Де взяти кошти, якщо всі відмовляють

Де взяти кошти, якщо всі відмовляють

Ситуацій, коли гроші потрібно дуже швидко, безліч. Звичайно, можливо взяти їх у друзів або родичів. Але такий варіант підходить не для всіх. І тоді залишається лише один спосіб – це кредит. Але проблема в тому, що навіть кредитною послугою можуть скористатися не всі.

Якщо людині виповнилось лише 18-20 років, в нього немає офіційного працевлаштування, низька заробітна плата тощо, то шанси на отримання банківської позики рівні нулю. Практика показує, що українські банки висувають дуже жорсткі вимоги до своїх потенційних позичальників. Тому для отримання коштів необхідно все – від ідеальної кредитної історії до високої заробітної плати.

Де ж взяти кошти?

Якщо в банку Вам відмовили, то є ще один варіант, де взяти кошти. Це оформити мікропозику. Звичайно, сума кредиту буде не велика – до 30 000 грн. Але перевага в тому, що кошти можна отримати дуже швидко – за декілька хвилин.

Оформити мікрокредит можна в МФО – мікрофінансових організаціях (МФО). В Україні такі послуги дуже популярні, хоча деякі громадяни дуже прискіпливо ставляться до таких компаній. Але це не дуже раціональне твердження.

Особливості роботи МФО:

 • мають ліцензію, реєстрацію, тобто їх діяльність повністю відповідає діючому законодавству України;
 • працюють з позичальником на основі договору, який фіксує умови кредитування, права та обов’язки сторін (це захищає самого позичальника від несанкціонованих дій по відношенню до нього);
 • встановлюють мінімальні вимоги до клієнтів, що дозволяє отримати гроші фактично всім бажаючим;
 • мають офіційні сайти, спеціальні сервіси онлайн кредитування, які повністю або частково в автоматичному режиму видають онлайн кредити.

Основна особливість МФО полягає в тому, що вони готові працювати з будь-якими категоріями клієнтів. Наприклад, якщо вам відмовили в банку, то тут вам зможуть надати кредит.

Як оформити позику?

Для того, щоб скористатися позикою, необхідно мати інтернет, діючий мобільний телефон, електрону пошту. Оформлення в цілому займає 10-15 хвили. Більшість МФО працює 24 години на добу, тому подати анкету та пройти реєстрацію можна цілодобово.

Більшість організацій пропонують видати кошти на банківську картку. Деякі сервіси видають кредити на електронні гаманці, розрахункові рахунки в банках. Також є варіанти отримання коштів у відділені МФО (при наявності офісу в населеному пункті позичальника).

Найбільш популярний варіант отримання коштів – на банківську картку. Вона повинна належати позичальнику. Видача коштів на чужі картки неможлива за чинним законодавством України.

Отримати позику можливо за таким алгоритмом:

 1. Вивчити ретельно умови кредитування. Обрати найбільш прийнятні та вигідні варіанти. Рекомендується одразу спинитися на декількох варіантах. Звернути увагу потрібно на ті МФО, котрі співпрацюють з людьми, у яких погана КІ, немає працевлаштування (більшість з них видають кредити усім).
 2. Пройти реєстрацію, заповнивши анкету. Для цього необхідно вказати паспортні та контактні дані. Ретельно перевіряйте анкету перед тим, як відправити її на перевірку. Правильно заповнена форма – підвищує шанси на успіх.
 3. Через особистий кабінет позичальника (вхід за номером телефона) подати заявку на отримання першого кредиту. Отримати позитивне рішення щодо заявки. 
 4. Підписати договір кредитування. Надати дані банківської картки, на яку будуть перераховані кошті.
 5. Отримати кредит впродовж 10-15 хвилин після підтвердження банківської картки.

Як підвищити шанси на успіх

Незважаючи на те, що сервіси онлайн кредитування співпрацюють з більшістю громадян України, вони також перевіряють анкети своїх клієнтів. Якщо у позичальника дуже погана історія, немає офіційного працевлаштування, то самий правильний крок – подати заявку на мінімальну суму. Наприклад, на 200-300 грн. Після погашення цієї невеличкої позики в строк, ліміт автоматично буду підвищено, а кредитна історія виправлена.

Хто може взяти онлайн позику

Основна популярність МФО пояснюється лояльною політикою кредитування. Фактично, послугою можуть скористатися всі громадяни України, яким виповнилось 18 років. Додаткові вимоги щодо рівня доходу, працевлаштування, посади, стажу відсутні.

Для отримання грошей необхідні такі документи:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код.

Інші документи не потрібні. Багато людей не користуються подібними послугами, оскільки вважають, що їм обов’язково потрібна довідка про доходи.  В даному випадку такий документ не потрібен.

Але треба розуміти, що для кожного позичальника встановлюється свій кредитний ліміт. Тому максимальну суму позики, наприклад, 25-30 тис. грн. зможуть отримають люди, які мають: 

 • гарну кредитну історію;
 • офіційне працевлаштування;
 • достатній рівень доходу.

Такі позичальники одразу можуть подавати заявку на великі суми. Всім іншим рекомендується подавати анкету на отримання невеликих сум. І лише при їх сплаті, поступово збільшувати ліміт.

На яких умовах можна отримати кошти

МФО займаються мікрокредитуванням, тому умови отримання позик відрізняються від банківських умов.

На яких умовах можна отримати кошти:

 • максимальний ліміт – до 30 000 грн. Мінімальна сума – від 200 грн. (залежить від конкретної компанії);
 • відсоткова ставка – від 0,01% до 2% в день. Для нових клієнтів проводяться акції, коли гроші можна отримати під нуль відсотків;
 • строк кредитування – до 30 календарних днів за умов безперешкодного оформлення пролонгації. Якщо у клієнта немає коштів для сплати кредиту, він може відтермінувати дату погашення.

Не потрібні ніякі внески, страхування, запорука. Перевага в тому, що гроші надаються на будь-які потреби. Не важливо, для чого людина бере позику – для відпустки, купівлі техніки тощо. Організації не вимагають документів, які підтверджують цільове використання коштів.

2 коментарі “Де взяти кошти, якщо всі відмовляють”

Доброго дня!

Отримання грошей на перекредитування МФО можна здійснити за допомогою наступних кроків:

Крок 1: Визначте суму кредиту, який ви хочете перекредитувати. Перекредитування може допомогти знизити щомісячні платежі та загальну вартість кредиту.

Крок 2: Проведіть дослідження різних банків та МФО, щоб знайти ті, які пропонують кращі умови перекредитування. Зверніть увагу на відсоткову ставку, плату за обслуговування та інші умови. Пропонуємо вам скористатися кредитними компаніями, які пройшли перевірку нашими фахівцями: https://finance-credit.com.ua/kredyt-na-perekredytuvannja/

Крок 3: Зверніться до банку або МФО, який вам сподобався, та подайте заявку на перекредитування. Вам можуть знадобитися такі документи, як паспорт, ідентифікаційний код, довідка про доходи, договір попереднього кредитування.

Крок 4: Оцінка кредитоспроможності. Банк або МФО проведуть оцінку вашої кредитоспроможності, щоб визначити, чи можете ви погасити новий кредит.

Крок 5: Отримання рішення про перекредитування. Якщо ваша заявка схвалена, вам буде запропоновано нові умови кредитування, такі як відсоткова ставка, термін кредитування та щомісячні платежі.

Крок 6: Підписання договору. Якщо ви погоджуєтеся з умовами, вам потрібно буде підписати договір на новий кредит та передати документи, необхідні для оформлення кредиту.

Крок 7: Отримання грошей. Після підписання договору гроші будуть перераховані на ваш рахунок в банку або МФО, який видав вам новий кредит.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *