Moneyveo допомагає боротися з COVID-19

Україну атакував коронавірус. Наш уряд бореться з поширенням хвороби, але багатьом жителям України зараз необхідна фінансова допомога.

Під час карантину бізнес не зупиняється і робить все, щоб підняти свою компанію ще вище. Наприклад як соціально проактивна компанія, яка спеціалізується на мікропозиках — Moneyveo. Вони взяли все в свої руки і допомагають людям протистояти хворобам і фінансової нестачі.

Як Манівео допомагає українцям?

Ще з самого початку поширення коронавируса в Китаї, фахівці з Манівео були готові до бою — якщо вірус прийде в Україну, потрібно включити максимальну турботу про інших, підтримку і конкретні дії. Що ж зараз Манівео робить для громадян України?

  1. Вони зробили велику покупку апаратів ШВЛ і медичних щитків і передали їх у всілякі лікарні. Фахівці з Moneyveo кажуть: “Ми вважаємо своїм обов’язком підтримати у важкий час медичну галузь. Спільно з Українською біржею Благодійності в березні Moneyveo придбала для лікарень три американські апарати експертного класу для штучної вентиляції легенів. Дороге обладнання на загальну суму 2,7 млн ​​грн, яке допомагає рятувати життя, в середині квітня було розміщено в Київській міській клінічній лікарні №9, Чернівецької обласної клінічної лікарні та Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги. Саме в цих регіонах зараз спостерігається найбільша кількість інфікованих коронавірусів. “
  2. Скасували нарахування будь-яких штрафів, пені та перерахунок відсотків. Вони вирішили діяти на випередження щоб не погіршити фінансові проблеми громадян. Також за кредитами, які потрапили в прострочення в період карантину, був скасований перерахунок відсотків за базовою ставкою з першого дня дії договору кредитування. А план реструктуризації прострочених кредитів став більш лояльним (уточнюйте у оператора відділу підтримки клієнтів).
  3. Не змінюють рівень лояльності в простроченні протягом 20 днів. Всі позичальники мають рівень лояльності. Як відомо, Він визначає розмір постійної персональної знижки на базову процентну ставку і розмір максимальної суми кредитування для користувача. Рівень підвищується в залежності від частоти оформлення кредитів, їх сум і платіжної дисципліни. А також він може знижуватися в разі несвоєчасної сплати коштів. Moneyveo розуміє цінність цих привілеїв і в разі прострочення в період карантину обіцяє клієнтам утримувати незмінним Рівень лояльності ще протягом 20 днів.
  4. Тимчасово закрили офіс. Безпека — понад усе, і всі ми відповідальні за поширення інфекції. Вирішення всіх питань і заявок тепер відбувається тільки в режимі онлайн. Ви завжди можете зателефонувати безкоштовно в контакт-центр Манівео і отримати повну конструктивну відповідь на будь-яке питання. Підтримка працює 24/7.
  5. Кредитування громадян проходить в звичайному режимі. З початком карантину багато офісів і підприємств закрилися, зарплату брати ніде, і потреба в швидкої мікропозиці тільки посилилася. Це актуально, тому що гроші приходять на карту відразу. Ви обмежуєте свої пересування по вулицях і в місцях з великим скупченням людей. Досить оформити заявку онлайн і через 5 хвилин гроші вже будуть у вас на рахунку. 
  6. Не відправили на карантин співробітників і дали їм можливість заробляти далі. Манівео налічує близько 500 співробітників, яких відправили на віддалену роботу. Кожен з них чийсь друг, брат, тато або мама. Манівео піклується про своїх працівників і забезпечує їх безпеку та можливість роботи з дому.

Відповідальність — понад усе.

Манівео забезпечує всіх громадян України безпекою: співробітники компанії можуть працювати з дому, а ви з дому можете отримати миттєвий кредит на карту за 5 хвилин. Компанія закликає громадян України поставитися серйозно до карантину і запобіжних заходів. Кожен з нас в силах зупинити поширення вірусу.

Наше завтра це те, що ми робимо сьогодні. Залишайтеся вдома. Приділіть час близьким. Почитайте улюблену книгу. Подивіться серіал, який давно відкладали на потім. Зробіть генеральне прибирання. Приготуйте незвичайне блюдо. Ви — майбутнє. Давайте все будемо здорові!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *