Кредит онлайн на карту — як це працює в SelfieCredit?

Можливість  звертатися за фінансовою допомогою в будь який час доби давно перестала бути екзотикою в Україні. За допомогою сервісів, що надають кредит онлайн, користувачі відразу вирішують свої короткострокові фінансові питання. Можливість оформити моментальний онлайн кредит без відмови в мікрофінансовій організації (МФО) є прекрасною альтернативою традиційним банківським продуктам – ви можете отримати гроші всього за кілька хвилин без довідки про рівень вашого доходу, без біготні та оформлення справок, не вставляючи з домашнього дивана.

Компанія SelfieCredit надає можливість отримати швидкий кредит в онлайн режимі, для цього потрібен хороший wi-fi або мобільний інтернет, комп’ютер або будь-який гаджет (смартфон, ноутбук).

Переваги онлайн-кредитування

  • Банки не настільки гнучкі у роботі з аудиторією з низьким рівнем доходів або миттєвими потребами в отриманні позики.
  • На відміну від банківських організацій, послуги онлайн кредитів працюють з більш високоризиковими позичальниками.
  • Ще один плюс – цілодобова робота операторів. Позики доступні вдень і вночі, у вихідні та під час свят.
  • Не варто чекати прихованих комісій, всю суму боргу Ви побачите у кредитному калькуляторі, ввівши суму та строк позички.

Як отримати кредит в SelfieCredit?

Для того щоб оформити кредит онлайн у SelfieCredit, потрібно вибрати умови, використовуючи кредитний калькулятор і заповнити заявку з селфі.

Система проаналізує вашу кредитну історію та автоматично підтягне дані. Вам не потрібно заповнювати основну інформацію про себе вручну. Після цього ми ухвалимо рішення за вашим запитом на оформлення кредиту. І останнє, потрібно буде підписати договір SMS-кодом, який ми відправимо на ваш мобільний номер.

Після підписання договору ми вмить переведемо гроші на вашу картку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *