ПП Югстройпресс («БУМ») і ПриватБанк: обладнання для виробництва тротуарної плитки в кредит

Відкриття власного бізнесу буває складним завданням, якщо у вас немає початкового капіталу для вкладення грошей на покупку устаткування. З компанією «БУМ» це більше не проблема – ви можете купити обладнання для виробництва тротуарної плитки в кредит на вигідних умовах. Висока виробнича спроможність станків дозволить отримувати прибуток вже в перші пару місяців.

ПП Югстройпресс і ПриватБанк уклали договір партнерства

Коли ви не знаєте, де взяти гроші, на власний бізнес, в першу чергу на думку спадає кредит. Але подивившись процентну ставку і порахувавши реальну переплату по кредиту, розумієш, що не все так добре.

Компанія ПП Югстройпресс прагне допомогти кожному початківцю в виробництві, тому пропонує вигідні умови кредитування і мінімальні відсоткові ставки – 1,39% замість звичних 10-15 відсотків. Це стало можливо завдяки співпраці з ПриватБанком.

Займаючись виготовленням професійного обладнання, компанія ПП Югстройпресс пропонує оснащення для виробництва тротуарної плитки, бордюрів і тд.

Яке обладнання можна купити?

Виробникам тротуарної плитки та інших будівельних матеріалів ми пропонуємо купити професійне обладнання в кредит, включаючи вібропреси. Вібропрес являє собою особливий верстат, основна мета якого – виробництво бетонних виробів способом вібропресування. За допомогою наданого обладнання можна видавати велику номенклатуру фігурних елементів, наприклад:

  • будь-який вид дорожніх бордюрів;
  • блоки для будівництва;
  • плитка для укладання на тротуар;
  • поребрик.

За рахунок технологічної конструкції наших агрегатів ви матимете змогу організувати ефективне виробництво, яке швидко себе окупить і почне приносити вам великі доходи на продажу широкої номенклатури будівельних матеріалів. Серед переваг верстатів можна відзначити високу функціональність і багатозадачність, а також компактність і невелику масу. З огляду на це, вам не доведеться орендувати великі виробничі площі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *