Cashberry отримала нагороду “Вибір споживача 2019”

Cashberry: нагорода "Вибір споживача 2019"

Мікрокредитна фінансова компанія Cashberry стала однією з кращих в Україні за 2019 рік. Співробітники компанії висловили величезну честь за отриману нагороду, тому що вони завжди наполегливо працюють над якістю споживаних послуг. Згідно із запитом Всеукраїнського галузевого аналітичного центру, компанія Cashberry увійшла в список 100 відмінних рис України!

Великий палець угору іконка

Експерти Finance-Credit можуть сміливо сказати, що дана нагорода є підтвердженням прозорості, чесності та якості компанії Кешбері. Команда даного МФО завжди працювала над тим, щоб зуміти надати фінансову підтримку якомога більшому відсотку населення.

Гаманець іконка

Компанія працює для вас 24/7, видає кредити в свята в будь-який час дня і ночі. Більшість клієнтів стають постійними і вибирають Cashberry, як надійного фінансового партнера, на постійній основі.

договір іконка

Компанія стартувала зовсім недавно — у 2016 році, а вже у 2019 отримала нагороду. Ми можемо тільки похвалити Cashberry за працю і завзятість, і, звичайно ж, додати у рейтинг кращих МФО України.

зірка нагорода іконка

Команда Cashberry пообіцяла підтверджувати номінацію “Вибір споживача 2019” щороку і виправдовувати очікування клієнтів. Тому що тільки завдяки ним, ця нагорода “живе» і створює особливий настрій співробітникам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *