Як зміниться ситуація з кредитами в МФО у травні 2020

Поки у всю бушує карантин, МФО скасовують штрафи і пені. Попит на кредити збільшився через брак коштів у населення на гострі потреби, а відсутність штрафів тимчасово допомагає клієнтам впоратися з невеликими боргами і не переплачувати в разі складнощів при оплаті.

пільги по кредитам

Експерти Finance-Credit вважають, що “карантинні” пільги щодо кредитів не продовжать після 30 квітня 2020 року, що підтверджується словами директора з мікрофінансової організації “ШвидкоГроші”

Далі з його слів:

 — Швидше за все, мікрокредітні організації повернуться до колишнього режиму роботи. Ми будемо видавати позики, нараховувати відсотки по кредиту, а в разі неповернення вчасно — будуть задіяні штрафні санкції та пеня, які на часкарантину були скасовані.

гроші у кредит

З його слів, “карантинні” пільги не триватимуть ще й тому, що для оформлення пролонгації на законодавчому рівні потрібно більше часу. За фактом, залишився тиждень — цього часу мало. А якщо додаткової пролонгації не станеться, то це означає, що з 1 травня на всі кредити, які не повернули вчасно, почнуть нараховувати штрафи.

І з кожним днем ​​ця сума буде збільшуватися і додаватися до тіла кредиту і відсотків за користування.

Холод наголошує, що позичальникам важливо пам’ятати — в деяких МФО штрафні ставки ще вище, ніж по кредиту.

кредитна картка іконка

Він також нагадує, що відсутність штрафу і пені не вирішує проблеми, яка виникне, якщо не платити за своїм боргом — такі борги залишаться і знову будуть збільшуватися.

“З огляду на всі обставини, вигідною виглядає можливість закрити борг в квітні, скориставшись спеціальними” карантинними “умовами. Адже всі ми розуміємо, що двомісячна амністія за простроченими боргами рано чи пізно закінчиться і ми всі будемо повертатися до нормального життя”, – каже Холод.

Вибрати кредит непросто. Неправильний вибір зробить його джерелом проблем. Зате правильно підібрана позика зможе виручити в потрібний момент. У нас на сайті працює спеціальний сервіс. З його допомогою можна швидко і комфортно переглянути умови і вибрати необхідний саме вам кредитний продукт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *