ПриватБанк

Кредитні картки

Отримати золоту картку приватбанку
Універсальна GOLD картка ПриватБанку

Пройдіть онлайн-ідентифікацію на сайті – отримаєте карту в будь-якому зручному для Вас відділенні ПриватБанку за 5 хвилин!

Отримати універсальну картку приватбанку
Універсальна картка ПриватБанку

Міжнародна платіжна карта ПриватБанку, з якої Ви отримуєте обслуговування від персонального банкіра у зручний для Вас час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кожна доросла людина рано чи пізно задумується про пошук надійного банку. Критерії вибору банку у кожного різні – хтось шукає можливість вигідно покласти гроші на приватбанк депозит, інший обирає банк в залежності від кількості відділень у районі, а третій дивиться на функції, які банк може запропонувати користувачу. Не останню роль у виборі банківської установи грають і кредитні умови. 

Інноваційна політика Приватбанку

ПриватБанк входить у перелік найбільших та найвпливовіших банків України. Його заснували у 1992 році і дотепер він залишається лідером серед українських фінансових установ. Не так давно ПриватБанк увійшов у список з 10 лідерів з інновацій у банківській сфері. Серед його заслуг можна виділити одноразові СМС-повідомлення для підтвердження операцій, онлайн-інкасація, QR-коди. 

Справжнім проривом для банку і його користувачів став додаток Приват 24. Завдяки йому користувачі відчули справжній комфорт від проведення банківських операцій. Додаток має багато важливих функцій – від простого поповнення мобільного рахунку з карти до оплати комунальних послуг в один клік. 

ПриватБанк і бізнес

Приватбанк для бізнесу – ще один зручний інструмент, яким користується більшість українських підприємців. Це спеціальний додаток, де можна подивитись приватбанк курс валют, замовити послуги для свого бізнесу і зручно вести підрахунки свого ФОП. Також у підприємців користується популярністю приватбанк кредит для бізнесу. Банк пропонує програму “Доступні кредити 5-7-9%”, сенс якої полягає у допомозі малому бізнесу. Приватбанк пропонує компенсувати частину кредитного навантаження підприємцю – чим більше він зможе створити робочих місць, тим більша буде компенсація відсотків за кредитом. Програма направлена на полегшення роботи молодим підприємцям, яким і так досить важко будувати бізнес в наш час.

ПриватБанк кредити

Звичайним користувачам також доступні вигідні кредити ПриватБанк. В наш час кредит на невелику суму можна отримати в будь-який момент онлайн. Для цього вам потрібна карта ПриватБанку, якою ви користуєтесь. Активним користувачам банк пропонує кредитні кошти, орієнтуючись на те, як часто ви розплачуватись карткою. Активний користувач вже через декілька місяців може розраховувати на хороший кредитний ліміт. Також ви можете послати запит на збільшення кредитного ліміту та застрахувати його на випадок, якщо ви не зможете сплатити внесок. Внесення більш детальної інформації про себе дозволить вам розраховувати на більший кредит онлайн на карту ПриватБанк.