Куди інвестувати в Україні?

Тренди в інвестуванні час від часу змінюються, тому новачку може бути складно знайти відповідь на питання, куди інвестувати гроші в Україні. Ми розповімо про вигідні і найменш ризикові напрями з гарантованим доходом, з яких можна почати своє знайомство з інвестиціями.

Чому варто інвестувати?

Правильні вкладення здатні полегшити життя інвестора таким чином:

  • захистити кошти від інфляції або кризи;
  • приносити стабільний дохід роками;
  • підготувати подушку безпеки на майбутнє.

За статистикою, приблизно половина населення планети регулярно інвестує кошти в нерухомість, бізнес, акції або золото.

Який тип інвестицій обрати?

Інвестиції в Україні

Для отримання чіткого розуміння типу інвестицій треба спиратися на такі фактори: мету, капітал та спосіб життя майбутнього інвестора. Є декілька вигідних варіантів:

  1. Хороший варіант для початку – державні облігації. Їх відносять до пасивного інвестування. Плюс вкладу в державні облігації – мінімальний ризик. Держава гарантовано повертає кошти і виплачує відсотки. Дохід може сягати 8,5%. Кошти можна виводити не частіше, ніж раз на місяць. Мінімальний внесок в державні облігації – 1000 гривень і більше. Дохід та вкладені кошти у цю сферу не підлягають оподаткуванню.
  2. Також можна інвестувати в корпоративні облігації. Механізм простий – інвестор вкладає гроші в розвиток компанії, даючи їй при цьому гроші в борг на тривалий час. Зазвичай гроші можна повернути через рік або більше. Корпоративні облігації приносять більше прибутку, ніж державні – дохід може сягати 14% річних або більше. Спеціалісти рекомендують вкладати суми від 40 тисяч гривень.
  3. Також можна звернути увагу на активне інвестування – дивідендні акції вітчизняних компаній. Інвестор, що вкладається в такі акції, має право отримуваати частину прибутку компанії. Дохідність сягає 14,5% річних в гривні або 7% в USD. Окрім цього, доведеться платити податок та військовий збір. Ризик такого вкладу середній, але при цьому інвестор може брати участь у зборах акціонерів компанії та впливати на політику щодо дивідендів. Мінімальна сума для інвестиції – 40 тисяч гривень.
  4. Хороше рішення  – інвестувати в акції компанії, яка тільки вийшла на IPO. Такий варіант інвестицій може принести найбільший прибуток серед всіх, що були названі вище – до 48% в USD. Ризик великий, але якщо компанія стане успішною, це гарантуватиме високий дохід. Мінімальна сума такої інвестиції – 2000 USD.
  5. Перевірений та успішний варіант активних інвестицій – акції міжнародних компаній. Дохідність може сягати від 12% USD на рік. Ризики залежать від компанії, в яку вкладається інвестор. Мінімальна сума – 7000 USD.

Які ще є варіанти інвестицій в Україні?

Інвестиції в дропшипінг

Через пандемію серед людей зріс попит на замовлення товарів онлайн. Ця сфера вигідна як для постачальників товару та реалізаторів, так і для покупців. Перша в Україні платформа прямих поставок Bazzilla пропонує виробникам і постачальникам можливість стабільного збуту товару. Через пряму поставку інтернет-магазини отримують якісний товар, розширюють свій асортимент та пропонують продукцію по більш низьким цінам.

Якщо ви зацікавились дропшипінгом і хочете інвестувати в цю сферу, то ми радимо інвестувати в Bazzilla. Компанія постійно розширюється, а за її успіхами легко спостерігати через те, що вона базується в Україні.

Окрім актуальних в 2021 році інвестицій є і ті, які будуть актуальні завжди. Вкладатись в нерухомість на території України досі вигідно. Дохідність на даний момент сягає 8%, але цей відсоток постійно зростає через підвищення цін. 

Після відкриття земельного ринку України стало вигідно інвестувати в землю. За перші роки спостерігається зростання до 72%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *