Обсяг світової економіки у 2022 році досягне свого максимуму

Як прогнозують експерти, в наступному 2022 році економіка всього світу поб’є всі рекорди. Зокрема, її обсяг буде становити 100 трильйонів доларів. І це історичний максимум. Таких показників до цього моменту ще не було.

Цікавий прогноз в тому, що лідерство наразі пророкують саме Китаю. За прогнозом, саме ця країна зможе виробити максимальну кількість валового продукту в доларовому еквіваленті. Правда, досягти лідерство він зможе не у 2022 році, а лише у 2030. Але вже зараз країна працює на цей результат.

Нагадаємо, що ще декілька тижнів тому всі світові експерти казали абсолютно про інший розвиток подій. За їх прогнозами, в Китаї розпочнеться світова криза, яка розповсюдиться на інші країни, в тому числі і Європу. Залишається відкритим питання, про що ж знають експерти, якщо лише за два тижні вони кардинально змінили свої прогнози.

Цікавий момент і щодо економічного зростання Індії. Їй також пророкують швидкий розвиток. Наприклад, Індія у 2022-2023 році зможе легко перегнати Велику Британію за рівнем економічного зростання. Така ж ситуація може стати й з Францією. Взагалі, багатьом європейським країнам пророкують економічну кризу та зменшення своїх потужностей, коли азійським країнам, навпаки, – економічний розвиток. Загалом лідерами у світі за обсяги розвитку експерти назвали Індонезію, Росію і можливо Францію. 

Відкритим залишається питання щодо того, як різні світові лідери зможуть подолати інфляцію. Оскільки 2021 рік став достатньо невдалим періодом в цьому плані. Багато країн били історичні рекорди. І, на жаль, кінець року завершується невтішними показниками. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *