MEGOGO

MEGOGO є найпопулярнішим українським сервісом для перегляду фільмів. Мільйони українців та жителів сусідніх країн надають йому перевагу через великий вибір кіно, телевізійних програм, серіалів, аудіокниг та іншого цікавого контенту. Компанія постійно розвивається і додає нові стрічки в бібліотеку. Сумарно хронометраж всього контенту сервісу займає понад 100 000 годин. 

Зміст

Детально про MEGOGO

Оформлена максимальна підписка на мегого дає доступ до:

 • понад 100 каналів телебачення
 • 70 000+ фільмів від Мегого
 • 350 фільмів в 4к якості
 • 5 000 подкастів та аудіокниг
 • декількох тисяч пісень для караоке
 • безлічі спортивних трансляцій в хорошій якості.

Мегого має велику безкоштовну бібліотеку фільмів. Вони знаходяться у вкладці “Дивитись безкоштовно”. Перегляди безкоштовних фільмів оплачують рекламодавці заради того, щоб користувач переглянув рекламу їх продуктів.
Проте новинки від відомих режисерів частіше з’являються все ж у платних тарифах.

Сервіс мегого добре працює з Smart-TV, Apple-TV, планшетами, телефонами, браузерами. Сайт та застосунки достатньо добре оптимізовані під всі види платформ.

Великим плюсом Megogo є автоматичне підтримання перегляду фільму. Якщо у користувача почне падати швидкість інтернет-з’єднання, сервіс самостійно трохи понизить якість картинки, щоб не ставити перегляд на паузу. Як тільки швидкість нормалізується, якість фільму повернеться до попередніх значень.

Всі фільми в сервісі доступні в якості Full HD 1080p, а деякі взагалі мають розширення 4К. Це дозволяє насолоджуватись деталізацією навіть на великих телевізорах.

Мегого спорт 

Підписка мегого підходить також і для любителів спорту. Серед всіх конкурентів сервіс виділяється найбільшою бібліотекою спортивних каналів та трансляцій. Особливою популярністю у підписників мегого користується футбол. Також користувачі надають перевагу перегляду тенісу та єдиноборств. Сервіс пропонує своїм підписникам дивитись спортивні передачі в 4К якості, щоб детально сфокусуватись на кожному русі спортсменів.

Ціна на підписку Мегого в Україні

Компанія пропонує декілька тарифних планів з фіксованою ціною. Однак, на сайті регулярно проводяться акції та роздаються знижки, що дозволяє зменшити ціну за підписку.

Клієнт може обирати з таких підписок:

 • Легка (99 грн на місяць)
 • Оптимальна (перші 14 днів — 1 грн, далі 199 грн на місяць)
 • Максимальна (перші 7 днів — 1 грн, далі 299 грн на місяць)

Найбільшою популярністю користується саме максимальна підписка мегого. Тільки за її наявності користувач зможе переглядати зарубіжні серіали.

Можна проплатити тарифний план як на місяць, так і на декілька одразу. Набагато вигідніше платити за 6, 9 чи 12 місяців. Таким чином, оформивши підписку на рік від Мегого користувач економить до 40%.

Скільки пристроїв можна підключити до Мегого?

Особливістю сервісу є те, що до одного акаунту можна під’єднати одразу декілька пристроїв. Неважливо, що це буде — телевізор, смартфон, приставка тощо. Модна також ділитись підпискою з друзями, бо пристрої не забов’язані належати одній особі. Всього можна під’єднати до 5 пристроїв на один обліковий запис.

Встановлення та активація застосунку Мегого

Підключення програми доступне для всіх телевізорів, які мають функцію Смарт-ТБ. Її можна буде знайти в списку пропонованих до завантаження. Важливо, щоб на телевізорі працювало інтернет-з’єднання. Після скачування просто запустіть програму і вона автоматично почне встановлюватись.

Якщо не вдається знайти застосунок на телевізорі, його можна скачати та встановити вручну. В інтернеті є абсолютно всі версії сервісу.

Після запуску програми необхідно зареєструвати акаунт чи увійти до вже існуючого. Авторизуватись можна так:

 • Реєстрація. Введіть номер електронної пошти та телефон. На телефон надійде смс-повідомлення з одноразовим паролем. Введіть його в поле на телевізорі. Код прив’яже номер телефону до пристрою.
 • Вхід у вже існуючий запис. На сайті Мегого введіть код, який висвічується у пункті “Вхід”  профілю на телевізорі.
 • Вхід через соціальні мережі. Натисніть на іконку обраної соцмережі і введіть дані для входу в неї. Надалі профіль мегого буде прив’язаний до цього акаунту.

Фішки сервісу

Окрім стандартного набору пропозицій мегого люблять ще і за нестандартні рішення і цікаві формати:

 • Кіберспорт. Сервіс пропонує до перегляду кіберспортивні турніри з коментарями у високій якості. Також можна переглядати підбірки від Мегого на тему кіберспорту. Це відео про аналітику тактик сучасних кіберспортсменів, популярні дисципліни та біографії гравців. Через те, що стрімінгова платформа TWITCH погано працює на смарт-ТБ, сервіс мегого може покрити цей сегмент і задовільнити бажання користувачів.
 • Блогери. Мегого підібрали для вас хайлайти ютуб-контенту на будь-яку тему. Це може бути кулінарія, автомеханіка, дитячі відео тощо. Ідеально підходить для перегляду перед сном або під час інших справ. Підбірки доступні в безкоштовному тарифі. 
 • Дивись як чутно. Проєкт, який дозволяє розкрити світ кіно для слабкочуючих людей. Містить фільми з тифлокоментарями, субтитрами та мовою жестів. 

Плюси та мінуси MEGOGO

Плюси:

 • Декілька видів підписок
 • До п’яти активних пристроїв на акаунт
 • Контент добре розсортований
 • Багато безкоштовних функцій
 • Можливість людям з обмеженими можливостями користуватись сервісом
 • Ідеально підходить любителям спорту

З мінусів важливо виділити те, що застосунок погано працює (гальмує)  зі старими телевізійними приставками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *