SportBank

2 коментарі “SportBank”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

СпортБанк — один з найсучасніших банків України. Він увібрав в себе надійність, оригінальність і цікаві рішення. Проєкт був створений компаніями Dyvotech та N1.

Що таке Спортбанк

Спортбанк в першу чергу не просто зручний інструмент. Він має власну ідею. Розробники намагались зробити банк, який буде допомагати активним людям. Концепція така: спортивна людина постійно знаходиться в русі, а значить і грошові операції у неї повинні проходити швидко і зручно.

Застосунок був розроблений у 2019 році. Розробники надихались як IT-індустрією, так і сучасними банківськими рішеннями (на кшталт Приват24 чи Monobank).

Банк був розроблений для того, щоб спортсмени, любителі активного відпочинку, тренери та прості прихильники здорового способу життя могли отримувати винагороду за свій вибір. Банк пропонує ряд вигідних пропозицій, що стосуються спортивних товарів та занять.

Для реєстрації не треба відвідувати відділення та заповнювати купу анкет. Реєстрація проходить в самому застосунку і не вимагає надання великої кількості документів. Після того, як карта буде готова, кур’єр доставить її до вашої оселі.

З кожним днем нових власників карток Спортбанку стає дедалі більше. Вже зараз кількість клієнтів перевищує 500 000.

Кому належить Sportbank

При розробці Спортбанку команда в першу чергу прагнула зробити продукт, який довго шукали самі співробітники. Таким чином розробники Денис Сапринік та Микита Ізмайлов і прийшли до фокуса на спортивній ідеї.

Зараз в лкументах зазначено такі дані:

 • Засновник та власник банку — ТОВ “ДивоТек”
 • Кінцевий бенефіціар — Савченко Андрій Едвартович
 • Уповноважена особа — Сапринік Денис Володимирович

Спортбанк не має відділень та офісів. Всі ресурси базуються на потужностях Оксі Банку.

Карта Sportbank

Карта СпортБанк належить до міжнародної платіжної системи MasterCard. Кожна картка оснащена NFS-чипом, що дозволяє проводити безконтактну оплату. Карту також можливо прив’язати до гаманця на телефоні.

Після проходження реєстрації клієнту пропонують стати учасником реферальної програми. Для цього треба запросити друзів, скориставшись реферальним посиланням, яке вам видасть застосунок. За кожного зареєстрованого друга клієнт отримає 55 грн на карту.

Функції, які вже доступні в SportBank:

 • Кешбек у розмірі 10% на спорт
 • Перекази з карти на карту
 • Кредитний ліміт
 • Платежі

Що планують додати найближчим часом:

 • Можливість здійснювати комунальні платежі
 • Оформлення розстрочки на покупки
 • Декілька видів депозитів
 • Програма накопичень бонусів
 • Оплата за допомогою мобільного телефону

Як отримати карту Sportbank

Для оформлення карти Спортбанку достатньо просто зареєструватись в застосунку. Перейдіть за посиланням на нашому сайті, натиснувши на кнопку. Далі завантажте програму і заповніть дані в анкеті. Перевіряйте дані ретельно, щоб анкету одразу ж прийняли. Після ухвалення чекайте на кур’єра, який доставить карту.

При реєстрації необхідно надати такі документи:

 • Паспорт (паперовий або картка)
 • ІПН
 • Сторінку паспорта або додаток до ID-карти, де видно прописку

В інтерфейсі СпортБанку досить легко розібратись. Він розроблявся зрозумілим та інтуїтивним для всіх груп населення.

Тарифи SportBank

Карта від СпортБанк доступна кожному. Для оформлення не треба мати ідеальну кредитну історію тощо. Випуск та обслуговування карти повністю безкоштовні.

Клієнт може знімати кошти з карти необмежену кількість разів. Перші 5 процедур безкоштовні. Наступні зняття обкладаються комісією 0,75% від обраної суми. 

Зняття грошей з карти при активному кредитному ліміті здійснюється з комісією 4,9% за один платіж. 

Поповнення карти здійснюється безкоштовно.

Користувачу СпортБанку пропонується кредитний ліміт на суму до 100 000 грн. Ліміт надається не одразу. Після оформлення карти та стабільного її використання хоча б місяць можна здобути мінімальний кредитний ліміт — 10 000 грн. Поступово він буде збільшуватись і зможе досягти максимуму. 

Кредитний ліміт збільшується тільки у випадку, коли у користувача немає прострочень на карті. 

Пільговий період на кредитні кошти становить 120 днів вперше і 62 дні при отриманні подальших займів. Якщо користувач не виконує умови кредитного договору, то ставка з 0,1% річних змінюється на 0,16% на день.

За невиплату кредиту передбачена пеня. Вона становить 0,22% на день на поточну заборгованість і 0,32% на прострочену заборгованість.

Прибуток на залишок балансу складає 2%.

Спорткешбек

Користувачам доступний великий кешбек на категорію спорт. Крім товарів спортивного призначення можна отримати бонусні умови на тренажерний зал, курси танців, спортивні секції, більярд та боулінг.

Економія відчувається краще, якщо купляти абонемент на місяць. Кешбек нараховується як на власні, так і на кредитні кошти.

Вивід накопичених бонусів може відбуватись раз на місяць. Мінімальна сума виводу — 100 грн, а максимальна — 555 грн. Якщо не вдалось накопичити необхідну суму за один місяць, всі бонуси автоматично перенесуться на новий.

Подивитись, чи вистачає грошей для виводу на карту можна у застосунку, зайшовши у вкладку “Кешбек”.

Кредит «Спринтер»

СпортБанк пропонує не лише кредитний ліміт. Якщо карта нова і ще не має доступу до ліміту, банк запропонує скористатись послугою “Спринтер”. Це мікрокредит за підтримки МФО Качай Гроші. Послуга допоможе у випадку, коли треба здійснити термінову покупку, а до зарплати ще далеко.

Умови кредитування:

 • Сума — від 500 до 7 000 грн
 • Термін кредитування — до 30 діб
 • Ставка по кредиту — від 0,2% до 1% на день
 • Ставка залежить від КІ позичальника
 • Гроші надходять на карту моментально після схвалення

За невчасну виплату кредиту позичальнику буде нараховуватись пеня. Додатково до відсоткової ставки буде нараховуватись ще 1% від суми кредиту. 

Плюси і мінуси СпортБанку

СпортБанк має всі шанси стати одним з найпопулярніших в Україні. Його переваги:

 • Мобільність. Всі процедури здійснюються у лічені хвилини за допомогою застосунку для смартфона.
 • Доступність. Клієнт може здійснювати всі наявні операції у будь-який час.
 • Легке оформлення. Щоб отримати карту, не треба відвідувати банк та заповнювати бланки. Всі дані вводить сам клієнт у застосунку.
 • Якісне обслуговування. В компанії працюють компетентні менеджери, які допоможуть розібратись з проблемою і пояснять все зрозумілою мовою. Комунікація здійснюється через месенджери.
 • Клієнтоорієнтованість. Компанія визначила свою цільову авдиторію — любителів здорового способу життя. Тому вона намагається максимально брати участь у житті активного ком’юніті — робить кешбек на спортивні послуги та товари (10%), а також бере участь в розробці продукції для спортсменів.

Відгуки про SportBank

Банк досить мало часу існує на ринку, але вже зараз можна впевнено сказати, що він має позитивні відгуки від клієнтів. Основна особливість банку повністю виправдала себе — клієнти з задоволенням розповідають про економію на спортивному залі завдяки кешбеку.

Основні функції теж працюють добре. Хоч наразі застосунок має невеликий брак функціонала, розробники поступово додають нові можливості та опції для роботи. З’єднання працює добре, перекази здійснюються за лічені секунди.

Інтерфейс зрозумілий навіть для тих, хто вперше користується СпортБанком. Він чистий і простий, немає зайвих кнопок і відволікаючих моментів.

Контакти

Компанія не має офісів, до яких можна було б звернутись. Всі операції проходять через потужності ОксіБанку. При цьому технічна підтримка виділена конкретно під СпортБанк. Зв’язатись з нею можна в офіційних чат-ботах в телеграмі чи вайбері.

Основна інформація про компанію:

 • Сайт: sportbank.ua
 • Юридична адреса: Українa, м. Київ, вул. С. Петлюри, 30.  
 • Телефон: 0800753555
 • Ліцензія АТ “ТАСкомбанк” № 84 від 25.10.2011 р.