Цікаві факти про МФО

Необхідність в кредитах виникла практично з появою самих грошей. З розвитком інформаційних технологій ці фінансові послуги стали доступні і в Мережі.

Онлайн кредити в Україні вони почали набувати популярності з 2010 року, після прийняття закону про пом’якшення умов кредитування в мікрофінансових організаціях. 

Банки також позичають у онлайн-режимі, проте через численні умови, яким повинні відповідати споживачі, вони істотно поступаються МФО за рівнем популярності. Давайте розглянемо факти про таких позики і вивчимо їх особливості.

Суть інтернет-позики 

Отримати гроші в борг за допомогою Всесвітньої павутини можна з будь-якої точки країни. Кошти надходять на рахунок клієнта після проходження реєстрації на сайті фінустанови і верифікації банківської карти. 

Ця процедура досить проста і займає часто не більше півгодини. Кожен користувач може взяти кредит через інтернет, якщо відповідає таким вимогам: 

  • є громадянином України і зареєстрований на її території; 
  • має паспорт, ІПН і банківську карту; 
  • досяг повнолітнього віку.

Банки надають кредити здебільшого діючим клієнтам, у яких кристально чиста кредитна історія. МФО ж надають послуги практично кожному, хто звернеться, незалежно від соціального статусу, рівня доходів і рейтингу в базі УБКІ. 

Цікаві факти про онлайн-кредити в Україні 

У нашій країні кредитування в мережі досі викликає неоднозначні судження. Багато людей вважають за краще брати в борг готівкою в банках або оформляти кредитки. У той же час з’явилась і велика кількість прихильників онлайн-сервісів, які регулярно ними користуються. Інтернет-позики мають масу переваг: 

  1. швидкість — отримати гроші можна за 15 хвилин; 
  2. зручність — оформлення є в будь-якому місці, де є Мережа; 
  3. безпека — користувач відразу бачить суму, яку потрібно погасити в кінці терміну.

Мікрофінансові компанії, на відміну від банків, фінансують клієнтів на короткий період — 7-30 днів. Однак при необхідності термін договору можна продовжити. Так споживачі зможуть уникнути прострочень і не зіпсують свою кредитну історію. 

Згідно з дослідженнями компетентних організацій, в Україні онлайн-позики вибирають найчастіше молоді несімейні люди у віці від 24 до 35 років. Вкрай рідко до такої фінансової допомоги вдаються пенсіонери, які зазвичай не дуже схильні довіряти сучасним технологіям.

Чоловіки, як правило, обирають кредиторів в залежності від популярності. А жінки більше звертають увагу на швидкість, простоту обслуговування і рівень процентної ставки. 

Також експерти відзначають, що в банках існує негласний список небажаних клієнтів: журналісти, юристи, судді та колишні банківські працівники. МФО ж працюють практично з усіма категоріями позичальників і орієнтовані на їх потреби. 

Експрес кредит онлайн — це можливість оперативно вирішити поточні фінансові питання без бюрократичної тяганини, з мінімальними ризиками і на кращих умовах!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *