Працедавці обіцяють в 2022 році підвищення заробітних план

Ніхто наразі не може не погоджуватися з твердженням, що реальний рівень заробітних плат в України за останні півроку значно скоротився. Головна причина такої ситуації – зменшення темпів прискорення зростання оплати праці в порівнянні з пришвидшенням рівня інфляції. І з метою оцінки ситуації в майбутньому інформаційним порталом Finance.ua було опитано різноманітних роботодавців України з метою ознайомлення з інформацією про майбутнє зростання рівня доходу в 2022 році.

Всі результати можна розділити на три великі категорії: перша категорія – це роботодавці, які планують залишити зарплати на рівні 2021 року. Так приблизно відповіли 35% всіх опитуваних; друга категорія – це роботодавці, які все-ж таки планують підвищення оплати праці в майбутньому році. Так вважають близько 37%. Решта роботодавців ще не вирішили, як вони будуть працювати в наступному році. Але с тих, хто ще не може спрогнозувати фонд оплати праці, є ті, які замислилися над тим, щоб скоротити заробітну плату свого персоналу. І головна причина такої проблеми – це невизначеність, яка панує в Україні та в світі, що обумовлено пандемією та тими обмеженнями, які влада періодично вводить в бізнес.

Цікава ситуація складається з аналізом факторів, які реально обумовлюють зростання зарплати. Головною причиною виявилися конкуренти, які встановлюють на ринку визначені рівні оплати праці. За рахунок цього інші роботодавці вимушено на нього орієнтуються та підвищують зарплату за своїми вакансіями. Але є і ті, що навпаки, визначають рівень оплати праці виключено з своїх причин, не орієнтуючись на подібні в галузі підприємства.

Яка ситуація буде фактично в 2022 році, не знає на 100% ніхто. Компанії можуть тільки планувати, але не стверджувати. Оскільки рівень невизначеності та фінансові ризики дуже великі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *