Неналежне виконання вимог податкового законодавства може завдати роботодавцям великих збитків

Податкова служба в Україні, почала ретельно слідкувати за виконанням вимог законодавства, щодо офіційного працевлаштування та оплати праці усіма роботодавцями. Така державна ініціатива виконується в межах протидії “сірій” заробітній платі, про що йдеться в офіційній заяві прес центру ДПС України. Перевірка розпочалася 1 липня, та дуже швидко продемонструвала невтішні для багатьох бізнесменів результати.

податки україна

Вже за 5 робочих днів, в ході яких відбувалися всі необхідні заходи щодо реалізації поставленої задачі, було виявлено майже 350 правопорушень з боку роботодавців. Наймачі, які порушили трудові норми, не реєстрували своїх працівників, а заробітну плату віддавали у конвертах, тим самим уникаючи сплати податків у державний бюджет, отримали сповіщення про необхідність сплати штрафу у 60.000 грн.

Що ж до самих робітників, не маючих трудового договору, то експеримент ДПС, для них виявився більш вдалим, бо понад 150.000 осіб були офіційно зареєстровані та отримали всі можливі соціальні гарантії. Представники податкової служби попереджають, що в разі несвоєчасного усунення трудових та податкових правопорушень з боку роботодавців, або несплати первинного штрафу, загальна сума повторного стягнення буде сягати 180.000 грн. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *