Додаткова допомога у 30 000 євро для українців

Міністерство цифрової трансформації зробило сенсаційну заявку про те, що кожен українець відтепер може отримати понад 30 000 євро як фінансову допомогу під час війни. Для цього необхідно лише звернутися до чинного Європейського суду та подати відповідний комплект документів. І далі трохи про те, як це зробити та чи справді можливо сподіватися на таку компенсацію.

По-перше, треба завітати до офіційного сайту зазначеної установи. Посилання – https://espl.com.ua/. За допомогою чинних підказок треба заповнити представлену форму заяви, яку потім просто необхідно надрукувати, підписати та подати до найближчого відділення Укрпошти.

На сайті є контактні дані представництв, які працюють у різних містах України. Серед них зазначена столиця, Харків та інші міста. Але наразі всі відділення працюють дистанційно, відповідно йти самостійно за вказаними адресами не потрібно. За телефоном можливо задати лише питання. Перевага такої підтримки в тому, що подати заявку можливо як за себе, так і за своїх родичів. 

Звичайно, після таких заяв більшість українців дуже радіють, оскільки сума в 30 000 євро є достатньо привабливою для всіх. Але якщо вдатися в юридичний аспект цього питання, то алгоритм компенсації інший. Заяву подати можливо, але хто й коли отримує кошти, питання відкрите. Оскільки сам Європейський суд не буде фінансувати зазначений напрямок. Потрібно щоб агресор у лиці Росії компенсував всі видатки, а вже сам суд виплатить їх на користь усіх заявників.

Поки такий алгоритм є теоретичним. Росія точно найближчим часом не буде компенсувати збитки, які спричинені її діями. І лише можна сподіватися на те, що діти цього часу колись в майбутньому зможуть отримати таке відшкодування. За аналогією як це було з Німеччиною, яка через десятиліття сплачувала людям гроші.

Взагалі слід зазначити, що теоретично в Україні запроваджено багато міжнародних програм. Фактично, люди не можуть отримати ні компенсації від держави, ні підтримки від міжнародних інвесторів та партнерів. Обіцяна допомога від ООН та інших організацій наразі фінансується обмежено. В міністерстві соціальної підтримки заявляють, що лише за наявності коштів та фінансування вони зможуть виплатити таку допомогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *