як вони працюють?

Криптовалюта стає все більш затребуваною. Навіть ті, хто спочатку вважав цифрові активи «мильною бульбашкою», зараз активно використовує їх для трейдингу, оплати товарів та послуг або для збереження заощаджень від інфляції. При цьому з’являється все більша кількість альткоїнів та стейблкоїнів, серед яких кожен може вибрати відповідне рішення індивідуально для особистих цілей.

І стандартно для ринку – попит породив пропозицію, тому з’явилася велика кількість обмінників, криптовалютних бірж, Р2Р платформ та інших сервісів для купівлі/продажу криптовалюти. Але їх велика кількість не вплинула на якість – є велика кількість скам-проектів, які не можуть забезпечити комфорт, високу швидкість та безпеку.

Тому вибрати гідний сервіс для купівлі або продажу криптовалюти – це складне завдання. Але спростити процедуру вибору допомагають спеціальні моніторингові сервіси. Розглянемо докладніше, що таке моніторинг обмінників, основні переваги та кілька найбільш затребуваних майданчиків.

Моніторинг обмінників: що це таке та в чому переваги?

Моніторинг обмінників – це спеціалізований майданчик, на якому зібрані онлайн обмінники та криптовалютні біржі із зазначенням рейтингу. Крім загальної оцінки та місця у рейтингу, можна побачити курс, суму резервів та інші метрики, на які можна спиратися під час вибору. У різних моніторингах різна кількість метрик.

Над складанням рейтингу в моніторингу обмінників працюють експерти, які враховують низку критеріїв. Все проводиться вручну та виключено розміщення сервісів за гроші – тільки гідні кандидати, які позитивно зарекомендували себе на криптовалютному ринку. Це дозволяє значно швидше знайти потрібний сервіс індивідуально для себе.

Якщо говорити про переваги моніторингу обмінників, можна зазначити:

  • мінімізується час на пошук відповідного сервісу для обміну;
  • можна обирати виключно серед лідерів ринку, що працюють в Україні;
  • в одному місці можна вивчити докладну інформацію про кожний сервіс;
  • можна оцінити курс криптовалюти з різних валютних пар в одному місці;
  • можна порівняти різні сервіси у режимі реального часу;
  • є не лише оцінка експертів, а й відгуки реальних клієнтів;
  • є вся важлива інформація, за допомогою якої можна здійснити аналітику;
  • залежно від цікавих умов можна відфільтрувати сервіси.

Всі ці переваги сприяють тому, що моніторинг обмінників – це можливість знайти дійсно надійний, вигідний і безпечний обмінник за мінімальний час.

ТОП 3 найкращих моніторингів

Є велика кількість моніторингових сервісів, але далеко не всі вони надають повну та актуальну інформацію. Серед усієї різноманітності можна виділити Scanbit, Bestchange та Exchangesumo.

Перший у рейтингу саме моніторинг Scanbit через те, що це єдиний повністю український сервіс, розроблений для українців. Попри відносно молодий вік – менш як 1 рік, за функціональними можливостями не поступається мастодонтам ринку.

Scanbit

Scanbit – зручний та багатофункціональний моніторинговий сервіс, який був розроблений у 2022 році. Розробники створювали його повністю орієнтуючись на потреби українського користувача. Проводить відкриту та чесну політику, а також не співпрацює з сервісами «корінням» з росії. Міжнародні майданчики, що працюють на території росії, відзначені відповідним значком – свинка. Це гарантує, що ви випадково не станете спонсором країни-терориста.

Важливо, що на моніторинговому сервісі Scanbit розміщуються не тільки старожили криптовалютного ринку, а й новачки, які забезпечують висококласний сервіс своїм клієнтам. Незалежно від рейтингу сервісу, у кожному випадку детально перевіряється вся інформація, яка може впливати на якість сервісу. Рейтинг складається експертами сервісу у ручному режимі. Щодня рейтинг оновлюється та доповнюється, щоб він повністю відповідав реальній ситуації на ринку.

Представлено всю важливу інформацію: загальна оцінка сервісу, кількість відвідувань, тип обмінника та кількість криптовалют, які доступні для купівлі/продажу. Для отримання більш детальної інформації, потрібно натиснути на сервіс.

Тут можна перейти на офіційний сайт, щоб провести обмін. Є відгуки від реальних клієнтів, що робить рейтинг об’єктивнішим. Важливо, що моніторинг максимально простий і зручний, тому підійде навіть для новачків.

Bestchange

Bestchange є справжнім “старожилом” серед моніторингових сервісів, який з’явився ще до появи криптовалюти – у 2007 році. Спочатку надавав рейтинг обмінників електронних грошей. Попри таку тривалу історію, має позитивну репутацію. В основі моніторингу сотні різних криптовалютних бірж та обмінників, інформація про які стабільно оновлюється.

Дорожить своєю репутацією, тому не розміщує сервіси за гроші, а лише ті, які на це заслуговують. Ним щодня користуються десятки тисяч користувачів у країнах СНД та у світі. Користувач може вибрати серед широкого вибору валютних пар, де відразу буде представлена інформація про курс валют, резерви та відгуки від реальних користувачів. Це робить процес вибору обмінника комфортним та швидким.

Розробники створили спеціальне розширення для браузера, тому моніторинг користуватися комфортно і зручно. Існують різні інструменти, які призначаються для аналітичних цілей, наприклад, графік зі зміною курсу за певний період часу.

За бажанням, користувач може підписатися на повідомлення – на пошту прийде повідомлення, коли в обраному обміннику буде підходящий курс або бажаний резерв. Створили вигідну систему бонусів та партнерську програму.

Exchangesumo

Exchangesumo – це моніторинговий сервіс обмінників криптовалюти, де можна вибрати найбільш вигідний курс за певною валютною парою. Почав свою роботу сервіс ще у 2015 році, при цьому сервіс продовжує розвиватись.

Має досить простий і зрозумілий інтерфейс. Користувачеві достатньо буде лише вибрати відповідну валютну пару, після чого відразу зможе побачити інформацію про актуальний курс, резерви та відгуки про кожного з представлених обмінників.

В основі моніторингового сервісу є виключно надійна база обмінників і криптовалютних бірж. Усі сервіси перевіряються вручну, що забезпечує винятково актуальну та перевірену інформацію. Єдиний сервіс, на якому можна отримувати кешбек, після чого виводити заощаджені кошти.

У функціоналі передбачена можливість підписуватись на оповіщення про наявність резервів та зміну курсу, передбачено подвійний обмін, калькулятор обміну, захист коштів та інші можливості. Поновлюється курс кожні кілька секунд. Служба підтримки завжди готова прийти на допомогу та надати консультацію.

Очевидно, що є достатньо кількість сервісів, завдяки яким ви зможете знайти відповідний обмінник криптовалюти. До того ж з’явився український моніторинг, що підвищує комфорт під час пошуку відповідного сервісу для обміну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *