Де можна взяти кредит без довідки про доходи?

Отримати кредит без довідок – така можливість з’явилася нещодавно. Раніше було потрібне документальне підтвердження доходу, офіційне працевлаштування та купа документів для схвалення позики. Сьогодні через конкуренцію у банківській сфері, поява нових організацій зробила отримання грошей у борг простішим процесом.

Найчастіше пропозиції стосуються тих ситуацій, коли збирати повний пакет документів немає можливості або людина працює неофіційно. Для таких випадків у нагоді стають мікрокредитні організації. Взяти кредит без довідки про доходи в Україні можна за наявності паспорта та ІПН. Є спеціальні пропозиції на оформлення готівкою або на картку. Може бути оформлений як окремий банківський продукт, так і овердрафт у рамках пластику, що вже діє. Відсоткові ставки на споживчий кредит залежать від:

  • суми;
  • термінів;
  • кредитної історії.

Деякі МФО пропонують отримати кредит на карту без довідки про доходи онлайн без відвідування філії. Але для цього заявка має бути заповнена максимально точно. До неї додаються скани основних документів.

Взяти позику в банках складніше, але можна в рамках дії різних акцій чи сезонних пропозицій. За ними діють вигідніші умови, але часто є додаткові обмеження.

Як взяти кредит без довідки про доходи?

Процедура отримання кредиту без довідки про доходи є дуже простою. Насамперед треба зайти на сайт фінансової компанії. Там є калькулятор, що дозволяє вибрати суму кредиту та термін погашення. Треба заповнити анкету, вказавши свої особисті дані та реквізити банківської картки. Після цього заявка відправляється на розгляд. Зазвичай це займає не більше однієї години.

Коли ви отримуєте схвалення, гроші приходять на ваш рахунок. Головною перевагою деяких МФО вважається цілодобова робота. Так ви можете отримати гроші без довідок у будь-який момент. Окрім того, МФО часто пропонують новим клієнтам пільговий період під 0,01% річних. Мікрокредитні організації, що надають позики без довідок:

  • Е Гроші;
  • Ccloan;
  • ШвидкоГроші;
  • Кредит Плюс;
  • Money4you. 

Якщо колектори чи співробітники банку не нагадують вам про борги, це не означає, що проблема забута. Співпрацювати з державними фінустановами слід відповідально. У разі відмови від банку, легко і швидко можна отримати кредит без довідки про доходи на сайті Minfin.com.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *