Канада надасть Україні фінансову допомогу у вигляді кредиту

Влада Канади та України підписала угоду про співпрацю, сутність якої полягає в наданні кредиту. Зокрема, кредитор надає Україні позику в розмірі 120 мільйонів канадських доларів. Всі кошти будуть направлені на стабілізацію економіки та розвиток бізнесу.

Уряд Канади заявляє про те, що його наміри пояснюється деякою дестабілізацією економічного становища в Україні, в тому числі на основі впливу російського уряду та постійної загрози вторгнення. Тому Канада цілеспрямовано бажає підтримати владу та просте населення України, захистити економіку держави від впливу навколишніх факторів.

Президент України Володимир Зеленський висловив вдячність за таку відкриту допомогу та наголосив на тому, що вона стане достатньо актуальною для української економіки. Це дозволить країні стати значно сильнішою, забезпечивши стабільність народу держави.

Нагадаємо, що наразі влада України розглядає можливість проведення 2022 року без додаткових угод про фінансування з Міжнародним валютним фондом. Останній транш в рамках програми кредитування буде отримано в липні, потім дія програми закінчується. Правда, як буде насправді, не зрозуміло. Бо спочатку влада казала про те, що вона не буде підписувати нових меморандумів про співпрацю з МВФ у 2022 році. А через тиждень вже заявила про можливість розгляду нових вимог від Міжнародного валютного фонду. Все вирішить час та передумови для стабільного розвитку економіки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *