бистрозайм відгуки

Кредит в Бистрозайм

Перший займ до 15000 грн під 2% в день

Повторний займ до 15000 грн під 2% в день

☆ Рейтинг: 1/100 (Перейти до відгуків)

Умови кредитування

Сума кредитування: від 500 грн до 10000 грн (Перший займ до 15000 грн)
Термін: від 7 до 30 днів
Відсоткова ставка: 2...2 %
Швидкість видачі: 10 хвилин
Тип кредиту, , , , , , ,
Мета кредиту, , , , ,
Форма видачі,
Графік прийому заявок
Мінімальний вік,
Максимальний вік 75 років
Необхідні документі
Тип працевлаштування, , , , , , , , ,
ПролонгаціяКлієнт може пролонгувати позику необмежену кількість разів на термін до 30 днів.
Дострокове погашенняМожна погасити кредит достроково, сплативши лише відсотки за фактичне користування кредитом та всю суму позики.
ШтрафиЯкщо клієнт затримує виплату, його кредитна ставка зростає за індивідуальними умовами.

Про компанію Бистрозайм

Офіційний сайтhttps://bistrozaim.ua/
Телефон гарячої лінії0 800 507 570
Електронна пошта bistrozaim@bistrozaim.ua
Юридична адреса69037, м.Запоріжжя, вул. Незалежної України, буд.39-А, оф.25

Як повернути кредит?

 • В особистому кабінеті. Введіть логін і пароль для авторизації, впишіть розмір платежу і договірної номер. Засоби спишуться з картки автоматично.
 • У касі будь-якого українського банку. При погашенні потрібно вказати вірні реквізити (ІПН, номер договору, ПІБ). Міжбанківський переказ займає до 3 днів.
 • У найближчому офісі компанії або через термінали самообслуговування.

Переваги та особливості

 • Цілодобові послуги не виходячи з дому.
 • Система бонусів і привілеїв для постійних клієнтів.
 • Кредити надаються пенсіонерам.
 • Різні способи отримання і повернення позикових коштів.
 • Можливість відстрочки виплати.
 • Клієнт може реструктуризувати заборгованість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Швидкі кредити на карту від Бистрозайм

Мікрофінансова організація «Бистрозайм кредит» – це компанія, яка надає послуги кредитування населенню у пришвидшеному режимі. Взяти кредит онлайн на карту в Бистрозайм можна швидко і просто. Подача заявки на отримання позики здійснюється на офіційному сайті компанії, і вже протягом декількох хвилин ви можете отримати позитивне рішення. Гроші швидко надійдуть на вашу карту. Також є можливість отримати готівку в офісі компанії.

На інтернет-сайті МФО Бистрозайм для клієнтів існують корисні сервіси, такі як особистий кабінет і калькулятор позики. Крім того, на сайті компанії можна ознайомитися з відгуками інших її клієнтів.

Умови надання кредиту Бистрозайм

Компанія Бисторозайм працює на українському ринку вже більше 7 років, надаючи фінансову допомогу в розмірі від 300 до 10 000 грн. Ви можете подати заявку у будь-який день і час, адже сервіси працюють у режимі 24/7. На розгляд запиту і отримання схвалення співробітникам знадобиться не більше 20 хвилин.

Компанія не вимагає від клієнта оформлення застави і поручительства. Співпраця ґрунтується на довірі до клієнтів. Перший кредит видається на невелику суму, але далі умови переглядаються. Оформити позику зі збільшеним лімітом можуть люди, які довели платоспроможність, виплативши хоча б один кредит Бистрозайм.

Способи отримання кредиту 

Компанія пропонує кілька варіантів отримання позики:

 • на карту;
 • готівкою;
 • на банківський рахунок.

Не обов’язково ходити до відділення компанії. Всі види позики можна оформити в режимі онлайн. Для цього потрібно виконати нескладні кроки на офіційному сайті МФО.

Вимоги до позичальника

Для оформлення договору в Бистрозайм потенційний клієнт повинен відповідати таким вимогам:

 • бути громадянином України;
 • вік від 18 до 75 років;
 • мати діючий мобільний телефон та електронну пошту.

Перед оформленням кредиту точно впевніться, що ви зможете оплатити кредит. Не беріть позику, якщо ви не маєте постійного прибутку, тому що питання “як легально позбутись кредиту” не таке і просте. У таких ситуаціях можна звернути увагу на послуги реструктуризації або ж перекредитування. 

Як подати онлайн заявку в Бистрозайм?

Оформивши в інтернеті заявку, ви можете розраховувати на оперативну грошову допомогу. Бистрозайм може допомогти вам швидко отримати потрібну суму на карту. Також можна зробити запит безпосередньо у відділенні МФО або по телефону. Потенційний клієнт сам вибирає, який варіант зручніше. Найпростіший спосіб вирішення фінансових труднощів – запросити кредит онлайн на карту. Для цього потрібно діяти наступним чином:

 

 1. Перейти на сайт Бистрозайм, вибрати відповідну суму і термін погашення. Для тих, хто вперше звертається до цього кредитору, розмір мікрокредитування буде обмежений трьома тисячами гривень. Якщо ви вже позичали в цій організації, можна розраховувати на більш довгий термін договору і поліпшені умови. Заощадити також допоможе бистрозайм промокод. У тому випадку, якщо такий є, компанія готова надати персональну знижку.
 2. Натиснувши на відповідну кнопку під онлайн-калькулятором, ви перейдете безпосередньо до оформлення заявки.
 3. Проста реєстрація дозволить отримати доступ для входу в особистий кабінет. Внесіть ваші контакти і персональну інформацію. Важливо: анкетування проводиться українською мовою. Важливо чесно заповнити всі поля. Найменша неточність може призвести до відмови.
 4. За короткий термін часу компанія вирішить, надавати вам кредит чи ні. Не мине й 20 хвилин, як ви отримаєте відповідь. Картковий баланс буде поповнено фактично миттєво.

Якщо ви вже співпрацювали з мікрофінансової організацією, використовуйте отриманий раніше пароль / логін для входу в особистий кабінет бистрозайм. Повторно реєструватися не потрібно. Просто подайте наступну заявку.

Також запит вийде зробити по телефону, набравши один з контактних номерів кредитора. Працівник МФО передзвонить, щоб повідомити про прийняте рішення. Якщо ви живете в місті, де є підрозділ компанії, можна піти туди особисто. Це дозволить отримати готівку прямо в руки.

Подовження кредиту Бистрозайм

Компанія пропонує своїм клієнтам подовжити кредит на таких умовах:

 • погашення відсотків за термін користування мікрокредитом;
 • без штрафних санкцій, пені;
 • без спілкування з колектооами.

Деякі боржники намагаються впевнити інших користувачів, що Бистрозайм вибиває борги завдяки колекторам. Звісно ж, це неправда. Зазвичай такі люди звинувачують у своїх боргах компанію-кредитодавця і намагаються зіпсувати її репутацію.

Після прострочення кредиту нараховуються штрафні відсотки. У Бистрозайму штраф становить 2,64%/день. Ви можете оформити пролонгацію на два тижні, щоб зупинити нарахування штрафу. Ця процедура доступна необмежену кількість разів. Такоє компанія пропонує послугу реструктуризації кредиту – змінення умов кредитування на більш зручні для позичальника.

Переваги та недоліки позики в Бистрозайм

МФО Бистрозайм пропонує своїм користувачам ряд плюсів:

 • цілодобові послуги не виходячи з дому;
 • різні способи отримання і повернення позикових коштів;
 • систему бонусів і привілеїв для постійних клієнтів;
 • відсутність бюрократії;
 • можливість відстрочки виплати;
 • швидку обробка запиту;
 • відсутність необхідності шукати поручителів;
 • можливість реструктуризації заборгованості.

До недоліків у бистрозайм відгуках відносять високу відсоткову ставку і строгі ліміти для новачків. Однак, перш ніж зробити відповідальний крок і оформити позику, необхідно зважити плюси і мінуси . Зверніть увагу на суму, яку вам доведеться погашати за підсумком кредиту, процентні ставки, умови дострокового погашення. Лише оцінивши всі нюанси, варто приймати остаточне рішення.

Контакти

Якщо у вас виникли питання щодо кредитів, ви можете скористатись бистрозайм контактами. Телефонуйте на гарячу лінію за номером 0 800 507 570. Компанія зареєстрована на цю юридичну адресу: 69037, м.Запоріжжя, вул. Незалежної України, буд.39-А, оф.25.

Запитання та відповіді

Яка максимальна сума позики в Бистрозайм?

Бистрозайм надає послуги кредитування на суми до 15000 грн.

У якому віці можна отримати кредит в Бистрозайм?

Кредит в Бистрозайм може отримати людина, яка старша за 18 років.

Який максимальний термін кредитування в Бистрозайм?

Максимальний термін кредитування в Бистрозайм - 30 днів.

Чи можна в Бистрозайм оформити пролонгацію?

Так, пролонгація в Бистрозайм доступна на таких умовах - позичальник повертає лише відсоток за користування кредитом, а тіло кредиту переноситься на обраний позичальником термін.

Схожі пропозиції