cash-kf кеш-кф лого

Кредит в Cash-KF

Перший займ до 4000 грн під 0.01% в день

Повторний займ до 50000 грн під 1.99% в день

☆ Рейтинг: 1/100 (Перейти до відгуків)

Умови кредитування

Сума кредитування: від 500 грн до 50000 грн (Перший займ до 4000 грн)
Термін: від 1 до 30 днів
Відсоткова ставка: 1.99...1.99 %
Швидкість видачі: 10 хвилин
Тип кредиту, , , , , , , , , , , ,
Мета кредиту, , , , ,
Форма видачі,
Графік прийому заявок
Мінімальний вік
Максимальний вік 65 років
Необхідні документі
Тип працевлаштування, , , , , , , , ,
ПролонгаціяПозичальник може підключити пролонгацію на термін, не перевищуючий термін кредитування, сплативши нараховані відсотки.
Дострокове погашенняПри достроковому погашенні виплачується тіло кредиту та відсотки, нараховані за дні користування позикою.
ШтрафиУ разі невиконання клієнтом зобов'язань перед фінансовою компанією і порушення термінів оплати кредиту відсоткова ставка буде збільшена до 2.5% за кожен день прострочення.

Про компанію Cash-KF

Офіційний сайтcash-kf.com.ua
Телефон гарячої лінії0 (800) 300-088
Електронна пошта info@cash-kf.com.ua
Юридична адресам. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6А, офіс 602

Як повернути кредит?

 • За допомогою карти, прикріпленої до особистого кабінету.
 • Оплатити в терміналі самообслуговування.
 • Оплатити в будь-якому з банків України.
 • Скористатись інтернет-банкінгом.

Переваги та особливості

 • Кредити видаються без довідок і поручителів.
 • Гроші можна отримати як в готівковому вигляді, так і на банківську карту.
 • Зручний особистий кабінет з можливістю оплати та пролонгації.
 • Для отримання коштів необхідно мати тільки паспорт і код.
 • Оформлення кредиту займає всього кілька хвилин.
 • Відсутні будь-які приховані комісії та платежі.

4 коментарі “Cash-KF”

Добрий вечір. Я вже звертався до Вас з великим проханням піти на зустріч. Не зі своєї волі, я попав в таку ситуацію і захворів. Як я казав, перебував на лікуванні в лікарні. Складна хвороба, пневмонії (корона вірус). Ніякої від Держави допомоги я не отримав при лікуванні велика сума грошей пішла на лікування. Від держави повний нуль, дякую лікарям що не залишили помирати, ризикуючи своїм життям. Я попав в дуже тяжке фінансове становище. 5000 тисяч грн., зараз для мене на даний момент не підйомна сума. На лікування пішло дуже багато грошей. Якщо, з’явились гроші я одразу стараюсь погасить кредит. Відсотки зростаю, я за ними не встигаю і не встигну. Ще раз дуже ПРОШУ у Вас, якщо є можливість провести реструктуризацію боргу (можливо розбити на платежі). В іншому випадку я втягуюсь у великій борг і не можу виплачувати.

ЗВОНКИ працівників вашої компанії призводять до сімейних проблем, це усугубляє ситуацію. Я не відмовлявся платить. Керівник на роботі, вже вів мову про ЗВІЛЬНЕНЯ, що допоможе мені тільки взагалі перестати сплачувати, Вам кошти. І на цьому буде кінець.

Я не ухиляюсь від уплати і не хотів щоб так сталось, готов платить борг. Мене звільнять і тоді мабуть, треба все переносити до суду. Хай вирішує суд, як стягувати, кошти з безробітного і нічого вже немаючого БОМЖА, якій нікому не потрібний.

Дякую Вам за розуміння. Приношу свої ВИБАЧЕННЯ за таку ситуацію, що склалась. Я ПРОШУ ВАС, розбийте на платежі, ЗУПИНІТЬ зростання відсотки. Плачу поки, що з’явиться, скільки є. Дякую. З Бомжа мабуть нічого не стягнеш.

Немає Вашої згоди. В мене немає більше, змоги платить. Звонки звільнять з роботи. З дому виженуть. Бомж. Майна немає. Суд вирішить. Якщо звільнять. Тоді піду до Вас Можу відробляти у Вас. Підлогу мить.

І ще, з усієї поваги до Вашої команди, Команди розумних людей я знаю.
ПОГРОЗИ я не сприймаю які були сьогодні. Мені вже втрачати немає що.
Я людина військова. Шість пройдених мобілізацій, два піврічних контракта. Я думаю Вам легко перевірити. Втрачати мені вже немає що. Звонки своє зробили.

Я не винний що хвороба забрала мій час.

Я не шахрай і готов платить.

Я прошу Вас зупиніть хоч %.
Хай Бог дає Вам здоров’я і допомагає. Дякую за розуміння.

Разорьонов Олександр Іванович,
ІПН 2985810397,
тел. 0982497445
30.09.1981 р.н.

Добрий день. Напишіть, будь ласка, в яких компаніях у вас є кредити, яку суму вже виплатили, а яка сума залишилася. Ви зверталися в компанії, які видали Вам кредит? Що кажуть менеджери? На жаль, ми не має відношення до самих кредитних компаній, але постараємося Вам допомогти відповідно до законодавства України.

На столько не порядочной компании еще не видел. Погасил кредит через теримал. Из-за отсутствия меньших купюр, пришлось переплатить 72 гривны. Обратился в чат по поводу возврата денег (такое предусмотрено). В ответ – пишите заявление, прилагайте чек, заверенные!!! личной подписью паспорт и код и все реквизиты по карте, и скидывайте электронкой. Это при том что все эти данные у компании есть. Ответ с электронки просто убил: отправляйте все почтой на официальный адрес. 21 век на дворе, и компания чтоб не делать возврат придумывает космос. Но лучше потерять 72 гривны чем отправить непонятно кому заверенные свойей подписью паспорт и код!!! СОВЕТ: Никогда не связывайтесь с этими ублюдками. Процент космос, намного выше чем у других компаний, клиентов держат за лохов. При возврате кредита картой – снимают немалый доп.процент. КАТЕГОРИЧЕСКИ НЕ РЕКОМЕНДУЮ

Добрий вечір, Костянтин! Справа в тому, що компанія не має відношення до відсотків терміналу. Термінал мав вам запропонувати перевести суму на рахунок телефону або благодійність, так як здачу він не видає. Так само зверніть увагу на те, що оплачуючи кредит через термінал, платіж може надійти протягом 3 робочих днів, через що можуть набігти відсотки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Компанія КФ.ЮА і її проект Cash-KF (Кеш-КФ) надає фінансові послуги на ринку України через численні відділення. На сьогоднішній день компанія має більше 100 відділень в країні і охоплює більше 20-ти міст України. Мета організації в тому, щоб допомогти у вирішенні фінансових проблем своїх клієнтів. Для цього були розроблені найпростіші і швидкі способи отримання коштів. Щоб отримати кредит онлайна на карту до 50 000 грн, необхідно мати на руках лише паспорт і код.

Умови кредитування Cash-KF

Компанія Cash-KF пропонує оформити кредит на суму від 500 до 50000 грн. Для новачків максимальна сума позики становить 4000 грн. Нові клієнти отримують гроші під відсоткову ставку в 0,1% на день. Для постійних користувачів відсоткова ставка за кредитом – 1,99%.

Вимоги до позичальника Cash-KF

Компанія надає свої послуги навіть тим громадянам, яким недоступні банківські кредити. Однак вимог хоч і небагато, вони існують. Для отримання кредиту позичальнику потрібно:

 • бути у віці від 18 до 65 років;
 • мати паспорт та ІПН;
 • бути громадянином України;
 • мати іменну карту будь-якого українського банку;
 • володіти особистим мобільним телефоном та електронною поштою.

Отримати кредит в Cash-KF 

cash-kf кеш-кф швидкі кредити

Для отримання кредиту онлайн в Cash-KF треба пройти декілька простих кроків. Покрокова інструкція:

 1. На онлайн-калькуляторі оберіть потрібну суму та натисніть на кнопку “Отримати кредит”
 2. Далі зареєструйте свій особистий кабінет. Для цього в поля впишіть актуальну інформацію. Вхід в особистий кабінет Cash-KF потрібен для того, щоб переглядати статус поточного кредиту, оформлювати пролонгацію та сплачувати борг.
 3. Наступним кроком буде заповнення анкети. Будьте дуже уважні та перевіряйте внесені дані. Навіть маленька помилка може стати причиною відмови у займі.
 4. Верифікуйте карту та занесіть фото документів. При верифікації вкажіть дані своєї банківської карти. З неї буде знято випадкову суму розміром до 2 грн. Введіть суму у спеціальне поле. Таким чином ви активуєте карту та прив’яжете до свого особистого кабінету. 
 5. Чекайте підтвердження кредиту. Ви зможете розпоряджатись позиченими грошима як завгодно, тому що KF не потребує від клієнтів вказання цільового використання кредиту.

Відгуки про Cash-KF

Позичальники називають Cash-KF чесною компанією, яка швидко робить свою роботу. Обслуговування клієнтів та їх комфорт – головне для цієї МФО. Великим плюсом клієнти називають перший безвідсотковий кредит та досить велику максимальну суму кредитування. Для більш детальної інформації про компанію радимо звернутись за телефоном гарячої лінії Cash-KF – 0 800 30 00 88. Кваліфіковані робітники допоможуть вирішити будь-які питання щодо кредиту та проконсультують абсолютно безкоштовно.

Запитання та відповіді

Які документи потрібні для отримання позики в Cash-KF?

Для отримання кредиту в Cash-KF достатньо надати лише паспорт та ІПН.

Чи потрібно в Cash-KF надавати довідку про доходи?

Ні, кредит надається без довідки про доходи та інших додаткових документів.

Яка максимальна сума позики в Cash-KF?

Максимальна сума кредиту Cash-KF - 50000 грн.

Хто може отримати кредит в Cash-KF?

Кредит від Cash-KF може отримати громадянин України, старший 18, але молодший 65 років.

Схожі пропозиції