ПриватБанк розповів про подальшу політику змін у 2022 році

Керівництво ПриватБанку розповіло про подальше реформування роботи фінансової установи та про ключові зміни, які відбудуться в поточному році. 

Насамперед банк буде розвивати ринок фінансових та страхових послуг для фізичних осіб. Так планується запустити сервіс онлайн страхування громадян України, які потрапили в складні життєві обставини. Наприклад, буде надана послуга страхування від настання онкологічної хвороби чи втрати офіційного працевлаштування. Достатньо новою на ринку послугою стане страхування мобільного телефону людини. При володінні подібним полісом вона зможе отримати компенсацію як за ремонт самого пристрою, так і за ті додаткові видатки, які виникнуть при втраті телефону. 

Вже зараз планується оновлення мобільного застосунку банку, а також розширення його функціоналу. Обіцяють повне автоматичне оформлення кредитних послуг для населення без відвідування банківської установи. За прогнозами керівництва бум виникне під час запуску онлайн кредитування на придбання автомобілів. При цьому кошти в дистанційному режимі можна буде отримати як на купівлю нового автомобілю, так і вже тих транспортних засобів, що були у вжитку. 

Гарна новина й для тих, хто вже давно прагне придбати власну оселю. У 2022 році буде збільшено обсяг іпотечного кредитування фізичних осіб, в тому числі за державною програмою «Іпотека під 7%».

Щодо змін, які стосуються юридичних осіб, то у 2022 році вони також заплановані. Але більшість з них буде пов’язана з технічним аспектом. Будуть запущені спеціальні нові технології оплати, спеціальні програмні сервіси та застосунки. Додатково збільшать фінансування кредитних програм для малого та середнього бізнесу.

Таким чином, клієнти ПриватБанку у 2022 році отримають більше можливостей, ніж раніше. Не зважаючи на те, що банк перейшов до державної власності, він залишається лідером з надання багатьох послуг. Крім того, керівництво впроваджує ефективні рішення щодо розширення послуг для клієнтів та модернізують формат їх надання згідно з вимогами споживача.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *