Монобанк відзначив 4-річчя своєї діяльності

Сьогодні першому онлайн-банку України, який став чимось новим для українського фінансового ринку та є фінтекс-проектом, 4 роки. І звичайно мова йде про відомий вже суспільству Монобанк. Незважаючи на такий короткий термін роботи, Монобанк став лідером серед українських банків і за багатьма показниками перевершив таких гігантів як Приватбанк, Ощадбанк та інші.

У зв’язку з такою подією один із засновників Монобанку Олег Гороховський офіційно привітав своє дітище з деякими досягненнями. Так він зазначив, що зараз активними користувачами банку є понад 4,5 мільйона людей. І це лише цифра в рамках фізичних осіб. Охоплення ж серед підприємців, звичайно, менше, але воно становить 110 тисяч користувачів. Правда, на увагу заслуговують не ці цифри, а той факт, що загальний кредитний портфель Монобанку станом на листопад 2021 року становить 23 мільярди гривень. Користувачі активно користуються онлайн кредитками та оформлюють послуги розстрочки.

Позитивним моментом є те, що перший онлайн банк зміг не тільки завоювати довіру клієнтів за рахунок кредитного портфеля. Обсяг його депозитного портфеля також заслуговує на увагу. Наприклад, залишок за депозитами фізичних та юридичних осіб становить 29 мільярдів гривень.

Олег Гороховський також зазначив, що його спільне з іншими засновниками дітище зростає «міцною та здоровою дитиною». За його інформацією у соціальних мережах, Монобанк не тільки працює над розвитком фінансового сектору, він активно також інвестує гроші в маркетинг та інші деривативи, що дозволяє йому триматися на плаву. Бажаємо установі подальшого розвитку та довгих років активної роботи на благо фінансового сектору України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *