Взяти кредит під час війни

Ще на початку повномасштабного вторгнення банки та мікрофінансові організації обмежили можливість громадян отримувати кредитні кошти. Це було зумовлено панікою та неплатоспроможністю громадян. В перші дні воєнних дій громадяни стояли в черзі до банкоматів, щоб вивести кошти (в тому числі і кредитні). 

Паніка не обійшла і МФО. До них почали масово звертатись громадяни задля отримання кредитних грошей. Однак, не було жодних гарантій повернення кредитних грошей. Тому МФО тимчасово припинили свою діяльність. Деякі з них понизили ставки по вже існуючим позикам, а багато хто взагалі встановив кредитні канікули.

Зараз ситуація в країні стає трохи зрозумілішою. Відтік громадян за кордон з кредитними грошима майже припинився. Проте банки ще не готові надавати споживчі кредити. Максимум, на який можна розраховувати — відкриті кредитні ліміти по картам.

МФО ж навпаки намагаються відновити свою роботу, хоч і поступово. Деякі компанії не надають кредитів новим позичальникам, але охоче працюють з новими клієнтами. 

Декілька сайтів вже відновили роботу повною мірою і навіть ввели пільгові умови на час війни. Серед них:

Манівео

Компанія наразі пропонує спрощені умови отримання кредиту. Клієнтам доступна знижка 50% на тариф Smart. Інші послуги поки що заблоковані. Також Манівео знизила ставки по вже активним кредитам та боргам. Новий клієнт може отримати до 17 000 грн на термін до 30 днів.

Бізнес Позика

МФО надає кошти підприємцям на бізнес-потреби (найм персоналу, ремонт, закупівля обладнання). Багато бізнесменів призупинили діяльність на початку бойових дій, але зараз готові повернутись до роботи. Бізнес Позика може надати до 150 000 грн на термін до 8 тижнів.

Є Гроші

Компанія кредитує звичайних громадян України. Для отримання мікрозайму необхідно надати тільки паспорт та ІПН. Позичальник може отримати до 7 000 грн на термін до 14 днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *