Принципові зміни на ринку житла у Львові

Львів став прихистком для багатьох переселенців, які вимушено покинули свої оселі та їхали в пошуках мирного неба. Але попри значну підтримку влади та людей, були й такі, хто підвищив ціни на житло в декілька разів. Додатково виникав дефіцит доступного житла за адекватними цінами. Наразі ж ситуація кардинально змінилася. За словами експертів, рівень цін повернувся на довоєнний період.

Наразі одному охочому, який приїжджає до Львова та бажає орендувати квартиру, можливо запропонувати до 20-25 об’єктів. Це довоєнна пропозиція. Перевага в тому, що вільне житло є як в центрі міста, так і в передмісті. Крім того, є різні цінові пропозиції. 

Причин декілька. По-перше, основний потік біженців вже покинув Львів. Деякі люди поїхали до Європи, деякі повернулися до своїх домівок, попри факт того, що війна ще не припинена. По-друге, наразі немає такої кількості туристів, які завжди відвідують історичний Львів. До міста не їдуть як з Європи, так і з самої України. Відповідно курорти та туристичні готелі також не мають клієнтів. Працює просте правило економіки: відсутній попит, зменшується і вартість наявної пропозиції. 

Саме тому експерти рекомендують людям, які бажають хоча б якимось чином відпочити від війни за доступними цінами, відвідати Львів та скористатися економічними пропозиціями на ринку житла. Деякі готелі наразі пропонують номери за цінами, які набагато нижче навіть довоєнних. Наприклад, у центрі міста є пропозиції з оренди в готелі по 140-150 грн за  людину. Правда, це ціна не на весь номер, а на місце у номері з 5-7 ліжками одночасно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *