Ingo

Автоцивілка в онлайн форматі – сучасна послуга для водіїв

«Автоцивілка» або поліс обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності – це обов’язковий вид страхування в Україні, який захищає відповідальність кожного водія. Такий поліс дозволяє компенсувати завдані збитки саме постраждалій особі, а не винуватцю дорожньо-транспортної пригоди. 

Наявність автоцивілки – обов’язкова для виконання умова всіма водіями, що керують транспортними засобами на території України. На це не впливає ні марка автомобіля, ні досвід водіння, ні інші фактори. Принцип дії ОСЦПВ: при настанні ДТП постраждала особа отримує від страхової компанії відшкодування збитків, заподіяних як її здоров’ю, так і автомобілю. За відсутності такого полісу винуватець ДТП не лише компенсує всі витрати другої сторони, а й додатково сплачує штраф за недотримання чинного законодавства. 

Страхова компанія «Ingo» пропонує оформити електронний поліс ОСЦПВ. Він має таку ж юридичну чинність, як і паперовий поліс страхування. Просто угода між клієнтом та страховиком укладається дистанційно в онлайн форматі без обов’язкового відвідування офісу. Документи для оформлення

 Головна перевага онлайн оформлення – відсутність необхідності надавати паперові оригінали всіх документів. Достатньо надіслати фото.

Документи, необхідні компаніям для отримання ОСЦПВ: 

 • Реєстраційні папери; 
 • Свідоцтво про постановку на податковий облік; 
 • Технічний паспорт на автомобіль. 

Документи, необхідні фізичній особі для оформлення електронного полісу:

 • Ідентифікаційний податковий номер; 
 • Паспорт;
 • Технічний паспорт на автомобіль. 

У будь-якому випадку менеджер компанії додатково пояснює умови співпраці та при необхідності консультує клієнта, який бажає оформити ОСЦПВ. 

Переваги оформлення електронної автоцивілки 

У сучасних умовах час – це найцінніший ресурс. В умовах пандемії варіант онлайн оформлення – це ще гарантія безпеки. Тому електронний поліс ОСЦПВ від компанії «Ingo» надає такі переваги: 

 1. Оперативність отримання. Угода укладається за кілька хвилин без черг та додаткових опцій. 
 2. Безпека даних. Клієнт надає лише фото документів, без передачі оригіналу паперів у чужі руки. 
 3. Простота форми заявки. Анкета для оформлення полісу проста, зрозуміла. Тому скористатися опцією можуть абсолютно всі. Тим більше що форму легко можна заповнити через смартфон. 
 4. Технічна підтримка та безкоштовна консультація. У разі виникнення питань менеджери швидко проконсультують і допоможуть отримати потрібний результат. 

Як оформити 

Оформлення ОСАЦВ в електронному вигляді відбувається дистанційно через офіційний сайт. Що потрібно зробити: 

 1. Вибрати опцію «Придбати ОСАЦВ». 
 2. Заповнити просту форму заявки. 
 3. Надіслати фото потрібних документів. 
 4. Отримати документ на електронну пошту. 

Щоб перевірити справжність полісу страхування, можна зайти на офіційний сайт Моторного транспортного страхового бюро України. І на вкладці для споживача вибрати опцію «Визначити статус поліса внутрішнього страхування за номером транспортного засобу». Наявність інформації в базі свідчить про законність угоди та вашої безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *