VUSO

КАСКОВона була заснована у 2001 році, з кожним роком розвиваючись все активніше. Зараз ВУСО входить в ТОП-10 страхових компаній країни за версією багатьох незалежних видань. Компанія також може пишатись тим, що вже чотири роки поспіль виграє Фінансовий Оскар. Клієнти та партнери визначають відмінний сервіс компанії. 

В VUSO ефективно працює схема онлайн-обслуговування. Це означає, що клієнт може не тільки звернутись до офісу, а й отримати будь-який з видів страхування, що надає компанія, не відходячи від монітору. Компанія дуже пишається тим, що більш ніж 50% полісів клієнти оформлюють через інтернет. 

Послуги VUSO

Компанія VUSO надає великий спектр послуг зі страхування. Традиційно, найбільш популярними продуктами в ВУСО є страхування ОСЦПВ та КАСКО. Також можна отримати поліс на туристичне страхування та зелену карту. Всі послуги можна отримати через інтернет на сайті компанії. Також для онлайн-клієнтів діють спеціальні умови:

  • При оформленні автоцивілки можна внести дані автомобілю в електронну форму в розділі ОСЦПВ та отримати знижку 24%. Доставку страхового полісу організує компанія.
  • При страхуванні КАСКО можна розрахувати попередню вартість послуги та отримати знижку 50%.
  • При туристичному страхуванні страховки клієнт може отримати поліс за 3 хвилини зі знижкою 10%.
  • При оформленні зеленої карти поліс надається упродовж 5 хвилин. Доставку організовує страхова компанія.

Переваги страхування в VUSO

vuso вусо КАСКО та ОСЦПВ

Клієнти залишаються задоволеними від послуг ВУСО. Співробітники швидко реагують на всі питання та проблеми клієнтів та допомагають їх оперативно вирішити. Умови по всім полісам дуже привабливі. Компанія пропонує ряд переваг на ринку страхування:

  • Страхові виплати здійснюються не пізніше, ніж через тиждень після страхового випадку;
  • За опитуваннями, 90% клієнтів залишаються задоволеними послугами компанії. ВУСО постійно намагається покращити свій сервіс ще більше;
  • Компанія є фінансово стабільною, що дозволяє не перейматись через можливі проблеми з виплатами;
  • Послуга онлайн-страхування зручна для клієнтів. Зрозумілий інтерфейс допомагає пройти всю процедуру без проблем. Є також служба підтримки, до якої можна звернутись у разі виникнення проблем;
  • VUSO постійно проводить акції та має власну програму лояльності. Завдяки цим можливостям клієнт може істотно заощаджувати на страховці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *