Онлайн-позики для українців: хто кредитує, які умови, де взяти

Позика онлайн — швидка фінансова послуга, що надається через інтернет, яка передбачає видачу грошей у борг з переказом на особистий рахунок. На цю мить в Україні скоротилася кількість компаній, які до 2022 року надавали кредити користувачам. На таку тенденцію вплинула повномасштабна війна, девальвація та загальне просідання економіки. У зв’язку з цим молоді мікрофінансові компанії або ті, хто недостатньо зміцнився на ринку і не мав стратегії для екстрених ситуацій, змушені були залишити фінансову арену. Однак найбільш стійкі компанії, такі як CreditPlus, SelfieCredit та інші, не тільки витримали випробування, повернулися на довоєнну видачу, а й удосконалили свій сервіс.

Як взяти гроші в борг у CreditPlus?

У порівнянні з довоєнним станом процеси оформлення та видачі коштів у CreditPlus не змінилися. До компанії, як і раніше, можна звернутися за позикою на картку у будь-який час дня та ночі, а також у вихідні та святкові дні. Наприклад, навіть у новорічну ніч користувач може розраховувати на те, що йому схвалять кредит без дзвінків, якщо він є постійним клієнтом. Так само як і раніше, отримати кредит можна так:

 • вибрати суму та термін на кредитному калькуляторі, попередньо відвідавши сайт компанії або завантаживши додаток у Google Play;
 • пройти коротку реєстрацію або авторизувавшись, якщо ви постійний клієнт;
 • підтвердити бажання отримати кошти та надіслати запит на розгляд скоринговою системою;
 • почекати рішення — обробка заявки відбувається протягом кількох хвилин;
 • під час схвалення підписати договір унікальним SMS-кодом, який рівноцінний фізичному підпису документа;
 • отримати позику на картку, вказану під час реєстрації.

Вимоги та умови видачі коштів у CreditPlus

Щоб гарантовано отримати мікрозайм https://creditplus.ua/mikropoziki-na-kartu-onlajn-za-7-hvilin-v-ukraini-creditplus, потрібно відповідати таким вимогам:

 • бути громадянином України віком від 18 до 65 років (або до 70 років, якщо ви не вперше звертаєтесь до компанії);
 • не мати простроченої чи активної заборгованості — ви не можете отримати другий кредит, якщо перший ще не погашений;
 • мати доступ до особистих документів — паспорта та ідентифікаційного коду;
 • мати власну картку, видану будь-яким банком України, на рахунку якої є щонайменше 1 грн (потрібно для верифікації);
 • мати гаджет із камерою.

Яких правил потрібно дотримуватись за наявності кредиту?

 1. Перед підписанням кредиту, а краще перед поданням заявки, ознайомитися з договором. У випадку, якщо ви ще не подали запит, ознайомтеся з типовим договором, який є доступним на сайті кожної МФО. Якщо готовий документ вже прийшов вам на пошту, обов’язково прочитайте умови, дату повернення, можливостей внесення платежів та ін.
 2. Повертайте гроші вчасно. Якщо компанія має опцію внесення платежу та продовження користування коштами, уточніть цей момент. Пам’ятайте, що знижки завжди діють лише для першого періоду, який ви обрали під час подання заявки. Після настання кінцевої дати та внесення оплати відсотків ставка буде перерахована і дорівнюватиме стандартній процентній ставці.
 3. У разі виникнення труднощів зв’яжіться з менеджерами компанії. Для додаткової консультації варто звернутися до фахівців — вони підкажуть, як вчинити, якщо у вас немає можливості повністю погасити кредит або у вас були вагомі причини. Не ігноруйте контакт із компанією — вам справді можуть допомогти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *