Паніка стосовно вторгнення  РФ в Україну коштуватиме достатньо дорого для бюджету держави

Влада України дуже занепокоєна тими настроями та панікою, які спостерігається останні тижні в державі. Населення та бізнес налаштовані панічно стосовно майбутнього. Причина – потенційне вторгнення російських військ в Україну. І ось Президент України Володимир Зеленський заявив про те, що така паніка буде дуже дорого коштувати бюджету держави. За попередніми прогнозами необхідно близько 5 млрд доларів для стабілізації ситуації та покриття майбутніх втрат.

Володимир Зеленський наголосив на тому, що Україна наразі має великий потенціал для розвитку. За 2021 рік вона змогла досягти максимального обсягу ВВП, зросли й обсяги інвестування в національну економіку. Але шляхом того, що навколо ситуації «Україна та Росія» постійно створюються певні інформаційні війни, бізнес втрачає великі кошти. Так, наприклад, лише за перші тижні поточного року вже було втрачено 13 млрд грн. Саме стільки вивели іноземні інвестори з ринків України. І покрити такі збитки вимушена держава, а не ті ЗМІ, які також беруть участь у формуванні такої інформаційної війни.

Влада держави впевнена, що вона впорається з ситуацією. В Україні достатньо резервів, щоб покрити такі наслідки. Але якщо надзвичайна подія в майбутньому настане, то потрібно буде звертатися до партнерів. Йдеться не про кредити, як думає більшість. Україна в більшості отримує певні гарантії, а не прямі кошти. І таким чином з’являється можливість шукати партнерів для держави та бізнесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *