Чим відрізняються позики в МФО від банківських кредитів

Споживчий кредит давно має попит серед українців, оскільки економічні наслідки пандемії все ще дають про себе знати. Гроші можуть знадобитися будь-якої миті: покрити комунальні рахунки, сплатити термінову медичну допомогу або покупку. Термінову фінансову допомогу можуть надати мікрофінансові організації. На відміну від банків, МФО висувають дуже лояльні вимоги до своїх клієнтів. Кредит може отримати будь-який громадянин України, який досяг 18 років, навіть з поганою кредитною історією без довідок про доходи та прописки.

Кредит онлайн на Finance.ua став ще доступнішим, адже фінансовий портал запустив сервіс для підбору вигідних пропозицій щодо позик. Не потрібно виходити з дому, чекати в чергах та обдзвонювати фінустанови – процес оформлення позики відбувається в онлайні. Користувач вибирає термін, суму погашення, компанію та отримує грошовий переказ на картку протягом дня. Для реєстрації заяви потрібен ІПН та паспорт.

Головна відмінність МФО від банку

Де взяти кредит онлайн? — Банк підходить для великих довгострокових кредитів, а мікрофінансові організації для споживчих та термінових позик. Також фінансові організації відрізняються:

  • Швидкістю. МФО схвалює кредити протягом години, коли банку потрібно щонайменше кілька годин або днів на видачу, а також присутність клієнта у відділенні.
  • Вимогами. Банк вимагає гідний кредитний рейтинг та чисту кредитну історію, певний вік, офіційне працевлаштування та платоспроможність для покриття боргу. Для схвалення кредиту онлайн у МФО позичальник повинен бути повнолітнім, а також мати будь-яку банківську картку для переказу грошей.
  • Графік. Банки працюють за певним графіком, який підходить не всім. Багато мікрофінансових організацій видають кредити в цілодобовому режимі.
  • Методом видачі коштів. Для отримання кредиту банк вимагає присутності клієнта у відділенні, тоді як МФО переказує гроші на карту без фото та присутності. Клієнт також може забрати гроші готівкою у пункті мікрофінансової організації.

Крім того, МФО оформляють мікрокредити на невеликий термін, коли банки мають обмеження у сумах та термінах сплати боргу.

Якщо вам потрібно терміново отримати певну суму без довідок та дзвінків, МФО на Файненс юа стане гідним варіантом. Головне уважно прочитати умови договору та правильно розрахувати процентну ставку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *